Na Wspólnej online za darmo bez logowania. Streszczenie odcinków, powtórki

x-news, TVN/Radek Orzel Dawid Czuprynski, Karolina Wasil.-Buraczyk

Na Wspólnej online za darmo bez logowania w formie VOD na platformie Player. Prezentujemy również streszczenia odcinków Na Wspólnej.

Na Wspólnej odcinki online za darmo bez logowania

Nowe odcinki emitowane są jest od poniedziałku do środy o godzinie 20:15 w TVN. Serial Na Wspólnej online na żywo można oglądać na WP Pilot i Player, gdzie dostępny jest live stream z TVN za free.

W najbliższych dniach można obejrzeć odcinki 3501, 3502, 3503. Premiera Na Wspólnej 3502 w czwartek.

Na Wspólnej powtórki

Jeśli przegapiliście jakiś odcinek serialu, to powtórki można obejrzeć w internecie. Dostępne są również streszczenia Na Wspólnej.

Wszystkie odcinki Na Wspólnej online za darmo bez rejestracji i bez logowania na VOD dostępne są na platformie Player.PL.

Ponadto Na Wspólnej powtórki w TV dostępne są w soboty. Telewizja TVN emituje wtedy wszystkie odcinki z danego tygodnia.

Na Wspólnej streszczenia odcinków

Na Wspólnej 3500 streszczenie odcinka

Kolenda ma problem – zrozpaczony mąż pacjentki czekającej na przeszczep serca agresywnie domaga natychmiastowej operacji żony! Dyrektorka wzywa Kamila. Jednak mężczyzna nie słucha tłumaczeń ordynatora – wyciąga broń! Kiedy wchodzący doktor Nalepa odwraca jego uwagę, a Kamil rzuca się na niego. Pada strzał!

Iga rozmawia przez telefon z Martą – opowiada, że odkąd zobaczyła dwie kreski na teście, jest kompletnie rozwalona. Nie wie, że rozmowę słyszy Ignaś. Chłopiec pyta tatę, o jakim teście mogła mówić Przybysz. Brzozowski jest w totalnym szoku!

Honorata z Arturem wymyślają sprytny sposób na to, jak sprawić, żeby muzyczna pasja matki naczelnego nie doprowadzała wszystkich do szału! Hofferowa coraz lepiej dogaduje się z zapatrzonym w nią Kwiatkowskim. Na dodatek, kiedy wraca do domu, czuje damskie perfumy Madame Irene! Roman nie potrafi się z tego wytłumaczyć

Na Wspólnej 3501 streszczenie odcinka

Jarek i Eliza wyjeżdżają z dziećmi na kilka dni nad jezioro. Korzystając z „wolnej chaty”, w mieszkaniu zjawiają się Cielecki i Berg. Popijając winko, mężczyźni urządzają sobie muzyczny koncert. W artystycznym szale Bogdan psuje kanapę w salonie, a Rafał łamie krzesło! Na to wszystko do Berga dzwoni Jarek.

Igor z Julką przyjeżdżają pod adres, który był na pocztówkach znalezionych wśród śmieci w lesie. Otwiera im kobieta, która absolutnie nie chce ich dopuścić do swojego syna – adresata kartek. Nastolatek jednak zjawia się niespodziewanie. Chłopak dowiaduje się od Nowaka i Julki, że – wbrew temu, co mówiła mu matka – jego ojciec żyje!

Kolenda nie może dojść do siebie po traumatycznej akcji z agresywnym i zdesperowanym mężczyzną, który chciał strzelić do niej i Kamila. Hoffer wspiera szefową, jak może. Wdzięczna Anna proponuje, żeby mówili sobie po imieniu… Tymczasem rozbity śmiercią żony Nalepa niszczy ekspres do kawy! W trudnych chwilach próbuje mu pomóc Daria..

Na Wspólnej 3502 streszczenie odcinka

Cielecki i Berg proszą Kasię o pomoc – chcą zrobić swoim dzieciom niespodziankę i kupić im nowe meble. Bergówna zadziwiona – jak mogą tego nie skonsultować z Jarkiem i Elizą?! Wszystko staje się jasne, gdy siada na połamanej kanapie. W tajemnicy przed skruszonymi Rafałem i Bogdanem, Kasia wymyśla sprytny plan….

Kolenda ląduje na oddziale Kamila, który stwierdził u niej niewydolność układu wieńcowego. Zaleca szefowej unikanie stresu i ograniczenie obowiązków służbowych. Ta potakuje, po czym w sali chorych urządza… swój gabinet! Hoffer jest tym zdenerwowany – Anna tłumaczy swojej matce, że pracą zagłusza swoją samotność… Tymczasem Nalepa dopuszcza w końcu do siebie Darię!

Iga słyszy, że Michał przez telefon rozmawia z kimś o akcie notarialnym ich domu. Podejrzewa, że Brzozowski wrócił do hazardu! W pracy Przybysz wyznaje Sławkowi, że jest w ciąży i rozważa samotne macierzyństwo. Słyszy to Michał… Wieczorem Brzozowski totalnie zaskakuje Igę!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.