wtorek, 31 stycznia, 2023

F1 online za darmo – GP Brazylii na żywo. Stream, transmisja z Formuły 1

F1 online za darmo: transmisję i stream w internecie z Grand Prix Brazylii udostępnia telewizja Eleven Sports 1. Zobacz w jaki sposób można oglądać stream online z F1 za darmo.

Formuła 1 na żywo: Grand Prix Brazylii online i w TV

Czas na kolejny weekend w 2022 roku z Formułą 1. Grand Prix Brazylii odbędzie się w niedzielę 13 listopada o godzinie 19:00. Transmisje z F1 można oglądać w telewizji Eleven Sports 1.

OGLĄDAJ F1 NA ELEVEN SPORTS

Grand Prix Meksyku na żywo skomentują Michał Gąsiorowski i Filip Kapica.

F1 online za darmo. Gdzie oglądać Grand Prix Brazylii?

GP Brazylii na żywo dostępne są również w internecie. F1 Stream z Eleven Sports 1 z udostępnia m.in. Canal+ przez internet, gdzie obecnie można skorzystać z darmowego miesiąca testowego. Ponadto Eleven Sports online dostępny jest na Player.pl, Polsat BOX GO i elevensports.pl. Miesięczny dostęp kosztuje 15 zł.

Niektóre Grand Prix na żywo transmituje również telewizja Polsat. Wtedy F1 online za darmo można oglądać na WP Pilot, jako live stream z Polsatu. W naszym serwisie udostępniamy relacje live za darmo.

W piątek odbędą się treningi, a w sobotę kwalifikacje do GP Brazylii.

Po dotychczasowych wyścigach liderem klasyfikacji generalnej jest Max Verstappen.

F1 online na żywo: GP Brazylii transmisja

Data: 13.11.2022 godzina 19:00. Transmisja TV: Eleven Sports 1. Stream online: Canal+ przez internet, elevensports.pl, Polsat BOX Go, Player, WP Pilot

F1 online. GP Włoch
F1 na żywo w internecie – transmisja z Grand Prix Włoch online

Zobacz również

Ostatnie artykuły