środa, 21 lutego, 2024

Dziedzictwo odc. 1, 2 streszczenia. Ile odcinków ma serial?

Ile odcinków ma turecki serial Dziedzictwo? Streszczenia szczegółowe odc. 1, 2, 3. Zobacz co wydarzy się w serialu, który po polsku emituje telewizja TVP 1.

Turecki serial Dziedzictwo po polsku

„Dziedzictwo” to nowy turecki serial, który po polsku można oglądać w telewizji TVP 1. Odcinki emitowane są od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00 w telewizji TVP 1 w miejscu Wspaniałego Stulecie.

Dziedzictwo odcinek 1 wyemitowany zostanie już w czwartek 20 października. W kolejnych dniach premiera odc. 2, 3, 4.

Ostatni odcinek jako powtórkę można oglądać następnego dnia o godzinie 6:05 w telewizji TVP 1.

Dziedzictwo ile odcinków ma serial?

Ile odcinków ma Dziedzictwo? Dokładnie trudno to dziś określić. W Turcji emitowany jest sezon 3. Do tej pory ukazało się ponad 400 odcinków, ale wciąż publikowane są nowe. Oznacza to, że turecki serial Dziedzictwo na pewno będzie można oglądać przez dłuższy czas.

Wszystkie odcinki Dziedzictwo mają około 45 minut.

Jeśli przegapicie dzisiejszy lub ostatni odcinek, to możecie przeczytać streszczenia lub obejrzeć powtórki w TVP 1. Dziedzictwo online można obejrzeć na TVP VOD. Dostępne są tam wszystkie odcinki po polsku bez rejestracji i logowania.

Dziedzictwo streszczenie szczegółowe odcinków

Dziedzictwo odc. 1 streszczenie (fabuła)

Kevser dorastała w biednej okolicy. Pewnego razu zostaje żoną syna bogatej krymskiej rodziny, jednak tego samego dnia odwraca się od niej ojciec, który nie zaaprobował tego małżeństwa. Kiedy mąż Kevser umiera, młoda wdowa zostaje uwięziona w rezydencji razem ze swoim 5 – letnim synem Yusufem. W tej nieprzyjaznej, surowej atmosferze, jest zdana tylko na siebie. Nie ma nawet do kogo zwrócić się o pomoc. Kevser ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by ta zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie o śmierci matki. Doskwiera samotność, bardzo brakuje miłości i uczucia. Pod swoje skrzydła bierze go wujek Yaman, bohaty, potężny i zimny jak głaz biznesmenem, który od dawna nie okazuje nikomu serca. Jest także surowy dla Yusufa.

Zobacz również

Ostatnie artykuły