Pierwsza Miłość streszczenia odcinków 3471, 3472, 3473. Oglądaj online za darmo

Pierwsza Miłość streszczenia odcinków 3471, 3472, 3473. Zobacz co wydarzy się w serialu i gdzie oglądać odcinki online za darmo jako powtórki VOD.

Pierwsza Miłość online. Gdzie oglądać?

Odcinki serialu Pierwsza Miłość można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 19:55 w telewizji Polsat. Powtórki w TV emitowane są następnego dnia o godzinie 15:55. Live stream online za darmo można oglądać na WP Pilot.

W piątek 7 października premiera Pierwsza Miłość 3471, a w kolejnych dniach odcinki 3472, 3473, 3474.

Wszystkie odcinki serialu Pierwsza Miłość online za darmo można oglądać na IPLA TV. Ostatni odcinek pojawia się tam po premierze w telewizji Polsat.

Poniżej prezentujemy streszczenia odcinków serialu Pierwsza Miłość.

Pierwsza Miłość streszczenia odcinków

Pierwsza Miłość 3470 streszczenie

Pani Gabrysia wraca z sanatorium. Fabian bardzo cieszy się z powrotu przyjaciółki i jest w szoku na wieść o jej decyzji w sprawie męża. Sprzątaczka z niepokojem zauważa, że ktoś z powodzeniem zastępował ją w firmie podczas nieobecności. Czy uda jej się utrzymać stanowisko pracy? Tymczasem Florian zaskakuje ją swoim strojem i bukietem kwiatów.

Marysia i Julka ciężko znoszą pobyt Dominiki w ich domu. Z obawy przed policją, nie może ona jednak wychodzić, ani zameldować się w jakimkolwiek hotelu. Na światło dzienne wychodzą fakty dotyczące porwania jej ukochanego.

Malwina tworzy listę zadań w ramach przygotowań do ślubu ze Stachem i postanawia rozdzielić je wśród przyjaciółek. Wszystko ma być idealne. Okazuje się, że niektóre oczekiwania są mocno wygórowane i może być problem z ich realizacją. Podczas rozmowy o małżeństwie przyszła panna młoda zaczyna jednak nabierać pewnych wątpliwości. W świetlicy pojawia się niespodziewana przez nikogo postać.

Pierwsza Miłość 3471 streszczenie

Kacper zajmuje się Wiktorem. Chłopcu dokuczały silne bóle brzucha podczas stresu. Jednak jest on bardzo skryty i nie wtajemnicza nikogo w swoje kłopoty. Na sali, w której teraz się znajduje, dochodzi do bezczelnej kradzieży. Oskar razem z Kaliną zajmują się chorą Marlenką. Marysia planuje, jak sprawić żeby Grażyna nie odkryła przekazania przez Dominikę szpiku dla Edwarda. Musi znaleźć powściągliwego specjalistę. Usiłuje się także dowiedzieć, czy rzeczywiście jest on odpowiedzialny za pojmanie Hiszpana. W ten sposób chce wymóc na córce podjętą przez siebie decyzję. Prasa poznaje szczegóły opracowywanego przez Janka programu telewizyjnego. Najbardziej kontrowersyjnym tematem okazuje się prowadzący i to na jego temat rozpisują się media. Wyjaśnia się, że przyczyną zamieszania jest Max, który samowolnie pojechał obejrzeć miejsce przyszłych nagrań zdjęć do show. Stasia pragnie znowu nawiązać porozumienie z Dorotą. Robi wszystko, aby odpokutować swoje przewinienia. Nie jest to jednak takie proste. Dorocie ciężko darować narażenie zdrowia i życia Tosi. Artur chce umówić się na spotkanie z Sandrą.

Pierwsza Miłość 3472 streszczenie

Dominika, która powinna znajdować się w sali w klinice nagle okazuje się nieuchwytna. Kacper rozpoczyna poszukiwania, by jak najszybciej pobrać szpik dla Edwarda. Sytuacja bardzo się komplikuje, a życie mężczyzny wisi na włosku. Lucynka przypadkiem słyszy, że jeden z klientów siłowi ma problem z organizacją animacji na przyjęcie i proponuje mu swoje usługi. Cieszy ją wizja dodatkowego zarobku. Kaśka jest jednak zaniepokojony późną godziną rozpoczęcia imprezy. Zastanawia się, czy rzeczywiście jest ona przeznaczona dla dzieci. Artur bardzo miło spędza czas z Sandrą. Niedawne wydarzenia stawiają ją w pozytywnym świetle i mężczyzna zdecydowanie zmienia zdanie na jej temat. Dorota podejmuje decyzję, że da Stasi szansę i postara się wypracować porozumienie. Kluczem do rozwiązania sytuacji staje się szczera rozmowa. Stasia usiłuje przekonać Dorotę do wprowadzenia zmian w codziennym życiu i poddania się metamorfozie.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.