Żużel na żywo w internecie za darmo i w TV

Żużel na żywo można oglądać zarówno w telewizji, jak i internecie. Transmisje dostępne są w Eleven Sports, Canal+ Sport, TTV oraz w internecie na Eurosport Extra. Jeśli chcesz oglądać żużel online, to sprawdź w serwisie hitweb.pl gdzie znaleźć dany mecz na żywo.

Informujemy o transmisjach TV, stream online oraz relacjach live za darmo w internecie.

Poniżej prezentujemy żużel na żywo w internecie i w TV. Zobacz gdzie można obejrzeć żużel na żywo w internecie za darmo. Mowa o zawodach PGE Ekstraligi, eWinner 1. Ligi oraz Speedway Grand Prix.

Żużel to sport, który w Polsce cieszy się dużą popularnością. Transmisje na żywo przyciągają przed telewizory sporo widzów, a i na trybunach klubów PGE Ekstraligi i eWinner I Ligi frekwencja zazwyczaj jest wysoka.

Żużel na żywo można oglądać w telewizji i internecie. W serwisie Ekstraklasa live dowiesz się gdzie oglądać transmisje TV i online, a także jaki kanał pokaże mecze live. Przeprowadzamy również relacje live za darmo.

Nie ważne czy to mecz PGE Ekstraligi, eWinner I Ligi, Speedway Grand Prix czy jeszcze jakiś innych zawodów, to u nas dowiesz się zawsze gdzie oglądać żużel na żywo.

Mecze na żywo w internecie cieszą się olbrzymią popularnością, a już prawie każda telewizja udostępnia stream online, często za darmo. Każdego dnia sporo kibiców piłkarskich poszukuje takich haseł jak mecze na żywo, transmisje tv i online oraz wykop, meczosy, meczyki pl i strims world.

PGE Ekstraliga

Jeszcze do niedawna fani PGE Ekstraligi nie mogli oglądać wszystkich meczów na żywo. Od 2019 roku sytuacja jest już o wiele lepsza. Transmisje przeprowadzone zostaną z aż 64 meczów. Wszystko dzięki umowie nSport+ z Eleven Sports. Piątkowe spotkania dostępne są w Eleven Sports 1, a dwa niedzielne mecze w nSport+. Każdy fan żużla znajdzie coś dla siebie i będzie mógł obejrzeć na żywo sporo transmisji z PGE Ekstraligi.

PGE Ekstraliga online dostępna jest więc na platformach IPLA, WP Pilot Player, elevensports.pl oraz NC+ Go.

eWinner I Liga

Transmisje z eWinner 1. Ligi w zeszłym sezonie kibice żużla na żywo w TV mogli oglądać w Eleven Sports oraz Polsacie Sport. Od 2020 roku sytuacja się zmieniła i prawa do transmisji nabył Canal+, który zamierza przeprowadzać po trzy transmisje z każdej kolejki w telewizji nSport+. Mecze żużla online transmitowane są na platformach Player i Canal+ przez internet.

Speedway Grand Prix

Grand Prix żużlowe to coś co wzbudza najwięcej emocji. Transmisje oglądać można było w Canal+. Od 2022 roku sytuacja uległa zmianie. Wszystkie zawody SGP na żywo pokazywane są jedynie w internecie na Eurosport Extra, który można wykupić na Player.pl. Z kolei cztery cykle Speedway Grand Prix w Polsce transmituje TTV.