środa, 22 marca, 2023

Elsa i Anna – kolorowanki Kraina Lodu do druku

Kolorowanki Kraina Lodu do druku

Popularny film dla dzieci Kraina Lodu podbił serca wielu dzieci i dorosłych. Film został przetłumaczony na ponad 70 języków i obejrzało go ponad miliard ludzi na całym świecie. W tym artykule znajdziesz kolorowanki Kraina Lodu do wydrukowania dla dzieci.

Kraina Lodu to film Disneya, który stał się jednym z najpopularniejszych filmów. Historia opowiada o dwóch siostrach księżniczkach, Annie i Elsie. Anna, która ma nieustraszone serce, wyrusza w epicką podróż, by odnaleźć swoją siostrę Elsę, której lodowate moce uwięziły królestwo w wieczną zimę. Po drodze spotyka Kristoffa, jego renifera Svena i Olafa – wesołego bałwana – który jej pomaga.

Udostępniamy Ci do wydrukowania kolorowanki z postaciami z filmu Kraina lodu: Anna, Elsa i Olaf. Te kolorowanki są dostępne do pobrania w formacie PDF, dzięki czemu możesz je wydrukować i pokolorować samodzielnie w domu lub w pracy!

Kraina Lodu

Film Kraina Lodu odniósł ogromny sukces wśród dzieci i dorosłych. Historia opowiada o dwóch siostrach, Elsie i Annie, księżniczkach fikcyjnego skandynawskiego królestwa Arendelle. Elsa ma moc tworzenia lodu i śniegu, ale boi się, że skrzywdzi swoją siostrę Annę, jeśli to zrobi, więc trzyma się od niej z daleka. Pewnego dnia ich rodzice umierają, gdy wyruszają w podróż, aby znaleźć kogoś, kto pomoże Elsie kontrolować jej moce. Po dotarciu do North Mountain zostają zaatakowani przez watahę wilków i umierają z powodu zimna. Gdy ich rodzice umierają, magia Elsy tworzy wieczną zimę w całej Arendelle, aby odizolować się od otaczających ją osób, które ponownie ją skrzywdzą.

Zobacz również

Ostatnie artykuły