środa, 22 marca, 2023

Na Wspólnej online za darmo bez logowania. Streszczenie odcinków, powtórki

Na Wspólnej online za darmo bez logowania w formie VOD na platformie Player. Prezentujemy również streszczenia odcinków Na Wspólnej.

Na Wspólnej odcinki online za darmo bez logowania

Nowe odcinki emitowane są jest od poniedziałku do środy o godzinie 20:15 w telweizji TVN. Serial Na Wspólnej online na żywo można oglądać na WP Pilot i Player, gdzie dostępny jest live stream z TVN za free.

W najbliższych dniach można obejrzeć odcinki 3592, 3593, 3594. Premiera Na Wspólnej 3592 w poniedziałek.

Na Wspólnej powtórki

Jeśli przegapiliście jakiś odcinek serialu, to powtórki można obejrzeć w internecie. Dostępne są również streszczenia Na Wspólnej.

Wszystkie odcinki Na Wspólnej online za darmo bez rejestracji i bez logowania na VOD dostępne są na platformie Player.PL.

Ponadto Na Wspólnej powtórki w TV dostępne są w soboty. Telewizja TVN emituje wtedy wszystkie odcinki z danego tygodnia.

Na Wspólnej streszczenia odcinków

Na Wspólnej 3591 streszczenie odcinka

Michał sprawdza Starskiego – Igor mówi mu, że Starski był kiedyś oskarżony o defraudację pieniędzy… Brzozowski jest wściekły – też dlatego, że Iga odwołuje spotkanie z Ignasiem! Została porwana kilkuletnia dziewczynka – Przybysz, mimo zaawansowanej ciąży, jedzie badać sprawę!

Honoracie bardzo się spodobał pensjonat, który remontował Roman. Namawia męża, żeby ją tam zawiózł. Na miejscu okazuje się, że Hofferowa… chce kupić ten hotel! Tymczasem Mikołaj pyta dziekana o sprawę plagiatu jego pracy. Do Leśniewskiego dociera, że przełożony chce zamieść tę sprawę pod dywan. Rozgoryczony, rzuca się na plagiatora!

Żaneta znalazła się w ścisłym finale rekrutacji do działu promocji dużej firmy. Jeszcze tylko musi stworzyć reklamę… kurzych jaj! Tymczasem matka Szulcowej przyjmuje zaproszenie na spacer od pana Zbyszka – listonosza. Helena jest bardzo podekscytowana – ale… adorator ją wystawia!

Na Wspólnej 3592 streszczenie odcinka

Zdybicka z Maksem i Izą decydują o sprzedaży firmy, Michał jest zszokowany i wściekły! Tymczasem Przybysz prowadzi śledztwo w sprawie zaginięcia kilkuletniej dziewczynki. Ustala, że to porwanie. Michał awanturuje się z Igą, że stresującą pracą naraża ich dziecko!

Terapeutka Jagna podejrzewa, że Kamil pił podczas terapii – bada go alkomatem. Hoffer jest trzeźwy. Niestety koleżanka Kamila nie ma tyle siły co on. Jagna wyrzuca ją z ośrodka za picie.

Antosia asystuje Janowi podczas sesji zdjęciowej z młodym chłopakiem. Model jest bardzo spięty – w końcu się poddaje. Antosia prosi Jana, by pozwolił jej popracować z Dawidem. Efekty ich sesji są zaskakująco dobre, bo między młodymi wyraźnie iskrzy.

Na Wspólnej 3593 streszczenie odcinka

Honorata sfrustrowana – podwyżka czynszu sprawia, że musi zamknąć swój sklep. Załamanej Hofferowej nadzieję daje Roman – kupią pensjonat, który remontował! Tymczasem Mikołaj ostrzega dziekana, że zgłosi do sądu sprawę plagiatu swojej pracy!

Antosia jest bardzo dumna, gdy Jan chwali jej zdjęcia z sesji z Dawidem. Chłopak też jest zachwycony – zwłaszcza młodą fotografką! Tymczasem Weronika ma w kancelarii rozjuszonego staruszka, który chce wytoczyć proces sąsiadowi. Pan Antoni obelżywie wyzywa swojego wroga, a problem ze słuchem utrudnia mu porozumienie z Roztocką… Wieczorem nastrój Weroniki pogarsza Jan!

Matka Ewy coraz rzadziej jest sobą – zmartwiona swoim stanem prosi córkę, by oddała ją do ośrodka dla chorych z Alzheimerem. Ostrowska nie wyobraża sobie tego, jednak wie, że potrzebna jest jej fachowa pomoc w opiece. Zwłaszcza, że Felicja jest załamana i unika towarzystwa Irenki, która w napadach demencji jest okrutna dla ukochanej przyjaciółki…

Na Wspólnej 3594 streszczenie odcinka

Krzysztof przeprowadza wywiad z Wandą – autorką kryminału, który wydaje Basia. Kiedy Smolny pyta panią Krimson o inspiracje jej mrocznej historii, kobieta chwyta się za serce i dostaje duszności. Pogotowie zabiera ją do szpitala z podejrzeniem zawału! Krzysztof bardzo to przeżywa… Tymczasem w jego redakcji Ada dostaje namiar na byłego milicjanta – śledczego PRL-u. Jednak Kotz nie chce rozmawiać o trudnej przeszłości…

Igor zajęty opieką nad Ulą, omal nie zapomina o treningu własnej córki. Przyjeżdża jej kibicować razem z młodą Hofferówną. W przypływie emocji Ula mocno przytula się do Nowaka – ta czułość wprawia oboje w zakłopotanie… Tymczasem Hoffer jest świadkiem przyjęcia nowego pacjenta do ośrodka. Gdyby nie obecność Kamila, życie mężczyzny byłoby poważnie zagrożone!Jagna jest bardzo wdzięczna Hofferowi.

Kopciowa nie wierzy, gdy słyszy, że jej listonosz miał wypadek. Czuje się oszukana przez Zbigniewa. Niebawem odkrywa, że Sokół rzeczywiście jest w szpitalu. Helena odwiedza go i widzi, że była już u niego inna wielbicielka… Żaneta też jest rozgoryczona – nie dostała pracy, o którą tyle się starała…

Na Wspólnej 3595 streszczenie odcinka

Lekarz Gucia ma bardzo złe wieści – chemioterapia nie skutkuje i konieczny jest szybki przeszczep! Beata jest w rozsypce, a do tego Maślikowska nie chce nawet rozmawiać o przeszczepie szpiku od jej synka! Emil nachodzi kobietę i daje jej pieniądze prosząc, by nie odbierali im ostatniej nadziei… W tym czasie Paweł dopada Maślikowskiego i błaga o ratunek dla umierającego Gucia!

Basia odwiedza panią Wandę – staruszka mimo sprzeciwu córki prosi, by nie zmieniać terminu wydania jej powieści… Tymczasem w redakcji Smolnego pojawia się dawny śledczy Kotz – chce rozmawiać z Adą. Sugeruje jej, że sprawa morderstwa Rośnika, to wierzchołek góry lodowej!

Matka Ewy ma nową opiekunkę – Kornelia ma świetne podejście do chorej z Alzheimerem. Irena wyraźnie lubi jej towarzystwo, za to dla Felicji jest boleśnie przykra. Ewa martwi się o Felę, która zrozpaczona decyduje się opuścić Irenkę! Pożegnanie kochających się przyjaciółek jest bardzo smutne…

Zobacz również

Ostatnie artykuły