poniedziałek, 4 grudnia, 2023

Dzikie Pszczoły 422, 423 streszczenia. Ile odcinków ma serial?

Ile odcinków ma serial Dzikie Pszczoły? Streszczenia szczegółowe odc. 422, 423. Zobacz co wydarzy się w serialu, który po polsku emituje telewizja TVP 1.

Zagraniczne seriale emitowane w TVP 1 i TVP 2 cieszą się bardzo dużą oglądalnością. Głównie mowa o tureckich produkcjach, ale te z innych krajów również potrafią zaciekawić widzów.

Od niedawna w TVP Kobieta można oglądać serial Dzikie Pszczoły , który powstał w Grecji. Co ważne – nie jest to krótki miniserial, lecz dłuższy, emitowany przez wiele miesięcy. Ile odcinków ma Dzikie Pszczoły? W Grecji wyemitowano 244 odcinki, które tworzyły dwa sezony. Można spodziewać się, że w Polsce również będzie to podobna liczba.

Serial emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 17:40 w TVP Kobieta. Dzikie Pszczoły odc. 422 można obejrzeć w czwartek. Ostatni odcinek powtarzany jest również następnego dnia o 9:40

Wszystkie odcinki serialu Dzikie Pszczoły dostępne są online. W formie VOD – za darmo i bez rejestracji – można je oglądać na platformie TVP VOD. Znaleźć tam można nie tylko ostatni odcinek Dzikich Pszczół, ale innych produkcji, które pokazuje Telewizja Publiczna.

OGLĄDAJ SERIAL DZIKIE PSZCZOŁY NA TVP VOD

W naszym serwisie można przeczytać również szczegółowe streszczenia odcinków, które znajdują się poniżej. Jeśli przegapisz dzisiejszy odcinek lub ostatni, albo ciekawie Cię co wydarzy się w kolejnych, to warto zapoznać się z opisem serialu.

Streszczenia odcinków serialu Dzikie Pszczoły

Dzikie Pszczoły 419 streszczenie

Ntounias zamiast sojusznikiem, staje się wrogiem Akylasa. Udaje mu się uratować Aimilię. Bierze jako zakładnika Akylasa, aby uciec jego ludziom. Zachos, Petros i Aggelos podążają za nimi do lasu. Tej nocy zostaje przelana krew. Następnego ranka wszyscy liczą zmarłych i zaginionych.

Dzikie Pszczoły 420 streszczenie

Pinelopi i Antigoni przekonują Aspazję do złożenia zeznań. Aresztowanie Doukasa i Meletisa jest już bliskie. Eleni i Doukas mają nieoczekiwane spotkanie na ziemiach Giorgisa i stare porachunki wydają się być rozstrzygnięte na dobre. Co z tego wyniknie?

Dzikie Pszczoły 421 streszczenie

Lambros wszędzie szuka zaginionej Eleni. Czy uda mu się ją odnaleźć? Wszyscy mieszkańcy Diafani starają się mu w tym pomóc. Mirsini, zdruzgotana ostatnimi rewelacjami, musi zdecydować, czy jej zmarły syn, Sergios, był ofiarą, czy złoczyńcą. Jak sobie z tym poradzi?

Dzikie Pszczoły 422 streszczenie

Pinelopi zostaje skonfrontowana z prawdą o Meletisie. Jest w szoku. Jak sobie z tym poradzi? Akylas zdaje sobie sprawę, że jest osaczony i przygotowuje się do ostatecznej bitwy. Czy uda mu się ją wygrać? Mieszkańców wioski czeka ogromne zaskoczenie. Co z tego wyniknie?

Dzikie Pszczoły 423 streszczenie

Niestety Dzikie Pszczoły odc. 423 nie zostanie wyemitowany, ponieważ 422 to ostatni odcinek serialu.

Zobacz również

Ostatnie artykuły