Wyniki losowania ćwierćfinałów Ligi Mistrzów 2022

W piątek odbyło się losowanie par ćwierćfinałowych Ligi Mistrzów. Znamy też drabinkę półfinałową. Mecze zapowiadają się ciekawie i emocji na pewno nie zabraknie.

Do ćwierćfinału dostały się trzy angielskie drużyny (Manchester CIty, Chelsea, Liverpool), trzy hiszpańskie (Real Madryt, Atletico Madryt, Villarreal), a także jedna niemiecka (Bayern Monachium) i jedna portugalska (Benfica Lizbona). W piątek odbyło się losowanie, które wyłoniło pary 1/4 finału Ligi Mistrzów.

Chelsea zagra z Realem Madryt, Manchester City z Atletico Madryt, Villarreal z Bayernem Monachium, a Benfica Lizbona rywalizować będzie z Liverpoolem. Ćwierćfinałowe mecze Ligi Mistrzów na żywo odbędą się 5 i 6 kwietnia, a rewanże tydzień później.

Transmisje z Ligi Mistrzów można oglądać w telewizji Polsat Sport Premium 1. W środę mecze za darmo pokazuje również TVP 1.

W piątek rozlosowano nie tylko pary ćwierćfinałowe, ale również drabinkę do półfinału. Zwycięzca meczu Manchester City – Atletico zagra ze zwycięzcą dwumeczu Chelsea – Real Madryt. Z kolei Benfica lub Liverpool w półfinale zmierzy się z Villarreal lub Bayernem Monachium.

Ćwierćfinały Ligi Mistrzów

Chelsea FC – Real Madryt
Manchester City – Atletico Madryt
Villarreal CF – Bayern Monachium
Benfica Lizbona – Liverpool FC

Półfinały Ligi Mistrzów

Manchester City / Atletico – Chelsea / Real

Benfica / Liverpool – Villarreal / Bayern

Elif 1166 streszczenie odcinków po polsku

Elif 1165 i 1166 streszczenie szczegółowe, wszystkie odcinki VOD po polsku

Paide Linnameeskond - Śląsk Wrocław na żywo

Śląsk – Lech online. Mecz na żywo w internecie za darmo