Przyjaciółki 218 online za darmo. Streszczenie, powtórki

Przyjaciółki 218 online za darmo można oglądać na platformie IPLA TV oraz w telewizji Polsat. Odcinek 218 wyemitowany zostanie 18 listopada i jest to ostatni odcinek. Prezentujemy streszczenia.

Przyjaciółki online – odc. 218

Serial Przyjaciółki emitowany jest w telewizji Polsat w czwartki o godzinie 21:05. Jesienią 2021 roku można obejrzeć sezon 18. Odcinek 218 wyemitowany zostanie w czwartek 18 listopada – to ostatni odcinek tego sezonu, a niewykluczone, że i całego serialu.

Przyjaciółki online za darmo

Gdzie oglądać serial w internecie? Wszystkie odcinki na żywo, czyli w czasie emisji, można oglądać na platformie WP Pilot, gdzie za darmo dostępny jest Polsat stream online.

Jeśli jednak nie możecie obejrzeć odcinka w czwartkowy wieczór, to Przyjaciółki w formie VOD dostępne są za darmo na IPLA TV. Odcinki jako powtórki w 2021 roku dostępne są w niedziele o godzinie 14:00 w Polsacie 2.

Przyjaciółki online za darmo można już oglądać na Ipla TV. Dzięki temu nie trzeba szukać Przyjaciółki 217 lub 218 na Dailymotion, CDA czy Youtube.

Streszczenia odcinków

Jeżeli przegapiliście jakiś odcinek lub jesteście ciekawi co wydarzy się w kolejnych to prezentujemy streszczenie odcinków.

Przyjaciółki 217 streszczenie

Konrad odwiedza Ingę w barze. Poznaje Andrzeja i Roberta. Jest zaskoczony, gdy odkrywa, że kobieta utrzymuje tak bliskie relacje z byłymi. Zachowanie dawnej koleżanki irytuje go. Ewa jest bardzo wdzięczna Patrycji za wsparcie w trudnych chwilach. Chce coś dla niej zrobić. Zaprasza fryzjerkę na lunch i składa jej pewną propozycję. Anka umawia się z Zuzą i Błażejem w kawiarni. Będzie reprezentować mężczyznę w sprawie rozwodowej. Niespodziewanie dostrzega swojego męża, tańczącego z obcą kobietą przed budynkiem.

Przyjaciółki 218 streszczenie – ostatni odcinek

Patrycja pomaga Wiktorowi w kryzysowej sytuacji. Wdzięczny mężczyzna przyjeżdża pod jej dom, by podziękować za wsparcie. Wpada tam na Artura i Mikołaja, z którym nie widział się od lat. Tymczasem Andrzej i Robert weszli na wojenną ścieżkę. Obydwaj zabiegają o względy Karoliny i, nie przebierając w słowach, oczerniają się wzajemnie. Natomiast przyjaciółki chcą zorganizować dla Patrycji spontaniczną, urodzinową niespodziankę. Równocześnie Mikołaj z pomocą Artura przygotowuje dla mamy coś specjalnego.

Przyjaciółki sezon 19 – kiedy premiera?

Przyjaciółki to obok Pierwszej Miłości jeden z najpopularniejszych seriali emitowanych przez Polsat. Wszystkie odcinki ogląda wiele widzów. Z pewnością każdy zastanawia się czy powstanie sezon 19. Tego jak na razie nie wiadomo. Pewne jest, że z serialem żegna Agnieszka Sienkieiwcz, która grałą Dorotę.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.