środa, 22 marca, 2023

Nieobecni sezon 2 streszczenie. Powtórki w TV i online

Serial Nieobecni 2 już 10 maja. Prezentujemy streszczenia oraz informacje gdzie oglądać Nieobecni online za darmo oraz powtórki w internecie.

Nieobecni online

Serial Nieobecni cieszył się dużym zainteresowaniem. Sezon 1 emitowany był już w TVN, a 10 maja ukaże się sezon 2. Na razie dostępny on będzie jedynie online – na Player.PL. Podobnie jak wszystkie inne seriale i programy z TVN. Co ważne, można tam już obejrzeć wszystkie dziesięć odcinków, ale należy wykupić choćby najtańszy pakiet.

Ile odcinków ma sezon 2? Cały składa się z 10 epizodów.

Nieobecni streszczenia odcinków

Nieobecni odcinek 4 streszczenie

Mila i Filip przesłuchują ostatnią rozmowę telefoniczną kobiety, licząc na pojawienie się jakiejś wskazówki. Policja szuka kolejnych dowodów w sprawie rodziny Gajdów. Filip udowadnia, że dla rozwiązania zagadki zaginięcia Gajdów jest zdolny do poświęceń… Czy te jednak przyniosą oczekiwany efekt? Kuba szuka Mili, zaprasza dziewczynę na rodzinny obiad. Tymczasem na komisariacie pojawia się matka jednej z uczennic ze szkoły, do której chodzi Olek. Kobieta wspomina Zacharze o tajemniczym mężczyźnie, który przed Świętami kręcił się pod placówką. Jej zeznanie zmienia kierunek śledztwa o 180 stopni. Filip jest w szoku, że lokalna policja w ogóle nie wspomniała mu o sprawie. Na obiedzie u rodziców Kuby Mila przez chwilę ponownie czuje się jak w domu, otoczona rodzinną atmosferą. Niestety, do czasu…

Pojawiają się nowe dowody w sprawie zaginięcia rodziny Gajdów, a co za tym idzie – również kolejny podejrzany. Miłosz przyjeżdża do Kasprowa, żeby wspierać swoją dziewczynę. Między nim a Milą dochodzi do szczerej rozmowy, po której wzburzony mężczyzna jedzie rozmówić się z rywalem. Zachara przyłapuje funkcjonariusza Sierpnia na poważnym nadużyciu swojej władzy. Jakie konsekwencje poniesie porywczy policjant? Mila odwiedza Filipa. Przypadkiem jest świadkiem jego rozmowy z szefową. To co słyszy daje jej dużo do myślenia… W efekcie dziewczyna załamuje się. Zachara prosi Elżbietę, żeby odwiedziła Milę. Co wyniknie z tej wizyty? Tymczasem jeden z głównych podejrzanych w sprawie zaginięcia rodziny Gajdów znika…

Nieobecni odcinek 5 streszczenie

Mila zauważa, że Olek odpisał na wiadomość tajemniczego przyjaciela z czata i umówił się z nim na spotkanie na parkingu podziemnym.

Natychmiast udaje się pod wskazany adres. Na miejscu spotyka… Filipa! Wkrótce dochodzi do tragedii. Paweł, kochanek Doroty, staje się obiektem nienawiści mieszkańców Kasprowa. Policja znajduje więcej dowodów w mieszkaniu nowego podejrzanego o zaginięcie rodziny Gajdów. Jest pewne – miał on swoje „tajemnice” z Marcinem. Filip rozmawia z rodzicami Kuby na temat jego relacji z trenerem Gajdą. Zauważa, że ich zeznania są nie do końca spójne… Elżbieta spotyka się z Milą. Oburzona nieudaną akcją operacyjną Filipa tancerka prosi, żeby ktoś inny przejął sprawę zaginięcia jej rodziny. Elżbieta uświadamia jej, że Filip jest najlepszy z jej zespołu i tylko on ma szansę odnaleźć Gajdów.

Dziewczyna wybucha. Nie ma siły już żyć z pytaniami, na które nikt nie potrafi odpowiedzieć. Policja zatrzymuje mężczyznę, który nagabywał dzieci pod szkołą. Czy ma on coś wspólnego z zaginięciem Olka? W domu Gajdów pojawia się Zośka z jasnowidzem. Po zdemaskowaniu oszusta Mila wyrzuca go za drzwi. Filip rozmawia w cztery oczy z matką Kuby. Ma przeczucie, że kobieta coś ukrywa. I czy tym razem podkomisarz ma rację? Tymczasem Mila bije się z myślami, już nie wie, w co i komu ma wierzyć. Zośka przywołuje ją do porządku. Miłosz wysyła Mili nagranie z Pragi, na którym widać kogoś bardzo znajomego! Pojawia się realna szansa na odnalezienie Gajdów! Wkrótce Zachara wyrusza do Czech. Mila, mimo wyraźnego zakazu, podąża za nim. Między tancerką a policjantem dochodzi do kolejnej konfrontacji. W Czechach Filip rozpoczyna współpracę z lokalną policją. W tym czasie osoba z nagrania planuje swoje kolejne ruchy. Czy Filip i Mila zdążą ją zatrzymać?

Nieobecni odcinek 6 streszczenie

Czeska policja zatrzymuje Olka. Niestety, osoba, która mogłaby być kluczowa w rozwiązaniu zagadki rodziny Gajdów, ucieka. Przesłuchanie chłopca nic nie wnosi do sprawy – nastolatek milczy! Wkrótce Mila dowiaduje się z reportażu telewizyjnego, że brat w asyście Filipa wrócił do Kasprowa. Natychmiast jedzie na posterunek. Jednak nie udaje jej się spotkać z chłopcem – ten przebywa pod obserwacją lekarską. Mila prosi Filipa, żeby, wbrew przepisom, zabrał ją do brata. Czy podkomisarz po raz kolejny zgodzi się złamać dla niej regulamin? Elżbieta informuje tancerkę, że Olek przeżył traumę. Nikt jednak nie podejrzewa, jak wielką… Wstępne ustalenia psycholog są szokujące! Wszystkie znaki wskazują na jednego z ostatnich podejrzanych.

Filip postanawia jeszcze bliżej przyjrzeć się jego życiu oraz relacjom z bratem Mili. Dokąd doprowadzą go nowe tropy? Tymczasem Olek wraca do domu, gdzie siostra otacza go czułą opieką. Brat opowiada jej o strzępach wspomnień z nocy przed Wigilią. Czyżby jej najczarniejsze myśli się spełniły? Pod osłoną nocy w miasteczku zjawia się poszukiwana osoba! Do Kasprowa przyjeżdża również Natalia Gajda. Jest gotowa powiedzieć Mili całą prawdę – zrzucić z serca coś, co ciążyło jej latami. Po emocjonującej rozmowie Mila odprowadza matkę do samochodu. Kiedy wraca do domu, ktoś nagle zastępuje jej drogę… Czy tancerce grozi niebezpieczeństwo?

Zobacz również

Ostatnie artykuły