Mecz Polska – Słowacja online za darmo

Polska – Słowacja online za darmo. Gdzie obejrzeć transmisję i live stream w internecie? Pierwszy mecz Polaków na Euro 2020 na żywo można obejrzeć w TVP 1 i TVP Sport.

Mecz Polska - Słowacja online za darmo
Transmisja z Polska – Słowacja w TVP 1 i online

Polska – Słowacja na Euro 2020

Euro 2020 rozpoczęło się w piątek. W poniedziałek występ na mistrzostwach Europy zainauguruje reprezentacja Polski. Miliony Polaków, również tych z zagranicy, zasiądą przed TV i laptopami, aby obejrzeć mecz Polska – Słowacja na żywo.

Początek spotkania już dziś o godzinie 18:00. Gdzie oglądać transmisje? Mecz Polska – Słowacja w TV pokaże TVP1 i TVP Sport.

Kto skomentuje pierwszy mecz Polaków na Euro 2020? 14 czerwca 2021 roku przed mikrofonami zasiądą Mateusz Borek oraz Kazimierz Węgrzyn.

Polska – Słowacja online za darmo. Stream za granicą

Nie każdy może zasiąść w poniedziałkowe popołudnie przed TV. Na szczęście mecz Polska – Słowacja online za darmo również jest dostępny. Gdzie oglądać transmisję na żywo w internecie?

Live stream za free udostępnia sport.tvp.pl, a także aplikacja mobilna TVP Sport, gdzie można tam obejrzeć każdy mecz Euro 2020.

Mecz Polska – Słowacja online za granicą również jest dostępny. Z pomocą osobą, które nie mają dostępu do polskiej telewizji, przychodzi platforma WP Pilot, udostępniająca TVP 1 stream za granicą.

Linki do transmisji z meczu Polska – Słowacja znajdują się poniżej. Zachęcamy również do śledzenia naszej relacji live i centrum meczowego. Poznasz tam składy, ciekawostki, obejrzysz bramki z meczu.

Zacząć w dobrym stylu

Dla reprezentacji Polski to bardzo ważny mecz, który będzie miał duży wpływ na układ tabeli. Zwycięstwo pozwoliłoby zyskać nieco spokoju przed trudnym starciem z Hiszpanią i zwiększyłoby szanse na wyjście z grupy.

Według serwisu meczyki Paulo Sousa wystawi przeciwko Słowacji nastąpujący skład: Wojciech Szczęsny – Bartosz Bereszyński, Kamil Glik, Jan Bednarek – Kamil Jóźwiak, Grzegorz Krychowiak, Jakub Moder, Maciej Rybus – Piotr Zieliński – Jakub Świerczok, Robert Lewandowski.

Ostatni mecz Polska – Słowacja zakończył się wynikiem 0:2. Było to spotkanie towarzyskie w 2013 roku. Liczymy, że dziś Polacy zagrają dużo lepiej i zdobędą trzy punkty.

W drugim meczu „polskiej grupy” Hiszpania zagra ze Szwecją. Początek transmisji z tego spotkania o 21:00 w TVP 1.

Transmisja z meczu Polska – Słowacja: godzina 18:00. Transmisja TV za darmo: TVP 1, TVP Sport, TVP 4K. Stream online: WP Pilot, sport.tvp.pl. Relacja live za free: Ekstraklasa Live

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.