poniedziałek, 4 grudnia, 2023

Barwy Szczęścia streszczenia 2895, 2896, 2897. Odcinki online za darmo

Barwy Szczęścia online za darmo można oglądać na VOD TVP, a także na żywo w WP Pilot. W tym tygodniu wyemitowane zostaną odcinki 2895, 2896, 2897. Prezentujemy streszczenia i opis serialu Barwy Szczęścia.

Barwy Szczęścia to bardzo popularny serial, który każdego wieczoru (od poniedziałku do piątku) przyciąga przed telewizory dużo widzów. Odcinki można oglądać w telewizji TVP 2. Live stream udostępnia za darmo WP Pilot.

Ostatni odcinek Barw Szczęścia w TVP 2 można oglądać następnego dnia, tuż przed premierą nowego odcinka.

Barwy Szczęścia 2895 leci w poniedziałek. W następnych dniach można obejrzeć odcinki 2896, 2897, 2898. Poniżej prezentujemy ich szczegółowy opis.

Barwy Szczęścia online za darmo bez rejestracji

Powtórki emitowane są nie tylko w telewizji, ale również w internecie. Barwy Szczęścia VOD można oczywiście za darmo oglądać na platformie TVP VOD dostępnej pod adresem vod.tvp.pl.

OGLĄDAJ SERIAL BARWY SZCZĘŚCIA NA TVP VOD

Barwy Szczęścia streszczenia odcinków

Barwy Szczęścia 2894 streszczenia

W dniu matur Aro od rana kibicuje Luizie, podobnie jak Damian. Po powrocie z egzaminu dziewczyna jest pełna dobrych myśli i później świętuje nie tylko z ojcem, ale też z Beatą. Agata wspiera Huberta, który dowiedział się, że Klara chce rozwodu. Pyrka konsultuje się z Natalią, obawiając się, że żona spróbuje odebrać mu córkę. Tomasz znajduje w USA detektywa, któremu Hubert postanawia zlecić śledzenie Klary. Za to Dominika zabiera Mateusza do bistro. Malec znajduje maskotkę, którą włożył do paczki dla mamy i dzięki temu odkrywa, że został oszukany. Chłopiec traci do swojej opiekunki zaufanie i uspokaja się tylko dzięki kolejnym kłamstwom Sebastiana. Dorośli niepokoją się, że junior pozna w końcu prawdę.W dniu matur Aro od rana kibicuje Luizie, podobnie jak Damian. Po powrocie z egzaminu dziewczyna jest pełna dobrych myśli i później świętuje nie tylko z ojcem, ale też z Beatą. Agata wspiera Huberta, który dowiedział się, że Klara chce rozwodu. Pyrka konsultuje się z Natalią, obawiając się, że żona spróbuje odebrać mu córkę. Tomasz znajduje w USA detektywa, któremu Hubert postanawia zlecić śledzenie Klary. Za to Dominika zabiera Mateusza do bistro. Malec znajduje maskotkę, którą włożył do paczki dla mamy i dzięki temu odkrywa, że został oszukany. Chłopiec traci do swojej opiekunki zaufanie i uspokaja się tylko dzięki kolejnym kłamstwom Sebastiana. Dorośli niepokoją się, że junior pozna w końcu prawdę.

Barwy Szczęścia 2895 streszczenia

Małgorzata wspiera Jerzego, który idzie w końcu na rozmowę o pracę. Gdy ta szansa szybko znika, Marczak jest pewien, że oczernił go Wilk. Tolek uświadamia jednak koledze, że plotki na jego temat rozsiewa majster Maciejewski. Tymczasem Anita nadal próbuje czarować Marcina, przez co Renata traci cierpliwość i wyrzuca rywalkę z pracy. Gdy Kodur próbuje jej bronić, zakochani na nowo ostro się spierają i później równie namiętnie się godzą. Za to Agata odnosi ze swoim zespołem kolejny sukces. Tym razem jednak nie chce świętować z kolegami i nie zmienia zdania nawet wtedy, gdy na wspólną imprezę próbuje ją namówić Ignacy. Gdy Pyrka wraca do domu, Joanna od razu domyśla się, że dziewczyna wciąż myśli o nocy z Kieliszewskim.

Barwy Szczęścia 2896 streszczenia

Anita kontaktuje się z Klemensem. Jest gotowa podać właścicielki Feel Good do sądu za bezprawne zwolnienie. Renata uświadamia jednak prawnikowi, jak wiele szczegółów sprawy klientka przed nim ukryła. Gdy adwokat robi Anicie wymówki, ta na nowo nim manipuluje. Tym razem oskarża Marcina o to, że sam się jej narzucał i domagał wdzięczności za okazaną pomoc. Jerzy nadal ma problem ze znalezieniem pracy. Jest przez to w złym humorze, co doprowadza do jego sprzeczki z żoną. Gdy wychodzi z domu, Małgorzata opowiada o ich problemach Malwinie. Ta postanawia podnieść samoocenę ojca i prosi go o pomoc przy domowej awarii. Tymczasem koledzy Agaty ledwo żyją po ostatniej imprezie. Pyrka jednak nie daje im w biurze taryfy ulgowej. Później dziewczyna traci humor przez rozmowę z Klarą i w końcu zwierza się Ignacemu z rodzinnych problemów.

Barwy Szczęścia 2897 streszczenia

Anita szuka nowej pracy. Klemens załatwia w końcu dziewczynie posadę w biurze podróży, które prowadzi jego dawna klientka. Kasia coraz bardziej niepokoi się o Łukasza. Ten zakłada firmę, by udawać biznesmena i skontaktować się z ludźmi Bondy. Sadowski szybko odkrywa, że naprawdę ma kłopoty, bo Krymska nagle przestaje odpowiadać na jego telefony. Za to Jerzy i Małgorzata stają w szranki o liczbę zrobionych w ciągu dnia kroków. Gdy Marczak próbuje oszukiwać, zostaje zdemaskowany przez Kacpra. Później okazuje się, że podstępu użyła także jego żona.

Zobacz również

Ostatnie artykuły