Zakochani po uszy – sezon 4. Kiedy premiera?

Zakochani po uszy sezon 4 można już oglądać online. Odcinki w TVN 7 premierę będą miały od 1 września. Co wydarzy się w nowym sezonie?

Zakochani po uszy – sezon 4. Kiedy premiera?

Do tej pory światło dzienne ujrzały trzy sezony serialu Zakochani po uszy. Sezon 4 będzie można oglądać już jesienią. Nowe odcinku na antenie TVN 7 emitowane będą od 1 września. Tego dnia premierę będzie miał odcinek 200, który rozpocznie sezon .

Zakochani po uszy online dostępni są również online, dzięki platformie VOD Player.pl. Co ważne – nowe odcinki sezonu 4 można oglądać tam już od 20 sierpnia. Jeszcze przed premierą w TV.

Serial Zakochani po uszy cieszy się dużą popularnością na TVN 7. – Możemy pochwalić się wzrostem oglądalności o 40%, w pasmie rok do roku w okresie premier (luty-maj, wrzesień-październik) w grupie komercyjnej 16-49 – mówiła Kasia Mazurkiewicz, szefowa TVN 7 przed premierą sezonu.

Zakochani po uszy – sezon 4 streszczenie

Dobre wyniki oglądalności sprawiły, że serial będzie miał kontynuację i 1 września ukaże się sezon 4. Akcja Zakochanych po uszy nadal toczyć będzie się w Krakowie.

W obsadzie serialu pojawią się nowe osoby. „W czwartym sezonie pojawiają się nowe postaci, które wprowadzą sporo zamieszania w życiu głównych bohaterów, a więc emocji na pewno nie zabraknie. Do obsady serialu dołączyli kolejni aktorzy młodego pokolenia – Weronika Dzierżyńska, Jędrzej Hycnar i Michał Kurek” – czytamy w informacji prasowej.

W życiu Asi i Piotra szykuje się wiele zmian. Wszystko wskazuje na to, że do ich życia w końcu zawita szczęście i harmonia. Czy uda im się uniknąć problemów? A może nad ich związkiem znowu zawisną czarne chmury?
Wiele wydarzy się również w życiu Sylwii, która jak zwykle zaskoczy wszystkich swoimi decyzjami. Można powiedzieć, że na własne życzenie wywróci swoje życie do góry nogami i będzie bardzo zaskoczona jak bardzo ją to zmieni.

Widzowie zobaczą również jak potoczą się losy Sonii, Tymona i Bartka, dla których poprzedni sezon zakończył się tragicznie. Sonia będzie musiała stanąć przed trudnym wyborem, który zaważy na losach wielu osób. Jak się zachowa i jakie to będzie miało konsekwencje dla jej najbliższych?

Zakochani po uszy sezon 4

Zakochani po uszy – kiedy leci w TV?

Serial “Zakochanych po uszy” w TVN 7 oglądać można od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:30. Wszystkie odcinki w internecie dostępne są na Player.pl.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.