Przyjaciółki 236 online za darmo. Streszczenie, powtórki

Fot. Polsat

Przyjaciółki online za darmo można oglądać na platformie Polsat BOX oraz w telewizji Polsat. Odcinek 236 wyemitowany zostanie 6 października 2022. Prezentujemy streszczenia odc. 236 i 237.

Przyjaciółki online – odc. 236 i 237

Serial Przyjaciółki emitowany jest w telewizji Polsat w czwartki o godzinie 21:05. Jesienią 2022 roku można obejrzeć sezon 20. 6 października premiera odcinka 236, a tydzień później nastąpi emisja Przyjaciółki 237.

Przyjaciółki online za darmo

Gdzie oglądać serial w internecie? Wszystkie odcinki na żywo, czyli w czasie emisji, można oglądać na platformie WP Pilot, gdzie za darmo dostępny jest Polsat stream online.

Jeśli jednak nie możecie obejrzeć odcinka w czwartkowy wieczór, to Przyjaciółki w formie VOD dostępne są za darmo na IPLA TV. Odcinki jako powtórki w 2022 roku dostępne są w niedziele o godzinie 14:00 w Polsacie 2.

Przyjaciółki online za darmo można już oglądać na Polsat BOX GO. Dzięki temu nie trzeba szukać Przyjaciółki 236 lub 237 na Dailymotion, CDA czy Youtube.

Streszczenia odcinków

Jeżeli przegapiliście jakiś odcinek lub jesteście ciekawi co wydarzy się w kolejnych to prezentujemy streszczenie odcinków.

Przyjaciółki 234 streszczenie odcinka

Wiktor nie ma pojęcia, jak powiedzieć o swojej przypadłości Patrycji i Mikołajowi. Patryk stara się przeprosić fryzjerkę, lecz ona nie potrafi mu wybaczyć. Zuza wraz z Izą postanawiają zaskoczyć Błażeja i Szymona na treningu. Anka i Inga wciąż się do siebie nie odzywają. Staś i Hania kłócą się o Franka. Inga nie umie wybaczyć przyjaciółce, że trzyma stronę jej córki. Gdy kobieta dowiaduje się, że Łukasz zginął w Nepalu, nie panuje nad emocjami. Prosi Rafała, by pomógł odszukać zwłoki.

Przyjaciółki 235 streszczenie odcinka

Rafał usiłuje poprawić swoje postępowanie, by być lepszym partnerem dla Ingi. Kobieta nawiązuje nić porozumienia z Martą, która próbuje skłonić ją do pogodzenia się z przyjaciółkami. Stanisław nie daje oznak życia. To bardzo niepokoi Pawła i Ankę. Tym bardziej, że niedługo mają się przeprowadzać. W stosunkach Zuzy i Błażeja nadal brakuje harmonii. Zuzanna wyjeżdża w podróż służbową. Na wyjeździe rozmawia z Konradem o dawnych czasach. Wiktor powiadamia Patrycję o swoim krwiaku. Jego wybranka jest bardzo zaniepokojona.

Przyjaciółki 236 streszczenie odcinka

Patrycja namawia Wiktora do zrobienia sobie przerwy od pracy. Bardzo się przejmuje jego stanem zdrowia. Natomiast Anka chce szybko załatwić przeprowadzkę. Marcin zdradza swoje zainteresowanie Anką. Paweł i Anka dalej nie do końca zgadzają się w kwestii nowego mieszkania. Zuza i Błażej mają wyrzuty sumienia. Inga pogodziła się z przyjaciółkami. Ciągle martwi się o zaginionego Łukasza. Nie wie, że jego poszukiwania zakończyły się.

Przyjaciółki 237 streszczenie odcinka

Anka z pomocą Marty urządza mieszkanie. Nie potrafi się jednak na tym skupić, ponieważ martwi się o Stasia. Inga złości się na Łukasza. Uważa, że mężczyzna ją ignoruje. Na dodatek między nią a Hanią wybucha poważna awantura. Mikołaj orientuje się, że Patrycja i Wiktor coś przed nim ukrywają. Kolejne kłamstwo sprawia, że jest bardzo rozgniewany. Perspektywa powrotu Huberta przeraża Zuzę. W końcu kobieta nie wytrzymuje i otwiera się przed Stefą. Opowiada jej o sytuacji z Konradem.

—-

Przyjaciółki to obok Pierwszej Miłości jeden z najpopularniejszych seriali emitowanych przez Polsat. Wszystkie odcinki ogląda wiele widzów. Z pewnością każdy zastanawia się czy powstanie sezon 19. Tego jak na razie nie wiadomo. Pewne jest, że z serialem żegna Agnieszka Sienkieiwcz, która grałą Dorotę.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.