Przyjaciółki 230 online za darmo. Streszczenie, powtórki

Przyjaciółki online
Fot. Polsat

Przyjaciółki online za darmo można oglądać na platformie IPLA TV oraz w telewizji Polsat. Odcinek 229 wyemitowany zostanie 12 maja 2022. Prezentujemy streszczenia odc. 229 i 230.

Przyjaciółki online – odc. 229 i 230

Serial Przyjaciółki emitowany jest w telewizji Polsat w czwartki o godzinie 21:05. Wiosną 2022 roku można obejrzeć sezon 19. 12 maja premiera odcinka 229, a tydzień później nastąpi emisja Przyjaciółki 230.

Przyjaciółki online za darmo

Gdzie oglądać serial w internecie? Wszystkie odcinki na żywo, czyli w czasie emisji, można oglądać na platformie WP Pilot, gdzie za darmo dostępny jest Polsat stream online.

Jeśli jednak nie możecie obejrzeć odcinka w czwartkowy wieczór, to Przyjaciółki w formie VOD dostępne są za darmo na IPLA TV. Odcinki jako powtórki w 2022 roku dostępne są w niedziele o godzinie 14:00 w Polsacie 2.

Przyjaciółki online za darmo można już oglądać na Polsat BOX GO. Dzięki temu nie trzeba szukać Przyjaciółki 229 lub 230 na Dailymotion, CDA czy Youtube.

Streszczenia odcinków

Jeżeli przegapiliście jakiś odcinek lub jesteście ciekawi co wydarzy się w kolejnych to prezentujemy streszczenie odcinków.

Przyjaciółki odcinek 228 streszczenie

Maria chcę przygotować kolację dla Anki i Pawła, by podziękować im za pomoc. Zaprasza również Janka. Inga odwiedza Hanię i Stasia. Chłopak, idąc na egzamin, zamyka obie kobiety w mieszkaniu. Inga dzwoni po pomoc do Łukasza. Zuza wyznaje Błażejowi, że ich pożycie intymne nie daje jej satysfakcji. Urażony mężczyzna wychodzi z mieszkania. Tymczasem w domu bizneswoman pojawia się dwójka ludzi, którzy twierdzą, że są dziećmi Huberta. Po rozmowie z Elą Patrycja zaczyna podejrzewać, że Wiktor ją zdradza. Postanawia śledzić Jagodę. Dochodzi jednak do wniosku, że to głupi pomysł. Wciąż jednak ma wątpliwości.

Przyjaciółki odcinek 229 streszczenie

Patrycja jest zła na Elę. Ela wygarnia jej, że sama nadal nie ufa Wiktorowi. Patrycja czuje się głupio i ma wyrzuty sumienia za akcję w kawiarni… W rodzinie Anki też sytuacja komplikuje się. Maria jest przybita, Janek powiedział jej, że nie powinni się więcej widywać, choć nie wyjaśnił dlaczego. Anka dowiaduje się od Patrycji, dlaczego Janek nie chce widywać się z Marią. Postanawia razem z Pawłem uratować sytuację… Inga szykuje się na randkę z Łukaszem. Andrzej i Robert dowiadują się o tym, są niepocieszeni. Na randce Inga otrzymuje inne informacje, niż się spodziewała. Zuza konfrontuje się z Hubertem. Oznajmia mu, że nie chce go więcej widzieć. Po wyjściu na jaw przekrętu Huberta i wyjeździe Błażeja Zuzie jest bardzo ciężko.

Przyjaciółki 230 streszczenie ostatniego odcinka

Po rozstaniu z Wiktorem Patrycja nie może dojść do siebie. Gdy wraca do domu, zauważa, że Mikołaj gdzieś zniknął. Anka i Paweł przygotowują się do wyjazdu na Karaiby. Kobieta od pewnego czasu ma złe przeczucia. Okazuje się, że sprawę Janka można rozwiązać szybciej, niż się wydawało. Jego była żona skłania się ku zawarciu ugody. Do Zuzy dzwoni Błazej. Chce z nią pomówić o czymś istotnym. Wkrótce się godzą. Hubert odbiera Grzesia z przedszkola. Nie wiadomo jednak, gdzie się z nim udał. Inga odnawia relacje z Sarą. Hania i Marysia w tajemnicy szykują dla niej przyjęcie.

Zapraszamy do obejrzenia zwiastunu sezonu 19.

Przyjaciółki to obok Pierwszej Miłości jeden z najpopularniejszych seriali emitowanych przez Polsat. Wszystkie odcinki ogląda wiele widzów. Z pewnością każdy zastanawia się czy powstanie sezon 19. Tego jak na razie nie wiadomo. Pewne jest, że z serialem żegna Agnieszka Sienkieiwcz, która grałą Dorotę.

Nieobecni odc. 2

Nieobecni sezon 2 streszczenie. Powtórki w TV i online

UFC stream online. Błachowicz vs Rakić

Błachowicz Rakić online. Transmisja z UFC na żywo, live stream