Tenis na żywo można oglądać w telewizji i internecie. W serwisie hitweb.pl dowiesz się gdzie oglądać transmisje TV i online, a także jaki kanał pokaże mecze live za free. Przeprowadzamy również relacje live za darmo.

Tenis to sport, który w Polsce ma sporo fanów. Najważniejsze mecze cieszą się dużym zainteresowaniem. Szczególnie, że po tym jak karierę zakończyła Agnieszka Radwańska, to sukcesy zaczęła odnosić Iga Świątek.

Tenis na żywo transmisja za darmo

Zobacz gdzie oglądać tenis live i transmisje z wielkich szlemów: French Open (Roland Garros), Wimbledon, Australian Open i US Open.

Mecze tenisa na żywo w internecie cieszą się olbrzymią popularnością, a już prawie każda telewizja udostępnia stream online, często za darmo. Tenis live można głównie oglądać w Eurosport, która stream udostępnia w internecie na dwóch platformach.

Transmisje z tenisa można oglądać głównie w telewizji Eurosport 1, a także Canal+ Sport. Jeśli chodzi o tenis na żywo transmisja za darmo z meczów Igi Świątek była również dostępna w TVN (półfinał i finał Roland Garros).

Dostęp do telewizji na żywo można wykupić na Player.PL. Relacje na żywo z tenisa za darmo w naszym serwisie można śledzić w przypadku najważniejszych meczów.

Tenis online za darmo

Gdzie jeszcze można oglądać transmisje z tenisa na żywo za darmo? Abonenci Cyfrowego Polsatu posiadający w swoim pakiecie Eurosport, online stream mogą oglądać w usłudze Cyfrowy Polsat GO.

Relacje live za free z najciekawszych wydarzeń w naszym serwisie.