Pierwsza Miłość streszczenia odcinków 3441, 3442, 3443. Oglądaj online za darmo

Pierwsza Miłość streszczenia

Pierwsza Miłość streszczenia odcinków 3441, 3442, 3443. Zobacz co wydarzy się w serialu i gdzie oglądać odcinki online za darmo jako powtórki VOD.

Pierwsza Miłość online. Gdzie oglądać?

Odcinki serialu Pierwsza Miłość można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 19:55 w telewizji Polsat. Powtórki w TV emitowane są następnego dnia o godzinie 15:55. Live stream online za darmo można oglądać na WP Pilot.

W poniedziałek 6 czerwca premiera Pierwsza Miłość 3442, a w kolejnych dniach odcinki 3443, 3444, 3445.

Wszystkie odcinki serialu Pierwsza Miłość online za darmo można oglądać na IPLA TV. Ostatni odcinek pojawia się tam po premierze w telewizji Polsat.

Poniżej prezentujemy streszczenia odcinków serialu Pierwsza Miłość.

Pierwsza Miłość streszczenia odcinków

Pierwsza Miłość 3440 streszczenie

Pani Halinka nie kryje swojego rozczarowania studentami pierwszego roku medycyny. Wenerski dowiaduje się od niej o sytuacji Anki i nie może wprost uwierzyć w to wszystko. Zamierza spotkać się z Laurą, by przynieść jej otuchę. Śmiałek i Roman przyjmują nowych gości, Sandrę i Eryka. Kobieta ma pewien pomysł na rozwój Wadlewa. Emilka ma wątpliwości, czy to idzie w dobrym kierunku. Weksler jest niezadowolony, że pracownicy w biurze okazują sobie czułość. Nie zamierza na to pozwalać. Marysia traci pracę. Za kilka dni musi opuścić We-Med. Kacper sprawuje pieczę nad pobitym pacjentem. Marysia go rozpoznaje.

Pierwsza Miłość 3441 streszczenie

Magda i Lucynka przygotowują się na casting do amerykańskiego filmu. Pierwsza z nich wiąże duże nadzieje z pracą w tamtejszych produkcjach. Mikserowi nie bardzo się podoba pomysł wyjazdu ukochanej. Ewelina zwierza się Maszy z problemów, jakie stwarza Dawid, by opóźnić rozwód. Romie, która przysłuchuje się tej rozmowie, nie podoba się zachowanie mężczyzny. Zamierza interweniować. Pani Gabrysia, która cierpi na zespół cieśni nadgarstka, nadal wykonuje pracę pogarszającą jej stan. Biały tęskni za Anką i chce ją odzyskać. Po powrocie z zagranicy zamierza się z nią spotkać. Julkę martwi zasłabnięcie dziadka. Informuje o tym Marysię.

Pierwsza Miłość 3442 streszczenie

Streszczenie odcinka 3442 nie jest jeszcze dostępna. Wyemitowany zostanie on dopiero po wakacjach 2022, czyli we wrześniu.

Żużel na żywo: Motor Lublin – Betard Sparta Wrocław online za darmo. Transmisja, live stream

Finałowy mecz Igi Świątek w Roland-Garros najchętniej oglądaną transmisją w historii Wielkiego Szlema w Polsce!