środa, 21 lutego, 2024

Królowa i konkwistador 60, 61 streszczenia, ostatni odcinek. Ile odcinków ma serial?

Królowa i konkwistador 60 streszczenia odcinka. To ostatni odcinek i niestety nie ma co liczyć na odc. 61. Serial można obejrzeć w TVP 1. Ile odcinków ma Królowa i Konkwistador? Gdzie oglądać powtórki VOD? Ostatni odcinek już w niedzielę.

Królowa i konkwistador ile odcinków?

Serial Królowa i konkwistador to nowa produkcja pochodząca z Kolumbii. Po polsku można go obejrzeć w TVP 1. Ile odcinków ma Królowa i konkwistador? Łącznie jest ich aż 60. Nowe odcinki po polsku można oglądać codziennie. Od poniedziałku do soboty o 20:35 a w niedziele o 20:15.

Ostatbu odcinek 60 już w niedzielę.

Streszczenia wszystkich odcinków dostępne są poniżej.

Serial Królowa i konkwistador

Powtórki serialu. Odcinki na VOD

Powtórki serialu w telewizji nie są dostępne, ale jeśli przegapiliście ostatni odcinek, to wszystkie dostępne są w internecie. Królowa i konkwistardor VOD to możliwość oglądania serialu online za darmo bez rejestracji i logowania. Wszystkie odcinki udostępnia platforma TVP VOD. TVP 1 live stream można za darmo obejrzeć na WP Pilot.

Streszczenia odcinków serialu Królowa i konkwistador

Fabuła skupia się na losach Cataliny, rdzennej Kolumbijki, która oddała swoje serce i duszę konkwistadorowi. Pedro, uwikłany w intrygi Starego Świata, stanie przed ciężkim wyborem. Aby uratować brata, decyduje się zdradzić Catalinę i jej ludzi. Po dramatycznych wydarzeniach kobietę przepełnia żądza zemsty na dawnym ukochanym. Inspiracją do stworzenia serialu była jedna z pierwszych historii miłosnych pomiędzy rdzenną Kolumbijką a Hiszpanem, związana z powstaniem miasta Kartagena.

Królowa i konkwistador 57 streszczenie

Juan opowiada Catalinie o swojej podróży z Ines. Uważa, że Ines jest dobra, ale źle wychowała syna, który z czasem stał się potworem. Juan dowiaduje się o ciąży Sol. Jest przekonany, że to jego dziecko, ale wszyscy temu zaprzeczają. Villegas szantażuje Menesesa. Chce przejąć złoto z pożyczki, które przyjdzie do Pedra. Ines podsłuchuje rozmowę Alberta i Rebeki. Dowiaduje się, że Alberto kocha tę kobietę i nie umie bez niej żyć. Dlatego wyrzuca oboje z domu. Sol mówi Juanowi, że zawsze kochała tylko Manola i że dziecko jest jej męża.

Królowa i konkwistador 58 streszczenie

Alonso prosi Pedra, żeby odprowadził Catalinę do ołtarza. Pedro jest załamany. Ines zarzuca synowi, że jest podły i podstępny. Każe mu jak najszybciej zabrać żonę i wyjechać z miasta. Catalina rozpoczyna ostateczną zemstę na Pedro. Constanza coraz częściej przychodzi do Mensesa na noc. Ten wciąż ma nadzieję, że kiedyś oficjalnie będą razem. Pedro prowadzi Catalinę do ołtarza i prosi ją, żeby jednak zrezygnowała ze ślubu z Alonso.

Królowa i konkwistador 59 streszczenie

Buendia szykuje się do ataku na Cartagenę. Wprowadza do miasta swoich ludzi. Catalina bierze ślub. Sancho każe aresztować Pedra za zdradą. Uważa, że Heredia sprzedał miasto Maurom. Ma zostać za to skazany. Meneses idzie rozprawić się z Villegasem i jego ludźmi. Zostawia Constanzie list pożegnalny. Rebeca prosi Alberta, żeby z nią wyjechał. Constanza odwiedza Pedra w więzieniu i wyznaje mu prawdę o dzienniku Buendii. Pedro staje przed sądem i postanawia wyznać swoje winy.

Królowa i konkwistador 60 streszczenie

Pedro opowiada przed sądem całą swoją historię. Wspomina także o zabiciu Cardony, bo od tego zaczęła się jego ucieczka. Mówi o zniszczeniu wioski Cataliny i o swoim poczuciu winy, a także o tym, że zbudował Cartagenę, żeby spłacić swój dług wobec Indian. Kiedy ma zostać rozstrzelany, na miasto napada Buendia. Rozpoczynają się walki. Buendia rani Catalinę. W malignie Catalina rozmawia ze zmarłym ojcem. Pedro wyrusza do Hiszpanii, żeby oczyścić się z zarzutów przed królem. Catalina zostaje i odbudowuje miasto.

To ostatni odcinek serialu Królowa i Konkwistador. W poniedziałek nie ma co liczyć na emisję odc. 61.

Obsada serialu

  • Essined Rivera Aponte jako Catalina de Indias
  • Emmanuel Esparza jako Pedro de Heredia
  • Manuel Navarro jako Diego Nicuesa
  • Alvaro Benet jako Jose Buendia
  • Alejandro Rodriguez jako Pedro Badillo
  • Luis Mesa jako Fernardo de Valenzuela
  • Gilma Escobar jako Abuela Toto
  • Angel Bayon jako Juan Anzula
  • Fernardo Campo jako Alberto de Heredia
  • Maia Landaburu jako Constanza

Zobacz również

Ostatnie artykuły