Inter Miami – FC Barcelona transmisja. Gdzie oglądać debiut Roberta Lewandowskiego?

Inter Miami – Barcelona transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć możliwy debiut Roberta Lewandowskiego w FC Barcelona? Transmisję z tego towarzyskiego meczu pokaże telewizja Eleven Sports 1, która udostępnia również live streaming.

W ostatnich dniach tematem numer jeden w świecie piłki nożnej był transfer Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium do FC Barcelona. Reprezentant Polski został już oficjalnie zaprezentowany jako nowy zawodnik Barcy, a w nocy z wtorku na środę może zadebiutować w nowym klubie.

Gdzie oglądać mecz Barcelony z Interem Miami?

FC Barcelona przebywa obecnie w Miami, gdzie na początku zagra z Interem Miami. Możliwe, że szansę debiutu otrzyma Robert Lewandowski. Gdzie oglądać mecz Inter MIami – FC Barcelona na żywo? Transmisję przeprowadzi kanał TV Eleven Sports 1. Początek o godzinie 2:00.

Gdzie oglądać Eleven Sports 1 online?

Transmisja z Inter – Barcelona dostępna będzie również w internecie. Telewizja Eleven Sports 1 online dostępna jest na Player, Canal+ Online oraz elevensports.pl. Mecz online za darmo można śledzić w naszej relacji live.

Liczymy, że na boisku pojawi się Robert Lewandowski, a jeśli tak się nie stanie, to debiut przypadkie na towarzyskie El Clasico, czyli mecz Barcelona – Real, który odbędzie się 24 lipca o 5:00 (noc z soboty na niedzielę).

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.