poniedziałek, 4 grudnia, 2023

Na Wspólnej online za darmo bez logowania. Streszczenie odcinków, powtórki

Na Wspólnej online za darmo bez logowania w formie VOD na platformie Player. Prezentujemy również streszczenia odcinków Na Wspólnej.

Na Wspólnej odcinki online za darmo bez logowania

Nowe odcinki emitowane są jest od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:15 w telweizji TVN. Serial Na Wspólnej online na żywo można oglądać na WP Pilot i Player, gdzie dostępny jest live stream z TVN za free.

W najbliższych dniach można obejrzeć odcinki 3732, 3733, 3734. Premiera Na Wspólnej 3732 w poniedziałek.

Na Wspólnej powtórki

Jeśli przegapiliście jakiś odcinek serialu, to powtórki można obejrzeć w internecie. Dostępne są również streszczenia Na Wspólnej.

Wszystkie odcinki Na Wspólnej online za darmo bez rejestracji i bez logowania na VOD dostępne są na platformie Player.PL.

Ponadto Na Wspólnej powtórki w TV dostępne są w soboty. Telewizja TVN emituje wtedy wszystkie odcinki z danego tygodnia.

Na Wspólnej streszczenia odcinków

Na Wspólnej 3732 streszczenie odcinka

Na Wspólną wprowadzają się nowi lokatorzy – Piotr jest reżyserem, a jego żona… wygląda na przemęczoną! Kiedy Monika idzie do baru, zostaje staranowana przez chłopca jadącego na hulajnodze. Okazuje się, że to synek nowych lokatorów – Krakowska usiłuje namówić Adasia do przeprosin, lecz ten jest jakby nieobecny…

Smolny dowiaduje się od Igora o fuzji ich redakcji! Zaskoczony Krzysztof umawia się z Gwiazdą, który przyznaje, że planuje połączyć ich redakcję z gazetą Kraj. Smolny jest wściekły, że szef robi to za jego plecami… Tymczasem Hela przychodzi do Grześka – zaplanowali seks. Po wszystkim dziewczyna jest rozczarowana– czuła, jakby ukochany zmuszał się do czułości i bliskości.

Kopciowa przynosi córce i Ziębom zaproszenia na ślub syna Zbyszka ze swoim partnerem – uroczystość odbędzie się w Amsterdamie… Maria spotyka na dziedzińcu spanikowaną Krakowską, która szuka Adasia. Chwilę później Ziębowie znajdują chłopca – zapraszają go do baru i dzwonią do jego mamy. Późnym wieczorem chłopiec przybiega do Marii i Włodka i pyta, czy… może u nich spać! Co dzieje się w rodzinie Adasia?!

Spanikowana Kasia rozmawia z tatą – wczoraj z Antkiem odkryli, że Szark nie jest jego ojcem! Bogdan zachowuje się, jakby już to wiedział. Kaśka błaga go, żeby dał chłopakowi wsparcie… Tymczasem Antek dowiaduje się, że Szarkowski odzyskał przytomność. Chłopak słyszy od „ojca”, że będzie dobrze, bo ma dla kogo żyć – ma syna! Po wyjściu ze szpitala Antek kompletnie się rozsypuje…

Na Wspólnej 3733 streszczenie odcinka

Zdenerwowany Adaś wyznaje Ziębom, że Krakowska… nie jest jego mamą! Kiedy Piotr odbiera syna, Maria prosi sąsiada o rozmowę – Krakowski wyjaśnia Ziębowej, co dzieje się z biologiczną matką Adasia… Maria cały czas się boi, że w rodzinie Krakowskich dzieje się coś złego!

Studentka Leśniewskiego mówi do koleżanki, że lubi starszych mężczyzn – musi poznać bliżej Mikołaja! Jej słowa słyszy dziekan… Niebawem Kornelia przychodzi do Leśniewskiego na konsultacje – po wyjściu zgarnia ją na rozmowę dziekan. Mikołaj jest totalnie zaskoczony, gdy widzi ich oboje wsiadających do auta.

Weronika unika doktora Nalepy. Hebel używa podstępu – udając, że źle się poczuł prosi Weronikę o zawiezienie do szpitala. Doprowadza do tego, że Nalepa spotyka swoją ukochaną i ma okazję wyjaśnić, kim dla niego jest dr Agier… A Hebel wpada we własne sidła – jego badania wychodzą naprawdę źle!

Na Wspólnej 3734 streszczenie odcinka

Wojtek czeka na ulicy na kursanta – mężczyzna przybiega zdenerwowany i pośpiesznie wsiada za kierownicę. Nagle w radiu mówią o zuchwałym napadzie na bank – kursant ścisza je twierdząc, że go to rozprasza. W połowie lekcji nagle hamuje i wysiada z auta zabierając torbę. Chwilę później zaskoczony Szulc dowiaduje się, że klient którego miał uczyć… zgłosił jego nieobecność! To z kim on jeździł?!

Doktor Agier nie zgadza się z Kamilem, co do leczenia Hebla. Dochodzi do ostrej wymiany zdań. Jedno jest pewne – konieczna jest operacja… ratująca życie! Agnieszka jest w szoku. Weronika przyjeżdża wesprzeć przyjaciółkę. Wykorzystuje to Nalepa!

Marta znajduje wiadomość, która przypomina jej o stalkerze. Znowu zaczyna się bać. Roma posądza Gębę, że to jego sprawka. Ich kłótnię zauważa Marta. Pyta Lenarską, co się dzieje… Tymczasem Mikołaj próbuje zbadać, co dzieje się między jego studentką a dziekanem. To, czego się dowiaduje, wprawia go w osłupienie!

Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnie artykuły