Korona Królów 400 i 401. Streszczenie odcinków, oglądaj online na VOD TVP

Korona Królów 400 – streszczenie szczegółowe odcinków. Serial można oglądać w TVP1 oraz online w VOD na platformie TVP VOD. Zobacz kiedy dokładnie nastąpi emisja nowych odcinków. Korona Królów 401 wyemitowana zostanie dopiero w przyszłym roku.

Korona Królów odcinki 400 i 401

Serial Korona Królów emitowany będzie od poniedziałku do czwartku o godzinie 18:30 w TVP 1. O tej porze można oglądać go również online na WP Pilot, gdzie dostępny jest stream online z TVP 1.

Telewizja TVP 1 jesienią wyemitowała ponad 20 odcinków serialu Korona Królów, które udało się nagrać w ostatnich miesiącach. W czwartek widzowie obejrzeli Korona Królów 400 i był to ostatni wyemitowany odcinek.

Korona Królów online za darmo. Oglądaj na VOD

Korona Królów online na żywo dostępna jest na WP Pilot. Powtóki równeiż można oglądać w internecie. Wszystkie odcinki Korony Królów online za darmo publikowane są TVP VOD po premierze w TVP 1. Posiadacze „Strefy ABO” mogą oglądać serial nawet przed emisją w telewizji.

OGLĄDAJ SERIAL KORONA KRÓLÓW NA TVP VOD

Korona Królów streszczenie odcinków

Korona Królów 397 streszczenie

Przy łożu Jadwigi odbywa się pospieszny chrzest Elżbiety Bonifacji. Królowa czuje się gorzej i przekazuje Skarbimierczykowi klejnoty na sfinansowanie Uniwersytetu. W Krakowie możni toczą spór, czy zawiadomić króla o złym stanie zdrowia Jadwigi. Dymitr z Goraja chce złożyć dymisję. Jan z Kleparza przypadkiem dowiaduje się, że Markward sabotuje z polecenia Engelharda.

Korona Królów 398 streszczenie

Jadwiga czuje się lepiej, nie wie o złym stanie zdrowia córeczki. Jagiełło funduje freski w kościele w Wiślicy, ale przed powrotem do Krakowa powstrzymują go kolejne sprawy. Elżbieta Bonifacja umiera. Wawel przeżywa śmierć dziecka i obawia się gniewu króla. Grabarz za wszelką cenę chce zrobić na Hance dobre wrażenie.

Korona Królów 399 streszczenie

Jagiełło dowiaduje się, że życie Jadwigi i ich córki jest zagrożone. Tochtamysz przekonuje, że pokonanie wojsk Timura będzie bardzo łatwe. Spytek nie ufa Ościkowi i ma przeczucie, że powinien wycofać wojska. Grabarz oświadcza się Hance. Jagiełło wraca na Wawel i dowiaduje się o śmierci dziecka. Czuje się winny, że nie było go razem z żoną. Jadwiga umiera. Cały Kraków żegna królową.

Korona Królów 400 streszczenie

Jagiełło gniewa się na Boga. Przy rodzącej Margit pojawia się Ragana. Witold jest pewien, że Jagiełło ma potomka, chce go przyćmić swoim spektakularnym zwycięstwem. Witold daje rozkaz do wymarszu nad Worsklę. Anna Witoldowa skazuje Raganę na spalenie na stosie. Jagiełło przeżywa żałobę w Krakowie i kupuje dom Pęcherza, przyszłe Collegium Maius.

Korona Królów 401

Odcinek 401 wyemitowany zostanie dopiero w 2021 roku.

Rolnik szuka żony 8 odcinek 2 na żywo

Rolnik szuka żony 7 odcinek 4. Gdzie oglądać online?

Świątek - Loeb transmisja

Tenis na żywo: Finał Roland Garros. Transmisja , live stream online