środa, 22 marca, 2023

Akacjowa 38 odcinek 52, 53, 54. Powtórki, streszczenia, ile odcinków ma serial?

Akacjowa 38 streszczenia odcinków 52, 53, 54. Zobacz ile odcinków ma serial i gdzie i kiedy oglądać powtórki po polsku w TV i online.

Ile odcinków ma serial Akacjowa 38?

Akacjowa 38 to hiszpański serial, który można oglądać po polsku w telewizji TVP 2. Ile ma odcinków? W Hiszpanii wyemitowano ich aż 1483, ale w Polsce będzie ich zdecydowanie więcej, ponieważ są one krótsze.

Kiedy leci serial? Odcinki można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 18:45 w TVP 2. W porze emisji seriali można skorzystać z platformy WP Pilot, gdzie dostępna jest telewizja TVP 2 online za darmo.

Akacjowa 38 odcinek 52 można obejrzeć wtorek. W kolejnych dniach emisja odc. 21 marca.

Powtórki dostępne są w telewizji następnego dnia o godzinie 13:15. Ponadto wszystkie odcinki publikowane są w internecie na TVP VOD (vod.tvp.pl).

OGLĄDAJ AKACJOWA 38 NA TVP VOD

Akacjowa 38 streszczenia odcinków

Akacjowa odc. 51 streszczenie

Służące z Akacjowej 38 postawiają wspólnie pomóc Herminii, która spędziła noc na ulicy. Don Maximiliano chce dołączyć do karcianych wieczorów, które organizuje Victor. Celia jest przygnębiona i odmawia przyjmowania posiłków. Wie, że nie ma już szansy, by urodzić dziecko. Cayetana poucza ją, jak wykorzystać tę sytuację, by zdominować Felipe.

Akacjowa odc. 52 streszczenie

Claudio organizuje w domu Hidalgów wieczorek literacki, na który przybywa sam Leopoldo Alas Clarn. Dochodzi do sytuacji, w której Claudio przyznaje się, że to on pisze pod pseudonimem Leopoldo Safo. Felipe przeprasza Trini i prosi ją, by pomagała Celii. Vizcaino odmawia Manueli przyjęcia pieniędzy i wyjawienia, kim były kobiety, które zabrały jej córeczkę. Cayetana spełnia obietnicę daną Ricie i organizuje jej przesłuchanie przez don Cosme, właściciela znanego w mieście lokalu. Casilda powierza swoje pieniądze Paciencji, która zapomina, gdzie je ukryła.

Akacjowa odc. 53 streszczenie

Herminia błąka się głodna, nie mając dachu nad głową. Trini postanawia ją przygarnąć. Fabiana odradza jej to. Maximiliano wygrywa dużą sumę w pokera. Chce ją przeznaczyć na posag córki, która jest temu przeciwna. German jest świadkiem, jak jego żona Cayetana przekazuje pieniądze podejrzanemu facetowi.

Akacjowa odc. 54 streszczenie

Pablo unika Leonor, co bardzo ją boli. Pisarz Clarin jest zachwycony jej mądrością i wrażliwością. Pablo tłumaczy mu, że to ona jest Leopoldem Safo, a nie Claudio. Trini chce opłacić Herminii stancję, by nie spała pod gołym niebem. Herminia wiesza się jednak w kawiarni Victora i Juliany.

Zobacz również

Ostatnie artykuły