poniedziałek, 4 grudnia, 2023

Szablony liter do druku. Gotowe kontury do wydrukowania za darmo

Litery do druku mogą służyć do tworzenia napisów, jako szablony dekoracji, kolorowanki oraz pomoc dydaktyczna do nauki literek. Przygotowaliśmy gotowe kontury dużych liter do pobrania i wydrukowania.

Poniżej znajdziesz darmowe szablony liter do wydrukowania. Dostępne są wszystkie litery polskiego alfabetu. Jeśli chcesz przygotować napis, dekorację lub pracujesz z dziećmi i chcesz ich uczyć literek, to poniższe litery do druku sprawdzą się znakomicie.

Aby wydrukować kontury drukowanych liter kliknij na wybraną literę, a następnie skorzystaj z opcji wydruku. Możesz również pobrać wszystkie szablony w PDF.

Litery do druku. Gotowe szablony i kontury do pobrania

Szablony liter w PDF

Przygotowaliśmy również plik PDF zawierający wszystkie szablony literek. Zapraszamy do pobierania i drukowania.

Zapraszamy również do pobierania planszy z alfabetem polskim do druku, a także do zapoznania się z innymi pomocami dydaktycznymi, jak np. karty pracy dla przedszkolaków i uczniów klasy 1-3.

Szablony liter polskiego alfabetu do druku, pomogą Ci w tworzeniu pięknych i czytelnych napisów, projektach graficznych oraz różnego rodzaju materiałach edukacyjnych. Nasze szablony są starannie zaprojektowane, co gwarantuje ich estetyczny wygląd i łatwość użycia. Bez względu na to, czy potrzebujesz litery do ozdabiania plakatu, tworzenia kreatywnych prac plastycznych, czy też do celów dydaktycznych, nasze szablony pomogą Ci w osiągnięciu pożądanego efektu. Wybierz literę, pobierz szablon i rozpocznij swoją projektową przygodę już teraz!

Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnie artykuły