Zapukaj do moich drzwi 161. Ile odcinków, powtórki, streszczenia

Zapakuj do moich drzwi po polsku gdzie oglądać? Odcinki można obejrzeć w telewizji WP. Ile odcinków ma turecki serial? Gdzie dostępne są powtórki po polsku?

Serial Zapukaj do moich drzwi powtórki

Zapukaj do moich drzwi to kolejny turecki serial bijący rekordy popularności. Od 2020 roku emitowany jest w telewizji FOX, a od połowy listopada 2021 roku odcinki po polsku oglądać można w telewizji WP.

Serial emitowany jest od wtorku do piątku o godzinie 19:50. Odcinki online za darmo dostępne są na WP Pilot. Zarówno na żywo, jak i powtórki.

Ponadto ostatni odcinek powtarzany jest o 10:50 dzień po emisji. Jak widać nie ma więc większego problemu, aby włączyć wszystkie odcinki serialu Zapukaj do moich drzwi.

Zapukaj do moich drzwi ile odcinków?

Ile odcinków ma serial? W Turcji ukazały się dwa sezony. W Polsce pojawi się z tego około 160 odcinków.

Jeśli przegapiliście dzisiejszy lub ostatni odcinek, to pozostaje Wam obejrzeć powtórkę lub przeczytać streszczenie szczegółowe.

W najbliższych dniach premiera Zapukaj do moich drzwi odc. 161.

Zapukaj do moich drzwi streszczenie odcinków

Zapukaj do moich drzwi odc. 158 streszczenie

Serkan udaje, że akceptuje wybór ukochanej dotyczący ujawnienia płci dziecka. Wiedziony ciekawością na wszystkie sposoby próbuje się jednak dowiedzieć, czy będzie miał syna czy córkę.

Zapukaj do moich drzwi odc. 159 streszczenie

Czas oczekiwania na dziecko przez Edę i Serkana nie jest radosny dla małej Kiraz. Dziewczynka zaczyna odczuwać coraz większą zazdrość.

Zapukaj do moich drzwi odc. 160 streszczenie

Serkan i jego ukochana jadą razem do chaty w lesie. Pragną spędzić czas tylko we dwoje. Niestety, prześladuje ich pech. Para nie może kontynuować podróży.

Zapukaj do moich drzwi odc. 161 streszczenie (finał)

W lesie Eda zaczyna odczuwać bóle porodowe. Chce, żeby Serkan przeprowadził poród, ale mężczyzna jest zdeterminowany by zabrać żonę do lekarza. Tymczasem wszyscy spotykają się w szpitalu z różnych powodów, tylko pechowego małżeństwa tam nie ma

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.