środa, 8 lutego, 2023

Pierwsza Miłość streszczenia odcinków 3553, 3554, 3555. Powtórki online

Pierwsza Miłość streszczenia odcinków 3553, 3554, 3555. Zobacz co wydarzy się w serialu i gdzie oglądać odcinki online za darmo jako powtórki VOD.

Pierwsza Miłość online. Gdzie oglądać?

Odcinki serialu Pierwsza Miłość można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 w telewizji Polsat. Powtórki w TV emitowane są następnego dnia o godzinie 14:00. Live stream online za darmo można oglądać na WP Pilot.

W poniedziałek 6 lutego premiera Pierwsza Miłość 3553, a w kolejnych dniach odcinki 3554, 3555, 3556.

Wszystkie odcinki serialu Pierwsza Miłość online za darmo można oglądać na IPLA TV. Ostatni odcinek pojawia się tam po premierze w telewizji Polsat.

Poniżej prezentujemy streszczenia odcinków serialu Pierwsza Miłość.

Pierwsza Miłość streszczenia odcinków

Pierwsza Miłość 3552 streszczenie

Fabian i Gabrysia są bardzo zadowoleni z rozdziału powieści, który udało im się stworzyć. On snuje już nawet plany wydawnicze, ale szybko przekonuje się, że tylko jemu zależy na dalszej przyszłości tekstu. Prosi Briana, aby pomógł mu przekonać przyjaciółkę do dostrzeżenia potencjału na bestseller. Ten z kolei angażuje do czytania i recenzowania całe biuro.

Stęskniony za żoną Marcin postanawia zrobić Emilce niespodziankę i przyjeżdża ją odwiedzić w Wadlewie. Ku jego zaskoczeniu nie zastaje tam jednak ukochanej.

Marysia, pogrążona w myślach o sytuacji z Wenerskim, nagle odkrywa, że ma niespodziewanego gościa, który błaga ją o pomoc i schronienie.

Piotrek zauważa pewien ważny detal na opublikowanych w prasie zdjęciach z pogrzebu. Czy kolejny trop doprowadzi go wreszcie do mordercy? Policjant ma nowe pytania, które postanawia zadać w rezydencji Edwarda.

Pierwsza Miłość 3553 streszczenie

Julita ma problem z Jolką, która niezbyt przykłada się do swojej pracy w barze, a w dodatku wychodzi bez zapowiedzi w ciągu dnia. Tomek tłumaczy zirytowanej szefowej, że to ze względu na poszukiwanie mieszkania, do którego chcą się przeprowadzić. Piotrek podejrzewa, że to Dominika jest morderczynią, której szukał. Przerażona oskarżeniami siostra Marysi zaprzecza i tłumaczy mu swoją wersję wydarzeń. Sytuacja komplikuje się, gdy Dominika ucieka i wykorzystuje do tego Wenerskiego.

Zobacz również

Ostatnie artykuły