poniedziałek, 4 grudnia, 2023

Pierwsza Miłość streszczenia odcinków 3702, 3703, 3704. Powtórki online

Pierwsza Miłość streszczenia odcinków 3702, 3703, 3704. Zobacz co wydarzy się w serialu i gdzie oglądać odcinki online za darmo jako powtórki VOD.

Pierwsza Miłość online. Gdzie oglądać?

Odcinki serialu Pierwsza Miłość można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 w telewizji Polsat. Powtórki w TV emitowane są następnego dnia o godzinie 14:00. Live stream online za darmo można oglądać na WP Pilot.

W środę 29 listopada premiera Pierwsza Miłość 3702, a w kolejnych dniach odcinki 3703, 3704, 3705 .

Wszystkie odcinki serialu Pierwsza Miłość online za darmo można oglądać na IPLA TV. Ostatni odcinek pojawia się tam po premierze w telewizji Polsat.

Poniżej prezentujemy streszczenia odcinków serialu Pierwsza Miłość.

Pierwsza Miłość streszczenia odcinków

Pierwsza Miłość 3701 streszczenie odcinka

Tomek bierze udział w konkursie kulinarnym. Bardzo liczy na wygranie stażu w paryskiej restauracji. Staje się jednak coś, czego nie przewidział. Bartek mówi Marianowi Śmiałkowi, że zamierza poprosić jego córkę o rękę. Gdy jednak mężczyzna znajduje idealny moment na oświadczyny, stwierdza, że pierścionek zaręczynowy zniknął. Kalina i Oskar przyjmują u siebie Oliwkę i Krystiana, żeby omówić ich dalsze relacje z Marlenką. Podczas tego spotkania zachowanie Krystiana powoduje, że do Kaliny wracają złe wspomnienia i budzą się w niej najgorsze obawy.

Pierwsza Miłość 3702 streszczenie odcinka

Krystyna podejrzewa, że Śmiałek chce się z nią zaręczyć. Nie wie, że pierścionek, który znalazła, nie jest przeznaczony dla niej. Sytuacja staje się niezręczna. Tymczasem Bartek po raz kolejny w swoim życiu oświadcza się Emilce. Wierzy, że nareszcie będą na zawsze razem. W zaskakujących okolicznościach ujawnieni zostają ich ślubni świadkowie.

Małgosia chce, żeby Adam pomógł jej przy operacji anonimowego bogatego pacjenta. Biernacki ma pewne opory. Nie podoba mu się pośpiech i poważne zmiany w wyglądzie, jakich domaga się tajemniczy mężczyzna.

Kinga wraca do siebie po ciężkiej walce z rakiem piersi. Jest jednak coś, co nie daje jej spokoju. Decyduje się na zabieg, po którym ma nadzieję znowu poczuć się piękna.

Zdeterminowany Janek przypadkiem wpada na pewnego mężczyznę. Nie może sobie przypomnieć, gdzie widział już tę twarz. Okazuje się, że jest to bardzo niebezpieczna postać.

Pierwsza Miłość 3703 streszczenie odcinka

Janek jest przekonany, że widział w klinice gangstera, o którym napisał kiedyś obszerny artykuł, poszukiwanego przez policję Grabarza. Mówi o tym Arkowi, a ten postanawia znaleźć przestępcę. Grażyna jest jednak przeciwna śledztwu w We-Medzie. Wizerunek kliniki nadal jest bowiem mocno nadszarpnięty po niedawnym zamachu terrorystycznym. Julita obiecuje sobie, że zakończy romans z Jakubem. Wkrótce dziewczyna odbiera dziwny telefon od Filipa. Jego zachowanie bardzo ją niepokoi. Jest pewna, że chłopak dowiedział się o jej intymnej relacji ze swoim ojcem.

Zobacz również

Ostatnie artykuły