środa, 22 marca, 2023

Hotel Paradise 6 online za darmo. Gdzie obejrzeć odcinki i powtórki

Hotel Paradise 6 online za darmo. Gdzie obejrzeć nowe odcinki jako live stream z TVN 7 lub powtórki? Wszystkie odcinki czwartej edycji dostępne są na Player.

Hotel Paradise 6 kiedy nowe odcinki

Nowe odcinki Hotel Paradise 6 można oglądać w telewizji TVN7 od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:35.

Hotel Paradise 6 nakręcony został w Panamie. Szósty sezon składa się z aż 60 odcinków! To dobra wiadomość dla fanów tej produkcji. Program prowadzi Klaudia El Dursi.

ZAŁÓŻ KONTO NA PLATFORMIE PLAYER I OGLĄDAJ HOTEL PARADISE

„Nowy sezon „Hotelu Paradise” przeniesie widzów do gorącej Panamy, ale to taneczna piosenka, będąca jego motywem przewodnim, sprawi, że wakacyjna aura i energia pozostanie z nami jeszcze na długo, po zakończeniu lata. Premiera teledysku i piosenki pt. „Rajska Miłość”, w wykonaniu finalistki 4. edycji reality show – Natalii „Nany” Majos, już dziś! ” – czytamy w zapowiedzi Hotel Paradise 6.

Hotel Paradise 6 kiedy leci:

  • Hotel Paradise 6 odc. 4 – czwartek 1 września
  • Hotel Paradise 6 odc. 5 – piątek, 2 września
  • Hotel Paradise 6 odc. 6 – poniedziałek 5 września
  • Hotel Paradise 6 odc. 7 – wtorek, 6 września

Powtórki odcinków Hotel Paradise online i w TV

Hotel Paradise 6 odcinki w formie powtórki można oglądać zarówno w TV , jak i online. To dobra wiadomość, ponieważ nie każdy zdoła cztery razy w tygodniu obejrzeć odcinki na żywo w TVN7.

Wszystkie odcinki Hotel Paradise 6 powtórki dostępne są w soboty od 11:40. Można wtedy obejrzeć jeden odcinek po drugim z danego tygodnia. Gdzie oglądać program w internecie? CDA, Youtube, Dailmotion, Player?

Hotel Paradise online za darmo

Hotel Paradise 6 online za darmo dotychczas dostępny był na platformie Player. Niestety od niedawna wszystkie odcinki publikowane tam nie są darmowe. Sporo osób szuka więc Hotel Paradise 6 powtórki na Youtube, CDA czy Dailymotion.

Warto jednak zastanowić się nad zakupem pakietu na Player.pl. Obecnie najtańszy kosztuje 5 zł, a pozwala nie tylko oglądać wszystkie odcinki różnych programów, seriali i filmów w VOD, ale również daje dostęp do dodatkowych materiałów z Hotel Paradise 6

ZAŁÓŻ KONTO NA PLATFORMIE PLAYER I OGLĄDAJ HOTEL PARADISE

Droższy pakiet pozwala oglądać również Hotel Paradise 6 online jako live stream z TVN7.

Zobacz również

Ostatnie artykuły