poniedziałek, 4 grudnia, 2023

Narzeczona ze Stambułu online. Gdzie obejrzeć odc. 1?

Serial Narzeczona ze Stambułu online. Gdzie obejrzeć po polsku? Po tym jak ostatni odcinek wyemitowała telewizja Zoom TV, opcją aby obejrzeć odc. 1 i kolejne w internecie jest skorzystanie z platformy Canal+ Online.

Narzeczona ze Stambułu 301 ostatni odcinek

Narzeczona ze Stambułu to turecki serial, który po polsku był emitowany w Zoom TV. Nowe odcinki po polsku można było oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00.

Ostatni odcinek wyemitowany został w styczniu.

Narzeczona ze Stambułu online. Gdzie obejrzeć?

Narzeczona ze Stambułu online od odc. 1 można oglądać na Canal+ Online. Należy jednak wykupić specjalny pakiet.


Narzeczona ze Stambułu online na żywo jest dostępna odpłatnie. Live stream z Zoom TV można wykupić na platformie WP Pilot. Niestety odcinki nie są udostępniane na VOD po polsku, dlatego należy szukać odcinków na np. Youtube i liczyć na napisy PL. Jak na razie nie wiadomo czy gdy nastąpi koniec emisji będzie można ponownie oglądać serial Narzeczona ze Stambułu od odc. 1.

Tureckie seriale w Polsce cieszą się dużą popularnością. W TVP 1, TVP 2 oraz na VOD można oglądać m.in. Elif, Przysięga, Więzień Miłości czy Wymarzona Miłość.

Tak jak wspominaliśmy Narzeczona ze Stambułu online VOD nie jest dostępna.

Opis serialu – ostatniego odcinka i kolejnych – można znaleźć poniżej.

Narzeczona ze Stambułu online – streszczenie szczegółowe odcinków

Narzeczona ze Stambułu 300 streszczenie

Sureyya pomaga osieroconym dzieciom, Dilara i Gunes są dobrymi przyjaciółkami, a nastoletnia Sude pobiera lekcje muzyki u byłej żony Adema. Akif i Senem w swoim stylu robią sporo zamieszania podczas koncertu utalentowanego muzycznie syna. Mert zaprasza Dilarę na kolację do restauracji. W lokalu pojawia się również Arya z zaskakującym oświadczeniem, które jest tylko wstępem do tego, co zrobi jej ojciec… Adem i Gunes muszą stawić czoła wyzwaniom wychowawczym – mały Umut dokucza Sude przeżywającej swoją pierwszą miłość. Nurgul, Mustafa, Nazif i Gulistan po dawnemu pracują w kuchni i wspominają Esmę, której duch wciąż unosi się w rezydencji. Od czasów sułtanki w domu Boranów zaszła jedna istotna zmiana – prostokątny stół, przy którym zawsze zbierała się cała rodzina, został zastąpiony okrągłym. 

Narzeczona ze Stambułu 301 – ostatni odcinek streszczenie

Nadchodzi dzień czterdziestych urodzin Sureyyi, ale wydaje się, że nikt z domowników o tym nie pamięta. Życzenia składa jej tylko Senem, z którą Sureyya dzieli się dobrą nowiną o planowanym ślubie Dilary. Dumny Faruk dowiaduje się, że Emir dostał się na studia do prestiżowej szkoły w Londynie. Choć można się było spodziewać, że zwiąże swoje życie z muzyką, jego wybór temu przeczy. Sureyya odwiedza grób sułtanki, a gdy wraca do rezydencji, czeka tam na nią przyjęcie-niespodzianka. Jednak największym zaskoczeniem jest wzruszający prezent, który przesyła jej… sama Esma. I tak kończy się piękna opowieść o sile rodziny i potędze miłości. To ostatni odcinek serialu Narzeczona ze Stambułu.

Narzeczona ze Stambułu 302 streszczenie

Odcinek 302 serialu Narzeczona ze Stambułu nie został nakręcony. 301 był ostatnim odcinkiem jaki można było obejrzeć po polsku.

Zobacz również

Ostatnie artykuły