Dzikie Pszczoły 258, 259 streszczenia. Ile odcinków ma serial?

Dzikie Pszczoły streszczenia odcinków

Ile odcinków ma serial Dzikie Pszczoły? Streszczenia szczegółowe odc. 258, 259. Zobacz co wydarzy się w serialu, który po polsku emituje telewizja TVP 1.

Zagraniczne seriale emitowane w TVP 1 i TVP 2 cieszą się bardzo dużą oglądalnością. Głównie mowa o tureckich produkcjach, ale te z innych krajów również potrafią zaciekawić widzów.

Od niedawna w TVP Kobieta można oglądać serial Dzikie Pszczoły , który powstał w Grecji. Co ważne – nie jest to krótki miniserial, lecz dłuższy, emitowany przez wiele miesięcy. Ile odcinków ma Dzikie Pszczoły? W Grecji wyemitowano 244 odcinki, które tworzyły dwa sezony. Można spodziewać się, że w Polsce również będzie to podobna liczba.

Serial emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 17:40 w TVP Kobieta. Dzikie Pszczoły odc. 258 można obejrzeć w czwartek. Ostatni odcinek powtarzany jest również następnego dnia o 9:40

Wszystkie odcinki serialu Dzikie Pszczoły dostępne są online. W formie VOD – za darmo i bez rejestracji – można je oglądać na platformie TVP VOD. Znaleźć tam można nie tylko ostatni odcinek Dzikich Pszczół, ale innych produkcji, które pokazuje Telewizja Publiczna.

OGLĄDAJ SERIAL DZIKIE PSZCZOŁY NA TVP VOD

W naszym serwisie można przeczytać również szczegółowe streszczenia odcinków, które znajdują się poniżej. Jeśli przegapisz dzisiejszy odcinek lub ostatni, albo ciekawie Cię co wydarzy się w kolejnych, to warto zapoznać się z opisem serialu.

Streszczenia odcinków serialu Dzikie Pszczoły

Dzikie Pszczoły 253 streszczenie odcinka

Cała wioska uczestniczy w przyjęciu weselnym Proussalisa i Rizo. Nikiforos zabiera Sergiosa do domu. Assimina i Drosso spędzają z chłopcem szczęśliwe rodzinne chwile. Pinelopi wraca do domu. Wszyscy podejrzewają, że ma to związek z Meletisem. Doukas potwierdza zdradę Nikiforosa. Lambros i Eleni zdają sobie sprawę, że Miltiadis przestał brać leki. Proussalis i Aggelos podejrzewają, że Doukas włamał się na stację. Czy wyznanie Annette potwierdzi ich podejrzenia?

Dzikie Pszczoły 254 streszczenie odcinka

Meletis ma nadzieję na ponowne połączenie się z ukochaną. Alexis skupia się na sprawie Themelisa. Zachowanie Miltiadisa jest coraz bardziej podejrzane. Doukas kontynuuje swój plan. Drosso i Assimina mają nadzieję zatrzymać Sergiosa. Czy uda im się spełnić marzenie o wspólnej przyszłości z chłopcem?

Dzikie Pszczoły 255 streszczenie odcinka

Nikiforos składa Konstantisowi propozycję. Czy nowa oferta pogodzi dwóch braci, czy doprowadzi do nowej wojny? Mirsini prosi Assiminę, by pomogła jej przekonać Nikiforosa do powrotu do domu. Czy te dwie kobiety znów staną się sojuszniczkami? Miltiadis jest zdeterminowany, aby uwolnić spółdzielnię od tyranii Doukasa. Ourania jest podekscytowana nową umową, którą zawarła ze znanym kupcem z Larisy, Sarantopoulosem. Pinelopi zmaga się ze swoimi uczuciami do Meletisa i Alexisa, podczas gdy Alexis i Spanos znajdują mężczyznę, który sprzedał truciznę zabójcy Themelisa. Czy Grammatikos zdoła rozwikłać wątek prowadzący do morderstwa Themelisa? Nikiforos szuka sojuszników przeciwko Doukasowi i zdaje sobie sprawę, że tylko nieoczekiwany ruch da mu przewagę.

Dzikie Pszczoły 256 streszczenie odcinka

Konstantis i Drosso postanawiają dać swojej miłości ostatnią szansę. Relacje Drosso z Assiminą ponownie zostaną poddane próbie, gdy siostra powie jej o kontrowersyjnej propozycji Nikiforosa. Miltiadis staje przed dylematem po otrzymaniu kolejnej oferty Nikiforosa. Na co się zdecyduje? Jakie nowe burze wywoła ta decyzja w rodzinie Sevastosów? Voskaris przyjmuje w więzieniu kobietę, która pomoże nadać jego sprawie nowy wymiar. Meletis jest o krok od odkrycia zabójcy Themelisa.

Dzikie Pszczoły 257 streszczenie odcinka

Meletis, z pomocą Megaritisa, odkrywa, że to Doukas zabił Themelisa. Jak zareaguje? Czy zmierzy się z Doukasem? Miltiadis jest zmuszony poddać się groźbom Lambrosa i ponownie zacząć brać leki. Mimo to jest zdeterminowany, aby kontynuować swój plan uwolnienia spółdzielni od Doukasa. Assimina odmawia wyjazdu z dzieckiem do Larisy, a Nikiforos postanawia wnieść pozew o pełną opiekę. Eleni obawia się, że nie będzie mogła mieć dzieci, ale boi się podzielić tym z Lambrosem. Lambros i Konstantis znajdują w spółdzielni pewną wspólną płaszczyznę, próbując ukarać Nikiforosa. Sofoula zaprzyjaźnia się z zakonnicą i zaczyna się przed nią otwierać, podczas gdy list Aggelosa wydaje się mieć na nią wpływ. Alexis szuka prawdziwego powodu rozstania z Pinelopi, a podejrzenia prowadzą go do ginekologa. Czy odkryje prawdę o dziecku?

Dzikie Pszczoły 258 streszczenie odcinka

Świat Meletisa rozpada się, gdy dowiaduje się o nikczemnej zbrodni Doukasa. Jaki będzie jego następny ruch? W zakładzie krawieckim kobiety gorączkowo pracują, podczas gdy Assimina postanawia pomóc w nowym przedsięwzięciu Ouranii. Nikiforos zabiera syna i wyjeżdża do Larisy, ale sprawy nie idą zgodnie z planem. Miltiadis kontynuuje swój plan oszukania Doukasa, doprowadzając tym do wściekłości Lambrosa. Alexis konfrontuje się z Pinelopi. Czy uda mu się wydobyć z niej sekret?

Mecz Igi Świątek dzisiaj na żywo

Mecz Świątek na żywo w internecie za darmo. Transmisja TV, live stream online (dzisiaj 30.06)

Przysięga odc. 675 streszczenie szczegółowe po polsku