Lech – Śląsk online za darmo. Mecz na żywo w internecie

Lech Poznań – Śląsk Wrocław transmisja w TV i online. Gdzie obejrzeć mecz na żywo za darmo? Czy Lech Poznań przełamie złą passe i wreszcie zagra na miarę oczekiwań?

Lech Poznań w oczekiwaniu na pierwsze zwycięstwo

W maju Lech Poznań świętował mistrzostwo Polski i atmosfera wokół klubu były znakomita. Dziś to tylko wspomnienia. Drużyna jest w kryzysie, ma spore braki kadrowe, a zarząd jakby zapomniał hasła do konta bankowego i nie robi transferów. Dodatkowo po ostatnim meczu eliminacji Ligi Konferencji doszło do rozłamu pomiędzy zawodnika a kibicami.

Ci drudzy obrażali piłkarzy, po tym jak Vikingur Reykjavik doprowadził do dogrywki. Nie pomogło ostatecznie zwycięstwo 4:1 i awans do kolejnej rundy. „Wypie***ać”, „Dość pośmiewiska, wypi****jcie z boiska” – to tylko niektóre z haseł, które niosły się z „Kotła”, a grupa kibiców czekała również na piłkarzy w okolicach szatni.

W PKO BP Ekstraklasie Lech Poznań zgromadził do tej pory jeden punkt w trzech meczach. Czy dzisiaj w spotkaniu ze Śląskiem Wrocław w końcu się przełamie i odniesie zwycięstwo? W grze lechitów brakuje pomysłu i założeń taktycznych. Sporo piłkarzy nie prezentuje również optymalnej formy. Czy winę za to ponosi trener John van den Brom?

Lech Śląsk transmisja i stream online

Ivan Djurdjević wraca do Poznania

Śląsk Wrocław w czterech meczach zdobył pięć punktów. Dziś chciałby odnieść zwycięstwo. Spotkanie z Lechem Poznań będzie wyjątkowe dla Ivana Djurdjevicia. Serb jako piłkarz reprezentował barwy Kolejorza w latach 2007 – 2013.

Jesienią 2028 roku był również pierwszym trenerem Kolejorza. Łącznie poprowadził zespół w 22 spotkaniach, ale gdy wpadł w kryzys, to szybko został zwolniony. Potem przez trzy lata pracował w Chrobrym Głogów i był bliski wprowadzenia klubu do PKO BP Ekstraklasy. Ostatecznie to się nie udało, aleIvan Djurdjević trafił do najwyższej klasy rozgrywkowej jako trener Śląska Wrocław.

Lech – Śląsk transmisja gdzie obejrzeć?

Spotkanie Lech – Śląsk odbędzie się w niedzielę 14 sierpnia o godzinie 20:00. Gdzie obejrzeć mecz na żywo?

Transmisja z Lech – Śląsk dostępna będzie w Canal+ Sport. Mecz na żywo komentować będą Michał Mitrut i Maciej Murawski.

Lech Śląsk online za darmo

Lech – Śląsk online za darmo

PKO BP Ekstraklasę oglądać można również w internecie. Live stream udostępnia Canal+ Sport na platformach Player i Canal+ Online. Kibice przebywający za granicą mecze na żywo mogą oglądać na Ekstraklasa TV. Mecz Lech – Śląsk online za darmo można śledzić w naszej relacji live.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.