Mecze Polski na Euro 2021 za darmo

Mecze Polski na Euro 2021 na żywo. Gdzie obejrzeć transmisję w TV i internecie? Każdy mecz na żywo dostępny jest za darmo. Również za granicą.

Mecze Polski zawsze cieszą się dużą oglądalnością. I to nie tylko jeśli chodzi o piłkę nożną, ale również inne dyscypliny jak siatkówka, koszykówka czy piłka ręczna.

NIe ma jednak wątpliwości, że piłka nożna to sport numer jeden wśród Polaków, a gdy do tego dochodzi turniej rangi mistrzostw Europy, to mecze Polski będzie oglądać większość społeczeństwa,

Reprezentacja Polski występ na Euro 2020 rozpocznie w poniedziałek 14 czerwca od meczu ze Słowacją. Potem zmierzy się jeszcze z Hiszpanią i Szwecją. Liczymy, że uda się wyjść z grupy i powalczyć w kolejnych rundach Euro 2020.

Mecze Polski na żywo z Euro 2020 oglądać można w telewizji TVP 1, TVP Sport oraz TVP 4K. Jeśli ktoś nie może obejrzeć transmisji za darmo w TV, to alternatywą jest live stream online.

Każdy mecz Polski online za darmo dostępny jest na sport.tvp.pl i aplikacji mobilnej TVP Sport. Z kolei TVP 1 stream online udostępnia również WP Pilot. Ta opcja umożliwia oglądanie meczów Polski za granicą. Wszystkie transmisje z powyższych źródeł są legalne i darmowe.

Mecze Polski Euro 2020 terminarz

14.06 18:00 Polska – Słowacja

19.06 21:00 Polska – Hiszpania

23.06. 18:00 Polska – Szwecja

Hitweb.pl
Logo
Enable registration in settings - general