Iga Świątek w finale Rolland Garros

Iga Świątek sprostała oczekiwań i zagra w finale Rolland Garros, którego oczywiście będzie faworytką. Rywalką Polki będzie Cori Gauff. Transmisję obejrzeć można w Eurosporcie i TVN, a także internecie.

Iga Świątek kontynuuje swoją zwycięską passę. Wygrana z Darią Kasatkiną w półfinale French Open było jej 33. zwycięstwem z rzędu, co pozwoliło wyrównać rekord XXI wieku Sereny Williams. Jeśli Polka zwycięży również w finale, ustanowi nowy rekord zwycięstw z rzędu.

Jej plany pokrzyżować spróbuje Cori Gauff, która będzie rywalką Igi Świątek w finale. Mecz na żywo odbędzie się w sobotę 4 czerwca o godzinie 15:00. Transmisje z meczów Igi Świątek z Rolland Garros można obejrzeć w Eurosport 1. Ponadto finał na żywo pokaże telewizja TVN!

Cori Gauff w półfinale pokonała Martinę Trevisan (6:3, 6:1). 18-letnia Amerykanka zajmuje 23 miejsce w rankingu WTA.

Iga Świątek do tej pory dwukrotnie rywalizowała z Cori Gauff i oba mecze kończyły się zwycięstwem Polki. Miało to miejsce w marcu tego roku podczas WTA Miami oraz w maju 2021 podczas WTA Rzym.

Mecz Świątek – Gauff na żywo można oglądać również w internecie. Telewizja Eurosport 1 online stream udostępnia na Player.pl, a TVN na żywo można oglądać za darmo również na WP Pilot.

GP Toruń transmisja

GKM Grudziądz – Unia Leszno na żywo online za darmo

Hotel Paradise 5 online

Hotel Paradise 5 online za darmo. Gdzie obejrzeć odcinki i powtórki