środa, 21 lutego, 2024

Przysięga 774, 775, 776 streszczenia szczegółowe. Ostatni odcinek VOD

Przysięga streszczenie szczegółowe odcinków 774, 775, 776 po polsku. Zobacz co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu. Wszystkie odcinki online można oglądać na WP Pilot i TVP VOD.

Przysięga ostatni odcinek po polsku

Turecki serial Przysięga po polsku emitowany jest w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05. Ostatni odcinek Przysięgi powtarzany jest następnego dnia rano.

Przysięga odc. 774 w TV pojawi się w wtorek 27 grudnia. W kolejnych dniach będzie można obejrzeć odcinek 775, 776, 777. Jeżeli jesteście ciekawi co wydarzy się w serialu, to poniżej prezentujemy streszczenia szczegółowe Przysięgi.

Przysięga wszystkie odcinki VOD

Dzisiejszy odcinek Przysięgi online na żywo za darmo po polsku można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna za darmo i legalnie jest telewizja TVP 1 online.

Sporo osób szuka „Przysięga ostatni odcinek napisy PL na OK RU”, a przecież powtórki odcinków publikowane są po polsku na TVP VOD. Dzisiejszy odcinek trafia tam zawsze po emisji w telewizji. Pod adresem vod.tvp.pl można obejrzeć już ostatni odcinek serialu Przysięga.

OGLĄDAJ SERIAL PRZYSIĘGA NA TVP VOD

Tureckie seriale – TVRadar.pl

Streszczenie szczegółowe serialu Przysięga

Przysięga odc. 772 streszczenie szczegółowe

Masal jest operowana, lekarze walczą o jej życie. Ismail nie zjawia się po odbiór pieniędzy. Wysyła swoich ludzi, a sam udaje się do rezydencji Emira, żeby w akcie zemsty zabić Yigita. Dochodzi do szarpaniny między nim a Gulperi. Ismail zostaje postrzelony.

Przysięga odc. 773 streszczenie szczegółowe

Ozan martwi się, że Masal może przez niego umrzeć. Ale obawia się również, że jeśli się obudzi po operacji, rozpozna go. Idzie zdenerwowany do szpitala. Gulperi jest przerażona tym, co zrobiła. Nie może się pogodzić z tym, że kogoś zabiła. Zostaje aresztowana. Masal czuje się lepiej, ale ma dziwne sny w szpitalu. Mert zauważa, że Ozan dziwnie się zachowuje w szpitalu.

Przysięga odc. 774 streszczenie szczegółowe

Gulperi siedzi w areszcie i czeka na proces. Emir chce jej pomóc. Choć rodzina próbuje ukryć przed Yigitem prawdę o Gulperi, chłopiec wyczuwa, że dzieje się z nią coś złego. Bardzo tęskni i dopytuje o nią. Narin jest pod wrażeniem tego, że Masal uratowała jej życie. Nie może się pogodzić z tym, że zabójca celował do niej, a ucierpiała dziewczynka. Kemal się zastanawia, kto chce zabić Narin.

Przysięga odc. 775 streszczenie szczegółowe

Yigit czeka na powrót Gulperi, nic nie wie o aresztowaniu dziewczyny. Emirowi udaje się uspokoić syna. Ozan czuwa przy Masal w szpitalu. Gulperi trafia z aresztu do szpitala. Dzięki nagraniu z monitoringu wiadomo jak wyglądał napastnik, który ranił Masal.

Przysięga odc. 776 streszczenie szczegółowe

Gulperi telefonuje do Yigita. Chłopiec dopytuje o jej powrót do domu. Necati zauważa, że Ozan jest bardzo podobny do poszukiwanego sprawcy. Ismail grozi, że pogrąży Gulperi i dziewczyna na długie lata trafi do więzienia. Sarp namawia Ozana, żeby wyjechał za granicę.


Turecki serial Przysięga oglądać można nie tylko w TVP 1, ale także internecie. Odcinki na żywo znaleźć można na WP Pilot, a powtórki na TVP VOD. Serial dostępny jest po polsku, a nie z napisami PL. Szczegółowe streszczenie znajdziesz w serwisie Turkweb.

Przysięga odc. 774, 775, 776 napisy PL w serwisie OK RU.

Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnie artykuły