Zapukaj do moich drzwi 132, 133, 134. Ile odcinków, powtórki, streszczenia

Serial Zapukaj do moich drzwi

Zapakuj do moich drzwi po polsku gdzie oglądać? Odcinki można obejrzeć w telewizji WP. Ile odcinków ma turecki serial? Gdzie dostępne są powtórki po polsku?

Serial Zapukaj do moich drzwi powtórki

Zapukaj do moich drzwi to kolejny turecki serial bijący rekordy popularności. Od 2020 roku emitowany jest w telewizji FOX, a od połowy listopada 2021 roku odcinki po polsku oglądać można w telewizji WP.

Serial emitowany jest od wtorku do piątku o godzinie 19:50. Odcinki online za darmo dostępne są na WP Pilot. Zarówno na żywo, jak i powtórki.

Ponadto ostatni odcinek powtarzany jest o 10:50 dzień po emisji. Jak widać nie ma więc większego problemu, aby włączyć wszystkie odcinki serialu Zapukaj do moich drzwi.

Zapukaj do moich drzwi ile odcinków?

Ile odcinków ma serial? W Turcji ukazały się dwa sezony. W Polsce pojawi się z tego około 160 odcinków.

Jeśli przegapiliście dzisiejszy lub ostatni odcinek, to pozostaje Wam obejrzeć powtórkę lub przeczytać streszczenie szczegółowe.

W najbliższych dniach premiera Zapukaj do moich drzwi odc. 132, 133, 134.

Zapukaj do moich drzwi streszczenie odcinków

Zapukaj do moich drzwi odc. 131

Dawny ukochany zabiega o względy Edy. Kobieta stara się nie ulegać ponownie jego urokowi. Rezygnacja z tej miłości okazuje się jednak dla niej wyzwaniem – zwłaszcza po odnalezieniu sekretnego pokoju Serkana.

Zapukaj do moich drzwi odc. 132

Ayfer i Aydan nie zdają sobie sprawy z burzliwych perypetii w relacjach między Serkanem i Edą. Walczą o opiekę nad Kiraz. Sprawy nie idą jednak po ich myśli.

Zapukaj do moich drzwi odc. 133

Okazuje się, że Eda ma przez jakiś czas zamieszkać pod jednym dachem z Serkanem i Kiraz. Dawny ukochany kobiety jest zdeterminowany, by zrobić wszystko, co w jego mocy, żeby ta sytuacja trwała jak najdłużej.

Zapukaj do moich drzwi odc. 134

Eda chce, by dla wszystkich było jasne, że zgodziła się na wspólne zamieszkanie z uwagi na Kiraz. Mimo swoich zapewnień nie potrafi zapomnieć o przeszłości i zaczyna ponownie ulegać miłości do Serkana.

Zapukaj do moich drzwi odc. 135

Podczas gdy Serkan i Eda próbują stać się prawdziwą rodziną, przytrafia się coś, czego nikt się nie spodziewał. Zaskakująca sytuacja zbliża dawnych kochanków do siebie.

Żużel na żywo: Włókniarz Częstochowa – For Nature Solutions Apator Toruń online za darmo. Transmisja, live stream

Miłość i przeznaczenie streszczenie

Serial Miłość i Przeznaczenie 139, 140, 141 streszczenia, ile odcinków, powtórki