Dzikie Pszczoły 334, 335, 336 streszczenia. Ile odcinków ma serial?

Ile odcinków ma serial Dzikie Pszczoły? Streszczenia szczegółowe odc. 334, 335, 336. Zobacz co wydarzy się w serialu, który po polsku emituje telewizja TVP 1.

Zagraniczne seriale emitowane w TVP 1 i TVP 2 cieszą się bardzo dużą oglądalnością. Głównie mowa o tureckich produkcjach, ale te z innych krajów również potrafią zaciekawić widzów.

Od niedawna w TVP Kobieta można oglądać serial Dzikie Pszczoły , który powstał w Grecji. Co ważne – nie jest to krótki miniserial, lecz dłuższy, emitowany przez wiele miesięcy. Ile odcinków ma Dzikie Pszczoły? W Grecji wyemitowano 244 odcinki, które tworzyły dwa sezony. Można spodziewać się, że w Polsce również będzie to podobna liczba.

Serial emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 17:40 w TVP Kobieta. Dzikie Pszczoły odc. 334 można obejrzeć w piątek. Ostatni odcinek powtarzany jest również następnego dnia o 9:40

Wszystkie odcinki serialu Dzikie Pszczoły dostępne są online. W formie VOD – za darmo i bez rejestracji – można je oglądać na platformie TVP VOD. Znaleźć tam można nie tylko ostatni odcinek Dzikich Pszczół, ale innych produkcji, które pokazuje Telewizja Publiczna.

OGLĄDAJ SERIAL DZIKIE PSZCZOŁY NA TVP VOD

W naszym serwisie można przeczytać również szczegółowe streszczenia odcinków, które znajdują się poniżej. Jeśli przegapisz dzisiejszy odcinek lub ostatni, albo ciekawie Cię co wydarzy się w kolejnych, to warto zapoznać się z opisem serialu.

Streszczenia odcinków serialu Dzikie Pszczoły

Dzikie Pszczoły 332 streszczenie odcinka

Wizyta Eleni u Zachosa powoduje jej starcie z Lambrosem. Drosso prosi Konstantisa o odłożenie ślubu. Czy ich związek pokona tę nową przeszkodę? Assimina podejmuje ważną decyzję. Rozbieżności finansowe Akylasa wpływają na inwestycję Doukasa w port lotniczy. Pomiędzy nimi rozpoczyna się wojna.

Dzikie Pszczoły 333 streszczenie odcinka

Wraz z nadejściem nowego roku zostaje otwarte lotnisko wojskowe. Panagiotis oskarża Thanasakisa, że to on go uderzył i prosi Aggelosa o zbadanie tego. Assimina ma nieprzyjemne spotkanie w domu Nikiforosa z Reną. Drosso odwiedza reżyser, który ma dla niej nieoczekiwaną propozycję.

Dzikie Pszczoły 334 streszczenie odcinka

Antigoni powiadamia Doukasa o tajnych planach Akylasa. Rena pokazuje Nikiforosowi swoje zamiary. Drosso myśli o propozycji Dakisa, by zostać główną aktorką w jego filmie, ale Konstantis nie jest zbyt podekscytowany. Nikiforos prowokuje Akylasa. Zoe próbuje pomóc załamanemu Lefterisowi, a jednocześnie Aggelos wprowadza w życie swój plan przeniknięcia do Avantes. Powrót Babisia uszczęśliwia całą wieś.

Dzikie Pszczoły 335 streszczenie odcinka

Aggelos dzieli się z Sofoulą swoim planem dotyczącym Thanasakisa i oboje starają się zdobyć jego zaufanie. Zachos i Lambros nadal ścierają się ze sobą. Lefteris wyjawia Zoe przez jakie tortury przechodzi w wojsku, a ona podejmuje decyzję, która wszystko zmieni.

Dzikie Pszczoły 336 streszczenie odcinka

Konstantis i Drosso postanawiają pomóc Zoe. Pomimo sprzeciwu Kiriakosa Ourania wyjawia Babisowi, że zaraz się rozstają.

Dzikie Pszczoły 337 streszczenie odcinka

Nikiforos prosi o rękę Reny u jej rodziców, gdy niespodziewanie odwiedza go Assimina. Doukas postanawia opuścić swój dom. Meletis czuje się odcięty od Doukasa, który stawia go przed wielkim dylematem.

Dzikie Pszczoły 338 streszczenie odcinka

Doukas proponuje sojusz z całą wioską przeciwko Akylasowi, aby pokrzyżować jego plany dotyczące lotniska w Diafani. Konstantis zostaje przewieziony do szpitala. Walczy o życie. Petros odkrywa informację, która przybliża go do odkrycia prawdy, kto zabił jego brata. Meletis podejrzewa Akylasa o zamach na Konstantisa.

Dzikie Pszczoły 339 streszczenie odcinka

Wszyscy są zdenerwowani nowymi planami Akylasa i próbują podjąć decyzję, czy sprzymierzyć się z Doukasem, czy nie. Nikiforos pyta Assiminę, dlaczego go unika, co prowadzi do starcia z Reną. Alkis Sarantopoulos wyjawia Ouranii prawdę o swoim biznesie. Eleni odkrywa w domu podziemne gazety. Violeta ma niespodziewanego gościa z przeszłości.

Dzikie Pszczoły 340 streszczenie odcinka

Eleni kłóci się z Lambrosem o zakazane gazety i prosi go, by przestał je rozpowszechniać. Akylas szantażuje Lefterisa, aby przekonać Zoe do powrotu do domu. Przybycie Stamatisa i młodego Zachariasa frustruje całą wioskę, ale przede wszystkim Violetę. I podczas gdy Doukas wciąż szuka sojuszników przeciwko Akylasowi, Nikiforos daje jasno do zrozumienia zarówno Renie, jak i Mirsini, że nie pozwoli im wtrącać się w wychowanie Sergiosa. Zachos zaskakuje siostry Stamiri, oskarżając je o bycie buntowniczkami.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.