Kozacka Miłość 269, 270 Streszczenia, powtórki VOD

Kozacka Miłość 269, 270 streszczenia szczegółowe odcinków. Serial oglądać można w TVP2. Powtórki dostępne są w TV oraz online na TVP VOD. Zobacz również co to za piosenka, która promuje serial.

Kozacka Miłość odcinki 269, 270

Kozacka Miłość to rosyjski serial, który od zeszłego tygodnia można oglądać po polsku. Emisja nowych odcinków od poniedziałku do piątku o godzinie 18:45 w telewizji TVP 2. W naszym serwisie możesz przeczytać streszczenie odcinków.

Kozacka Miłość odcinek 269 w TVP 2 wyemitowana zostanie w poniedziałek. Tego samego dnia można jeszcze obejrzeć powtórkę odc. 268. We wtorek emisja ostatniego odcinka 270. Od środy będzie można oglądać serial Stepowa Miłość, który jest kontynuacją Kozackiej Miłości.

Ostatni odcinek serialu Kozacka Miłość można obejrzeć również dzień później. Powtórki emitowane są o 13:15. Ponadto wszystkie odcinki po polsku można oglądać również w internecie. Powtórki dostępne są na platformie VOD TVP PL. Za darmo, a także bez rejestracji. Podobnie zresztą jak inne seriale z TVP. Poniżej prezentujemy streszczenia odcinków.

OGLĄDAJ SERIAL KOZACKA MIŁOŚĆ NA VOD TVP

Kozacka Miłość to serial zyskujący dużą popularność. Widzom bardzo spodobała się piosenka do serialu. Jaki ma tytuł? Posłuchaj co to za utwór. Piosenkę z serialu Kozacka Miłość wykonuje Yuta, a tytuł to „Lyubimiy Moy”. Posłuchać jej można poniżej.

Posłuchaj piosenki z serialu Kozacka Miłość (tekst po polsku) – KLIKNIJ TUTAJ

Kozacka Miłość streszczenia odcinków

Kozacka Miłość 267 streszczenie odcinka

Aliona przybywa do stanicy i proponuje Kiriuszy wspólny wyjazd za granicę. Namawia go na studia medyczne. Fiodor znajduje siły, by pogodzić się z Oksaną. Duniasza przekonuje się, że nie może żyć bez Wasilija. Leżniow wyznaje Gruszeńce miłość. Nagła śmierć Pankowa komplikuje plany Anfisy, która próbuje nakłonić Gładysza do wspólnego działania.

Kozacka Miłość 268 streszczenie odcinka

Olga wraz z Nikołą przyjeżdżają do stanicy. Pojawienie się żywego Nikoły jest okazją do wielkiej fety w stanicy. Oksana źle znosi obecność Olgi, jednak dzięki mądrości Fiodora i taktowi Olgi udaje się rozwiać podejrzenia i ocieplić rodzinne relacje.

Leżniow opowiada Gruszeńce historię swojej nieszczęśliwej miłości, która doprowadziła do feralnego pojedynku w Petersburgu. Gruszeńka zapewnia Aleksandra o swoim uczuciu i zrozumieniu. Gładysz uczy Goriuchina posługiwania się bronią, jednocześnie podejrzewa Anfisę o intrygę w celu zabicia Leżniowa, ale Anfisa wszystkiemu zaprzecza. Aliona zatrzymuje się w zajeździe przed udaniem się w dalszą podróż za granicę. Koźma i Marysia spotykają się nocą w stepie.

Kozacka Miłość 269 streszczenie odcinka

Marysia spotyka się z Koźmą i opowiada mu o okrucieństwach Koliewanowa. Gładysz, przejrzawszy plan Anfisy próbuje odwieść ją od zabójstwa Leżniowa. W teatrze trwają przygotowania do premiery, Anfisa kontynuuje swój przebiegły plan. Gruszeńkę cały czas dręczy niepokój o Leżniowa. Marysia pod osłoną nocy spotyka się z Koliewanowem. Nie wie, że w krzakach ukrywa się świadek – Kiriusza. Z broni naładowanej ostrymi nabojami strzela na scenie Goriuchin.

Kozacka Miłość 270 streszczenie ostatniego odcinka

Podczas premiery w teatrze, Goriuchin strzela z broni załadowanej ostrymi pociskami. Ostatecznie jednak nie celuje w Leżniowa i ukochanemu Gruszeńki udaje się ujść z życiem. Po przedstawieniu Leżniow demaskuje Anfisę. Świadoma konsekwencji swego czynu, wystraszona kobieta ucieka z Gładyszem z miasta. Kiriusza jest świadkiem spotkania w stepie Marysi z Koliewanowem. Zachodzą zmiany na posterunku policji. Anikiejew awansuje na prystawa i naczelnika, Onufrijenko zaś marzy o karierze aktorskiej. Dzięki Siemionowi do policjantów trafia list podpisany inicjałem M.

W liście tym tajemnicza osoba obiecuje ujawnić wszystkie zbrodnie pewnego miejscowego przestępcy. Na wyznaczone miejsce jadą policjanci i Kozacy ze stanicy. Przestępcą okazuje się Koliewanow, który zostaje śmiertelnie ranny. Tymczasem przychodzi zgoda na rozwód Marysi ze Stiopą. W końcu losy Stiopy i Aliony mogą się połączyć.

Wszystkie odcinki serialu Kozacka Miłość dostępne są w internecie na VOD TVP.

Tags:

Hitweb.pl
Logo
Enable registration in settings - general