sobota, 27 maja, 2023

Pierwsza Miłość streszczenia odcinków 3629, 3630, 3631. Powtórki online

Pierwsza Miłość streszczenia odcinków 3629, 3630, 3631. Zobacz co wydarzy się w serialu i gdzie oglądać odcinki online za darmo jako powtórki VOD.

Pierwsza Miłość online. Gdzie oglądać?

Odcinki serialu Pierwsza Miłość można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 w telewizji Polsat. Powtórki w TV emitowane są następnego dnia o godzinie 14:00. Live stream online za darmo można oglądać na WP Pilot.

W poniedziałek 29 maja premiera Pierwsza Miłość 3629, a w kolejnych dniach odcinki 3630, 3631, 3632.

Wszystkie odcinki serialu Pierwsza Miłość online za darmo można oglądać na IPLA TV. Ostatni odcinek pojawia się tam po premierze w telewizji Polsat.

Poniżej prezentujemy streszczenia odcinków serialu Pierwsza Miłość.

Pierwsza Miłość streszczenia odcinków

Pierwsza Miłość 3628 streszczenie

Wycieńczona Julita trafia do szpitala. Piotrek próbuje ją przesłuchać, jednak nie jest to możliwe. Sebastian dowiaduje się o wpadce swoich ludzi i stara się jak najszybciej uciec z kosztownościami skradzionymi z kasyna. Zauważa go Marika. Śmiałek wdraża kolejny pomysł wyborczy Briana. Tym razem chce oczyszczać gminę ze śmieci – dosłownie i w przenośni. Wójtowi nie podoba się aktywność rywala. Iga rozmawia z Filipem na temat jego relacji z Julitą. Arek i Marta w końcu mają szansę porozmawiać o tym, co wydarzyło się w motelu. Dziennikarz jest pełen podziwu, gdy dowiaduje się, jak dziewczyna poradziła sobie z Natalią.

Pierwsza Miłość 3629 streszczenie

Adam próbuje szczerze porozmawiać z Jakubem o jego relacjach z Laurą. Sugeruje, że chciałby się on z nią związać pomimo deklaracji złożonych Marysi. Oburzony Wenerski sprzeciwia się tym insynuacjom. Niebawem Iga zbiera się na odwagę i mówi Biernackiemu, że jest jego córką. Adam jednak – przekonany, że dziewczyna jest zwykłą naciągaczką – stanowczo zaprzecza. Młoda kobieta bardzo to przeżywa. Anka przylatuje z Londynu. Jej mama chce, aby dziewczyna poznała wreszcie mężczyznę, z którym ona obecnie się spotyka. W tym celu organizuje wspólny obiad. Marta namawia Arka, aby opisał historię Natalii w prasie. Tymczasem Brian i Adelajda postanawiają zorganizować debatę, w której kandydaci na stanowisko wójta Wadlewa będą odpowiadać na przygotowane dla nich pytania.

Pierwsza Miłość 3630 streszczenie

Teresa daje zaskoczonemu Jankowi radę, aby ten poświęcił nieco więcej uwagi żonie. Sugeruje, że Kinga może poszukać oparcia w kimś innym. Mężczyzna postanawia spytać Marysię, czy rzeczywiście ma się czego obawiać. Marta ma mieszane uczucia co do tego, co zaszło pomiędzy nią a Arkiem. Zwierza się Laurze ze swych rozterek. Anka rozważa, czy powinna powiedzieć mamie o tym, czego dowiedziała się na temat Adama. Nie chce, by spotykała się ona z mężczyzną, który wypiera się córki. Celina wyczuwa, że Bartek i Emilka ukrywają przed otoczeniem fakt, iż odrodziło się łączące ich niegdyś uczucie. Zdaje sobie sprawę, że oboje zawdzięczają to wspólnej opiece nad Tosią. Tymczasem do Artura dzwoni Stasia. Dziewczyna jest przekonana, że widziała Dorotę.

Pierwsza Miłość 3631 streszczenie

Po telefonie od Stasi podekscytowany Artur postanawia natychmiast udać się do Warszawy. Wraz z dziewczyną ma zamiar poszukać widzianej przez nią Doroty. Kinga prosi Fabiana, żeby towarzyszył przyjacielowi w tej misji. Na miejscu policjanci studzą jednak optymizm Kulczyckiego. Adam jest oburzony, gdy Laura zarzuca mu, iż nie chce się przyznać do córki. Twierdzi, że nie jest ojcem Igi. Ewelina informuje ojca, że przyjedzie na jego ślub. Celinę martwi ta informacja. Wie bowiem, że Bartek zbliżył się do Emilki. Tymczasem Roman ma problem ze ślubnym garniturem.

Zobacz również

Ostatnie artykuły