piątek, 29 marca, 2024

Lech Poznań – Widzew Łódź 2:0 (skrót meczu i fotorelacja)

Lech Poznań pokonał Widzew Łódź 2:0. Bramki zdobyli Joao Amaral oraz Mikael Ishak. Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu oraz zdjęć z meczu.

Spotkanie nie stało na najwyższym poziomie i emocji nie było zbyt dużo. Na trybunach zasiadło ponad 23 tysiące kibiców, którzy liczyli na zdecydowanie więcej. Fanom mistrzów Polski wszystko zrekompensowała jednak końcówka, a dokładnie zabójcze dwie minuty.

Lech Poznań długo męczył się z Widzew Łódź, ale ostatecznie zdołał wygrać. W 80. minucie Joao Amaral dobrze wymienił piłkę z Mikaelem Ishakiem i płaskim strzałem z ok. 20 metrów pokonał bramkarza gości. Tuż po wznowieniu gry, prostą stratę zanotował Patryk Lipski, co bezlitośnie wykorzystali Citaiszwili oraz Ishak. Ten pierwszy popisał się prostopadłym podaniem, a napastnik Kolejorza wykorzystał sytuację sam na sam, ustalając wynik meczu Lech – Widzew na 2:0.

Bramki z meczu Lech Poznań – Widzew Łódź możesz obejrzeć poniżej.

Nasza redakcja była również obecna na tym meczu i poniżej możesz obejrzeć fotorelację z tego spotkania.

[Best_Wordpress_Gallery id=”4″ gal_title=”Lech – Widzew”]

Dla Lecha Poznań było to trzecie zwycięstwo z rzędu w PKO BP Ekstraklasie. Mistrzowie Polski mają dziesięć punktów i do Legii Warszawa tracą siedem punktów, mając do rozegrania jeszcze zaległy mecz z Miedzią Legnica.

Póki co Kolejorz skupia się na rozgrywkach Ligi Konferencji UEFA, gdzie w czwartek rozpocznie występy w fazie grupowej. Transmisja z VIllarreal – Lech już w czwartek o godzinie 18:45 w ViaPlay. Mecze na żywo za darmo można śledzić w hitweb.pl jako relacje live.