poniedziałek, 25 września, 2023

Mecze Polski na MŚ 2022 za darmo

Mecze Polski na MŚ 2022 na żywo. Gdzie obejrzeć transmisję w TV i internecie? Każdy mecz na żywo dostępny jest za darmo. Również za granicą.

Mecze Polski zawsze cieszą się dużą oglądalnością. I to nie tylko jeśli chodzi o piłkę nożną, ale również inne dyscypliny jak siatkówka, koszykówka czy piłka ręczna.

Nie ma jednak wątpliwości, że piłka nożna to sport numer jeden wśród Polaków, a gdy do tego dochodzi turniej rangi mistrzostw świata, to mecze Polski będzie oglądać większość społeczeństwa,

Gdzie i kiedy oglądać mecze Polski na mundialu?

Reprezentacja Polski występ mundialu w Katarze rozpocznie we wtorek 22 listopada od meczu z Meksykiem. Potem zmierzy się jeszcze z Arabią Saudyjską i Argentyną. Liczymy, że uda się wyjść z grupy i powalczyć w kolejnych rundach mistrzostw świata.

Mecze Polski na żywo z MŚ 2022 oglądać można w telewizji TVP 1, TVP Sport oraz TVP 4K. Jeśli ktoś nie może obejrzeć transmisji za darmo w TV, to alternatywą jest live stream online.

Każdy mecz Polski online za darmo dostępny jest na sport.tvp.pl i aplikacji mobilnej TVP Sport. Z kolei TVP 1 stream online udostępnia również WP Pilot. Ta opcja umożliwia oglądanie meczów Polski za granicą. Wszystkie transmisje z powyższych źródeł są legalne i darmowe.

Kto skomentuje mecze Polaków na MŚ 2022?

Wiadomo już kto skomentuje mecze Polaków na żywo na mistrzostwach świata. Telewizja TVP podała już obsadę komentatorską. Mecz Polska – Meksyk skomentuje duet Mateusz Borek oraz Janusz Michalik. Spotkanie z Arabią Saudyjską komentować będą Jacek Laskowski oraz Marcin Żewłakow. Ostatni mecz grupowy Polska – Argentyna na żywo skomentuje Jacek Laskowski oraz Robert Podoliński.

Mecze Polaków na MŚ 2022 na żywo terminarz

22.11 godzina 17:00 Polska – Meksyk

26.11 godzina 14:00 Polska – Arabia Saudyjska

30.11 godzina 20:00 Polska – Argentyna

Jeśli Polacy zajmą pierwsze miejsce w grupie, to w sobotę 3 grudnia o godzinie 20:00 zagrają z drugim zespołem grupy D. W przypadku zajęcia drugiego miejsca Polska zagra w niedzielę o 20:00 ze zwycięzcą grupy D. Występują w niej Francja, Dania, Tunezja i Australia.

Zobacz również

Ostatnie artykuły