Na Wspólnej online za darmo bez logowania. Streszczenie odcinków, powtórki

Na Wspólnej online za darmo bez rejestracji
x-news, TVN/Radek Orzel Dawid Czuprynski, Karolina Wasil.-Buraczyk

Na Wspólnej online za darmo bez logowania w formie VOD na platformie Player. Prezentujemy również streszczenia odcinków Na Wspólnej.

Na Wspólnej odcinki online za darmo bez logowania

Nowe odcinki emitowane są jest od poniedziałku do środy o godzinie 20:15 w TVN. Serial Na Wspólnej online na żywo można oglądać na WP Pilot i Player, gdzie dostępny jest live stream z TVN za free.

W najbliższych dniach można obejrzeć odcinki 3443, 3444, 3445. Premiera Na Wspólnej 3443 w poniedziałek.

Na Wspólnej powtórki

Jeśli przegapiliście jakiś odcinek serialu, to powtórki można obejrzeć w internecie. Dostępne są również streszczenia Na Wspólnej.

Wszystkie odcinki Na Wspólnej online za darmo bez rejestracji i bez logowania na VOD dostępne są na platformie Player.PL.

Ponadto Na Wspólnej powtórki w TV dostępne są w soboty. Telewizja TVN emituje wtedy wszystkie odcinki z danego tygodnia.

Na Wspólnej streszczenia odcinków

Na Wspólnej 3442 streszczenie odcinka

Chory na Aspergera Tymek poznaje w szpitalu swojego nowonarodzonego brata. Joanna martwi się, jak chłopiec zareaguje… Tymczasem Bogdan pisze dla Szarka list miłosny do Jagody. Kumpel jest zachwycony, ale prosi Berga, żeby zamiast niego podrzucił adresatce liścik i kwiaty!

W domu dziecka Daria zauważa chłopca, który je trujące jagody. Zdenerwowana pyta, dlaczego to robi?! Nina dowiaduje się prawdy – chłopiec liczy na to, że gdy będzie chory, to może odwiedzi go mama… Tymczasem Maria wybrała sztukę, którą wystawią mieszkańcy Wspólnej – to „Czerwony Kapturek”. Ziębowa zaczyna ostro testować kandydatów do ról!

Natalia absolutnie nie wyobraża sobie wyjazdu z mężem na jego zagraniczną terapię. Piotr nie rezygnuje – spotyka się z Brunem i… prosi go, by namówił Natalię! Twierdzi, że bez żony i córki nie widzi sensu terapii… Tymczasem matka Natalii przypadkiem przegląda dokumentację medyczną Piotra i aż siada z wrażenia! Tego się nie spodziewała!

Na Wspólnej 3443 streszczenie odcinka

Zuza jest zaskoczona i wkurzona, kiedy Jagoda przychodzi do niej ze skargą na Berga – widziała go jak podrzucał do jej szoferki liścik i kwiaty! Hofferowa nie może uwierzyć, że Bogdan podrywa nową pracownicę. Obiecuje Jagodzie, że się z nim policzy!

Emil jest wciąż nieprzytomny. Paweł czuwa przy nim – „rozmawia” z bratem w nadziei, że to go przebudzi. Lekarz wręcza Wójcikowi kolejne dokumenty – dotyczą one przekazania nasienia Larsona po jego śmierci. W liście Emil prosi brata i bratową, by dali dziecku imię po nim. Kiedy dowiaduje się o tym Beata, jest tak szczęśliwa, że zapomina o umierającym Larsonie…

Przyjaciółka Julki wraca do szkoły. Mela boi się ponownych drwin ze strony klasowych „gwiazd”. Niespodziewanie na lekcję wchodzi policja! Tymczasem do fundacji Eli wpada wkurzony Roy i rzuca koszulkami zamówionymi dla wolontariuszy – krzyczy, że wyprodukowały to zmuszane do pracy dzieci! Ela wie, że ta wpadka to sprawka Kostka…

Na Wspólnej 3444 streszczenie odcinka

Bella rozmawia z koleżankami, jak to niektóre z nich katują się, byle tylko być wyżej w rankingu chłopaków. Uczennice podsłuchuje Bednarczukowa i przybiega z sensacją do Zimińskiej – w ich szkole odchodzi istny „targ niewolnic”! Kasia zaczyna domyślać się, że seksistowski ranking dziewczyn jest powodem załamania jednej z uczennic.

Julka i Mela oddychają z ulgą – pogadanka policji zadziałała. Dziewczyny, które dręczyły Melę muszą usunąć swoje konta z Internetu… Tymczasem Ela ma kłopoty przez to, że zwolniła Kostka. Szef każe jej z powrotem go zatrudnić! Elżbieta nie potrafi przekonać Roya, że Kostek sobie na to „zapracował”…

Przemek ćwiczy rolę prawnika na jutrzejszy casting do serialu. Kuba jest pod wrażeniem, gdy młody Smolny oznajmia, że jeszcze dziś idzie na rozmowę o pracę. Niestety, szef firmy przewożącej VIP-ów nie chce zatrudnić Przemka. Nieoczekiwanie chłopak dostaje szansę, by zabłysnąć przed szefem!

Na Wspólnej 3445 streszczenie odcinka

Ilona opuszcza ośrodek detoksykacji. Jest przerażona, kiedy dowiaduje się, że Maks chce się z nią spotkać w sprawie Wiktorka u prawnika. Zdybicka podejrzewa, że mąż będzie chciał wykorzystać jej uzależnienie i odebrać prawa rodzicielskie… Czy Maks jest aż tak okrutny?

Przemek jest bardzo podenerwowany – dzisiaj ważny casting, w którym bierze udział on i Monika. Młody Smolny musi się zmierzyć z porażką – rolę, i to główną, dostaje tylko jego ukochana. Chłopak wyładowuje na niej swoją frustrację. Po południu, wioząc klienta taksówką, Przemek widzi na ulicy Dagmarę z… malutkim dzieckiem!

Seksistowskie punktowanie dziewcząt w szkole Danki wzbudza mieszane emocje. Niektórzy są oburzeni, inni nie widzą w tym nic złego… Co zrobi Zimińska?! Tymczasem Bella ma pretensje do Janka, że podrywa… Kasię Berg! Między młodymi dochodzi do ostrej kłótni!

Zranione Ptaki ile odcinków

Zranione Ptaki odc. 69, 70. Streszczenia, ile odcinków ma serial?

Vive - Barcelona transmisja

Łomża VIVE Kielce – Telekom Veszprem transmisja w TV i online. Zobacz gdzie obejrzeć mecz na żywo.