poniedziałek, 4 grudnia, 2023

Akacjowa 38 odcinek 246, 247, 248. Powtórki, streszczenia, ile odcinków ma serial?

Akacjowa 38 streszczenia odcinków 246, 247, 248. Zobacz ile odcinków ma serial i gdzie i kiedy oglądać powtórki po polsku w TV i online.

Ile odcinków ma serial Akacjowa 38?

Akacjowa 38 to hiszpański serial, który można oglądać po polsku w telewizji TVP 2. Ile ma odcinków? W Hiszpanii wyemitowano ich aż 1483, ale w Polsce będzie ich zdecydowanie więcej, ponieważ są one krótsze.

Kiedy leci serial? Odcinki można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 18:45 w TVP 2. W porze emisji seriali można skorzystać z platformy WP Pilot, gdzie dostępna jest telewizja TVP 2 online za darmo.

Akacjowa 38 odcinek 246 można obejrzeć sobotę. W kolejnych dniach emisja odc. 2 grudnia.

Powtórki dostępne są w telewizji następnego dnia o godzinie 13:15. Ponadto wszystkie odcinki publikowane są w internecie na TVP VOD (vod.tvp.pl).

Akacjowa 38 streszczenia odcinków

Akacjowa odc. 244 streszczenie

German łamie prawo lecząc chorującego na pelagrę Segunda. Niestety, pacjent umiera. Victor i Servando chcą wykorzystać strajk karczmarzy, by zarobić na handlu alkoholem. Cayetana przygotowuje się do pójścia do opery z królową. Lolita przestrzega Celię przed zakusami mężczyzn na kobiece wdzięki.

Akacjowa odc. 245 streszczenie

Królowa w obecności mieszkańców Akacjowej upokarza Cayetanę mówiąc, że ciążą na niej zarzuty oszustwa na procesie i zabójstwa córki. Załamana i wściekła Cayetana posądza o zdradę Justa. Guadalupe jest chora na rumień, na który wcześniej umarł pacjent Germana. German żąda od Justa dowodów na zbrodnie Cayetany.

Akacjowa odc. 246 streszczenie

Celia postanowiła oddać się Jesusowi. Ostrzeżony przez Lolitę Felipe wraca do domu na czas i powstrzymuje Jesusa. Chcąc odzyskać zaufanie Cayetany, Justo przepisuje na nią cały swój majątek. Cayetana tylko udaje, że znowu mu ufa, bo wie od sędziego, że to Justo kazał mu zniszczyć jej reputację u królowej. Tymczasem w kamienicy na Akacjowej pojawia się Lourdes – uznana za zmarłą żona Ramona i matka Marii Luisy.

Akacjowa odc. 247 streszczenie

Okazuje się, że Guadalupe cierpi na śmiertelną chorobę. German obiecuje zrobić wszystko, by ją wyleczyć. Victor i Sevando wreszcie wyprodukowali dobry bimber. Są pewni, że zbiją na nim majątek. Celia jest w szoku, bo w obronie męża zabiła Jesusa. Wraz z powrotem Lourdes, Trini i Ramón znaleźli się w trudnej sytuacji. Ramón zapewnia Trini o swojej miłości do niej.

Akacjowa odc. 248 streszczenie

Gubern, na polecenie Cayetany, ma śledzić Germana i Manuelę, gdyż podejrzewa, że współpracują z Justem. Manuela wyznaje Guadalupe prawdę, że ta choruje na rumień, i że nie ma dla niej ratunku. Karczmarze grożą Servando i Victorowi. Maria Luisa zdradza Victorowi i Susanie, że wróciła jej matka. Don Ramon przychodzi z tą wiadomością do Felipe, udręczonego złym stanem psychicznym Celii.

Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnie artykuły