środa, 22 marca, 2023

Lech – Śląsk 1:3 (fotorelacja)

Lech Poznań przegrał ze Śląskiem Wrocław 1:3 i opadł z Pucharu Polski. Bramki dla gości zdobyli Erix Exposito oraz dwie John Yeboah. Dla mistrzów Polski gola strzelił Afonso Sousa.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z meczu 1/16 finału Pucharu Polski pomiędzy Lechem Poznań, a Śląskiem Wrocław.

Lech Poznań z pewnością chciał powalczyć o Puchar Polski w tym sezonie, ale rotacje w składzie tym razem okazały się błędne. Poznaniacy muszą się teraz skupić na grze w Ekstraklasie oraz Lidze Konferencji UEFA, gdzie czekają ich jeszcze spotkania z Austrią Wiedeń i Villarreal. Z kolei w PKO BP Ekstraklasie już w niedzielę rywalizacja z Cracovią.

Najbliższe mecze Lecha Poznań:

[anwpfl-matches competition_id=”” show_secondary=”0″ season_id=”770″ league_id=”” group_id=”” type=”” limit=”0″ date_from=”2022-10-21″ date_to=”2022-11-30″ stadium_id=”” filter_by_clubs=”51098″ home_club=”” away_club=”” filter_by_matchweeks=”” days_offset=”” days_offset_to=”” sort_by_date=”” sort_by_matchweek=”” group_by=”” group_by_header_style=”” show_club_logos=”1″ show_match_datetime=”1″ competition_logo=”1″ include_ids=”” exclude_ids=”” outcome_id=”” no_data_text=”” layout=””]

Dla Śląsk Wrocław to już druga wygrana z Lechem w Poznaniu w tym sezonie. Wcześniej wygrali 1:0 po golu Petra Schwarza.

[anwpfl-match match_id=”67789″ club_last=”” club_next=”” layout=”” sections=”” show_header=”1″]

Zobacz również

Ostatnie artykuły