[vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][bs-text-listing-3 columns=”1″ show_excerpt=”0″ title=”Euro 2020 (2021) online na żywo za darmo” icon=”fa-tv” hide_title=”0″ heading_color=”#0062f7″ heading_style=”t3-s1″ category=”149″ tag=”” count=”4″ post_ids=”” offset=”” featured_image=”0″ ignore_sticky_posts=”1″ author_ids=”” disable_duplicate=”0″ time_filter=”” order=”DESC” order_by=”date” _name_1=”” post_type=”” taxonomy=”” _name_2=”” cats-tags-condition=”and” cats-condition=”in” tags-condition=”in” tabs=”” tabs_cat_filter=”” tabs_tax_filter=”” tabs_content_type=”deferred” paginate=”none” pagination-show-label=”0″ pagination-slides-count=”3″ slider-animation-speed=”750″ slider-autoplay=”1″ slider-speed=”3000″ slider-control-dots=”off” slider-control-next-prev=”style-1″ ad-active=”0″ ad-after_each=”” ad-type=”” ad-banner=”none” ad-campaign=”none” ad-count=”” ad-columns=”1″ ad-orderby=”date” ad-order=”ASC” ad-align=”left” bs-show-desktop=”1″ bs-show-tablet=”1″ bs-show-phone=”1″ custom-css-class=”” custom-id=”” override-listing-settings=”0″ listing-settings=”” bs-text-color-scheme=”” css=”” title_link=”” orderby_meta_key=”” orderby_meta_value_type=”CHAR”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_wp_text title=”Mistrzostwa Europy na żywo. Oglądaj Euro 2020 stream online”]Euro 2020 odbędzie się w 2021 roku. Mistrzostwa Europy musiały zostać przełożone. Ostatecznie turniej rozpocznie się 12 czerwca i zakończy 12 lipca.

Transmisje z Euro 2020 (2021) na żywo w TV

Gdzie oglądać mecze Euro 2021 na żywo? Transmisja przeprowadzać będzie telewizja TVP 1, TVP 2 oraz TVP Sport. Wszystkie mecze mistrzostw Europy live można oglądać za darmo. Zarówno w TV, jak i internecie.

Euro 2020 online za darmo

Dzięki transmisjom w TVP, mecze Euro 2020 online za free można oglądać również w internecie. Jest na to kilka legalnych sposobów.

Pierwszym z nich jest strona sport.tvp.pl. Udostępniane jest tam live stream online z każdego meczu Euro 2020. Oczywiście można obejrzeć tam również wszystkie programy o mistrzostwach Europy, które będą emitowane w TV.

Drugim sposobem jest telewizja WP Pilot, gdzie za darmo można oglądać transmisje w TVP 1 i TVP 2. Ta platforma udostępnia również mecze na żywo za granicę.

Z kolei na urządzeniach mobilnych można skorzystać z aplikacji mobilnej TVP Sport, gdzie również dostępne będzie Euro 2021 online za darmo.

Mecze Polski online za free. Transmisje w internecie

Wiadomo, że na Euro 2020 największym zainteresowaniem cieszyć będą się transmisje ze spotkań z udziałem reprezentacji Polski. Gdzie oglądać mecze Polski na żywo? Transmisje z każdego meczu Polaków dostępne będą w TVP 1 i TVP Sport. W internecie live stream znajdzie się na sport.tvp.pl.

Mecze Polski w fazie grupowej Euro 2020 odbędą się 14 czerwca (Polska – Słowacja), 19 czerwca (Hiszpania – Polska) oraz 23 czerwca (Szwecja – Polska).[/vc_wp_text][/vc_column][/vc_row]