środa, 22 marca, 2023

Barwy Szczęścia streszczenia 2769, 2770, 2771. Odcinki online za darmo

Barwy Szczęścia online za darmo można oglądać na VOD TVP, a także na żywo w WP Pilot. W tym tygodniu wyemitowane zostaną odcinki 2769, 2770, 2771. Prezentujemy streszczenia i opis serialu Barwy Szczęścia.

Barwy Szczęścia to bardzo popularny serial, który każdego wieczoru (od poniedziałku do piątku) przyciąga przed telewizory dużo widzów. Odcinki można oglądać w telewizji TVP 2. Live stream udostępnia za darmo WP Pilot.

Ostatni odcinek Barw Szczęścia w TVP 2 można oglądać następnego dnia, tuż przed premierą nowego odcinka.

Barwy Szczęścia 2769 leci w piątek. W następnych dniach można obejrzeć odcinki 2770, 2771, 2772. Poniżej prezentujemy ich szczegółowy opis.

Barwy Szczęścia online za darmo bez rejestracji

Powtórki emitowane są nie tylko w telewizji, ale również w internecie. Barwy Szczęścia VOD można oczywiście za darmo oglądać na platformie TVP VOD dostępnej pod adresem vod.tvp.pl.

OGLĄDAJ SERIAL BARWY SZCZĘŚCIA NA TVP VOD

Barwy Szczęścia streszczenia odcinków

Barwy Szczęścia 2769 streszczenia

Agata i Hubert coraz bardziej niepokoją się o związek Iwony z Kępskim. Tymczasem Tomek spotyka przypadkiem w hotelu Patryka, gdy ten znów zagląda do Oliwki. W dodatku musi stawić czoło Grażynie, która dowiaduje się z internetu o jego powrocie do kraju. Michalina odkrywa, że jej matka ma romans z Markiem, a Złoty wypytuje przy okazji dziewczynę o to, jak wyglądało rozstanie jej rodziców.

Natalia zostaje nowym obrońcą Konarzewskiego, o czym od razu informuje Weronikę. Po rozmowie z klientem zaczyna wierzyć, że mężczyzna naprawdę został „wrobiony” w szaleństwo przez rodzinę, która przywłaszczyła sobie jego pieniądze oraz dom. Eliza wybucha radością, gdy Dominika i Sebastian wręczają jej zaproszenie na swój ślub. Młodzi idą później na pierwszą lekcję tańca przed weselem i poznają Glorię pełną energii instruktorkę na wózku.

Barwy Szczęścia 2770 streszczenia

Damian pomaga Beacie podczas awarii w kuchni. Od razu czuje do nauczycielki sympatię, zwłaszcza gdy odkrywa, że ona również jest sama. W końcu wybiera się z nową znajomą po lunch. Przy rozstaniu Wójcik zabiera omyłkowo należący do Beaty telefon, dzięki czemu oboje mają pretekst do kolejnego spotkania. Kępski pomaga Oliwce, gdy ta musi wymienić w aucie oponę, co wyraźnie nie podoba się Patrykowi. Jezierski urządza ukochanej scenę zazdrości, a dziewczyna zdradza Madzi, że zaczyna mieć wątpliwości, czy powinni być razem. Tymczasem Tomasz zalicza kolejną trudną rozmowę z Grażyną, której wyznaje, że jego związek z Iwoną przechodzi kryzys, więc nie może na razie zaprosić Wiktora do Ameryki, choć już dawno obiecał synowi tę podróż. Kacper testuje z kolegami ze studiów nowy bolid, cały czas rywalizując z Krysiakiem. Hania zauważa, że jej chłopak wpadł w oko Dorocie.

Barwy Szczęścia 2771 streszczenia

Oliwka w końcu szczerze wyznaje Patrykowi, że go nie kocha. A gdy oboje mówią o swoim rozstaniu przyjaciołom Justinowi i Madzi oni wcale nie są zaskoczeni. Grażyna donosi Hubertowi o kryzysie w związku Iwony i Tomka, sugerując, że lekarka ma w USA romans. Pyrka odkrywa później, że Kępski – kompletnie załamany – sięgnął po alkohol, choć po przeszczepie stanowi to dla niego śmiertelne zagrożenie. Małgorzata i Jerzy niepokoją się o związek Kacpra z Hanią świadomi, że chłopak poświęca ukochanej zbyt mało uwagi. Tymczasem Krysiak przed kolejnym wyścigiem z rywalem zmienia w bolidzie część ustawień. Robi to tak, by Jabłoński nie mógł pokonać go na torze. Damian znów spotyka Beatę, tym razem podczas zlecenia dla szkoły. Od razu zaczynają flirtować, a w finale Wójcik namiętnie całuje nauczycielkę i zaprasza ją na kolację.

Barwy Szczęścia 2772 streszczenia

Okazuje się, że randka Damiana z Beatą zakończyła się w jego sypialni. Gdy Wójcik dostaje od Dominiki i Sebastiana zaproszenie na ich ślub, postanawia wybrać się na uroczystość z nową ukochaną. Kacper szykuje się do treningu z udziałem publiczności, wspierany przez całą rodzinę. Podczas jazdy chłopak traci nagle panowanie nad pojazdem, wypada z toru i jest gotów zrezygnować, oddając swoje miejsce Krysiakowi. Kępski z trudem dochodzi do siebie po zakrapianej nocy – podobnie jak Hubert. A gdy w hotelu odwiedza go Wiktor, Tomasz wyznaje synowi, że postanowił wrócić do USA, by ratować związek z Iwoną, choć ta ma romans ze swoim profesorem.

Barwy Szczęścia 2773 streszczenia

Damian znajduje pretekst, by znowu umówić się z Beatą. W pracy wyznaje Aro, jak bardzo mu na tej znajomości zależy. Gdy wieczorem para znów trafia do sypialni, nieoczekiwanie w domu Wójcika zjawia się jego matka, Bogusia, która mówi, że właśnie wyszła z odwyku i nie ma gdzie mieszkać. Sebastian trenuje w domu choreografię do pierwszego tańca na weselu, a później zabiera Dominikę do wypożyczalni sukien ślubnych. Na miejscu narzeczeni wpadają na Kamę i Stawickiego. Marcin informuje Bruna, że policja odzyskała w końcu pieniądze z okupu. Biznesmen wybucha radością, podobnie jak Karolina, która wciąż obwinia się o to, że tak długo wspierała Rafała.

Zobacz również

Ostatnie artykuły