środa, 22 marca, 2023

Kuchenne Rewolucje 2022. Całe odcinki online za darmo

Całe odcinki Kuchennych Rewolucji 2022 online za darmo można oglądać na platformie Player (VOD) i WP Pilot (live stream z TVN). Sezon 24 rozpocznie się w 3 marca 2022.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WYKUPIĆ DOSTĘP DO PAKIETU START NA PLAYER.PL

Kuchenne Rewolucje 2022

Już 3 marca premiera kolejnego sezonu Kuchennych Rewolucji. Zobacz gdzie oglądać program online oraz powtórki w TV za darmo.

Kuchenne Rewolucje 2022 (sezon 24) odcinki można oglądać od 3 marca. Emisja w każdy czwartek o godzinie 21:30 w telewizji TVN.

Powtórki Kuchennych Rewolucje można obejrzeć w soboty (godzina 17:00) i w poniedziałki (godzina 0:55) w telewizji TVN.

Kuchenne Rewolucje online za free

Odcinki Kuchennych Rewolucje online można oglądać na platformie Player.pl. Całe odcinki publikowane są tam za darmo po emisji w TVN.

Widzowie, którzy chcieliby obejrzeć Kuchenne Rewolucje online na żywo, mogą skorzystać z platformy WP Pilot, gdzie dostępny jest stream z TVN w internecie.

W ostatnim roku gastronomia odczuła skutki zamrożenia gospodarki. Restauratorzy musieli odnaleźć się w nowej rzeczywistości i trudnych warunkach pracy. W tym kryzysowym momencie pomoc Magdy Gessler będzie potrzebna jeszcze bardziej niż zwykle. Rewolucję przejdzie nie tylko menu, ale i dania na wynos. Zmiany wystroju dotyczyć będą z kolei także ogródków. To będzie sezon pełen wyzwań!

Zobacz również

Ostatnie artykuły