PSG – FC Barcelona online za darmo. Gdzie oglądać transmisję w TV i internecie?

PSG – FC Barcelona online za darmo. Mecz na żywo pokaże telewizja Polsat Sport Premium 1 i TVP 1. Gdzie oglądać transmisję w internecie za darmo? Kiedy rozpocznie się spotkanie?

Gdzie i kiedy oglądać rewanżowy mecz 1/8 Ligi Mistrzów PSG – FC Barcelona na żywo? Spotkanie rozpocznie się w środę o godzinie 21:00. Transmisja z PSG – FC Barcelona na żywo dostępna jest w telewizji Polsat Sport Premium 1 oraz TVP 1.

Pierwszy mecz PSG wygrało z FC Barceloną 4:1. Francuzi są bliżej awansu, ale historia nakazuje im poczekać z radością.

Ostatni raz FC Barcelona i Paris Saint-Germain rywalizowały ze sobą w 2017 roku. Był to dwumecz obfitujący w niesamowite emocje. Najpierw w Paryżu 4:0 wygrał PSG i wydawało się, że to Francuzi zagrają w kolejnej rundzie Ligi Mistrzów. W rewanżu FC Barcelona wygrała natomiast 6:1, strzelając trzy bramki w końcówce meczu.

https://www.youtube.com/watch?v=h4m68r8kWAc

Dzisiejszy mecz PSG – FC Barcelona na żywo skomentuje w telewizji Polsat Sport Premium 1 Bożydar Iwanow, a w TVP 1 Jacek Laskowski i Robert Podoliński. Gdzie oglądać transmisję w internecie? Live stream za darmo sport.tvp.pl i WP Pilot.

Z kolei Polsat Sport Premium online można oglądać na IPLA TV. Miesięczny dostęp kosztuje 40 zł miesięcznie.

Liga Mistrzów online za darmo dostępna jest dzięki transmisji w TVP 1. Transmisja z PSG – Barcelona online dostępna jest na sport.tvp.pl, aplikacji TVP Sport i WP Pilot, gdzie można oglądać TVP1 na żywo w internecie.

Liga Mistrzów online: PSG – FC Barcelona transmisja na żywo

Data: 10.03.2021
Godzina: 21:00
Transmisja TV: Polsat Sport Premium 1, TVP 1
Live stream online za darmo: sport.tvp.pl, WP Pilot
Relacja live za darmo: TVRadar.pl

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.