wtorek, 31 stycznia, 2023

Przyjaciółki 242 online za darmo. Streszczenie, powtórki

Przyjaciółki online za darmo można oglądać na platformie Polsat BOX oraz w telewizji Polsat. Odcinek 242 wyemitowany zostanie 17 listopada 2022. Prezentujemy streszczenie ostatniego odcinka.

Przyjaciółki online – odc. 242

Serial Przyjaciółki emitowany jest w telewizji Polsat w czwartki o godzinie 21:05. Jesienią 2022 roku można obejrzeć sezon 20. 17 listopada premiera Przyjaciółki 242, który jest ostatnim odcinkiem. Czy powstanie sezon 21? Na razie nie wiadomo.

Przyjaciółki online za darmo

Gdzie oglądać serial w internecie? Wszystkie odcinki na żywo, czyli w czasie emisji, można oglądać na platformie WP Pilot, gdzie za darmo dostępny jest Polsat stream online.

Jeśli jednak nie możecie obejrzeć odcinka w czwartkowy wieczór, to Przyjaciółki w formie VOD dostępne są za darmo na Polsat GO. Odcinki jako powtórki w 2022 roku dostępne są w niedziele o godzinie 14:00 w Polsacie 2.

Przyjaciółki online za darmo można już oglądać na Polsat BOX GO. Dzięki temu nie trzeba szukać Przyjaciółki 242 na Dailymotion, CDA czy Youtube.

Streszczenia odcinków

Jeżeli przegapiliście jakiś odcinek lub jesteście ciekawi co wydarzy się w kolejnych to prezentujemy streszczenie odcinków.

Przyjaciółki 242 streszczenie odcinka

Marta,

Nowa koleżanka na stałe zagościła w życiu przyjaciółek. Pomagała Indze w miłosnych rozterkach i troszczyła się o Ankę w obliczu jej problemów po wzięciu środków odurzających. Wielokrotnie zdała test z przyjaźni, niewiele wspominając o sobie. Czy tajemnicza Marta może liczyć na wsparcie, kiedy prawda o jej życiu wychodzi na jaw?

Zaskakujący lęk na dźwięk jadącego radiowozu. Niechęć do mężczyzn ukazujących swoją siłę nad kobietami. Uświadamianie Anki, że jej stosunek seksualny z Marcinem był gwałtem. To tylko cześć sytuacji, w których tajemnicze zachowanie Marty nie miało swojego wyjaśnienia. Pojawiając się jako ratunek dla przyjaciółek, wypływających na łódce bez pełnego baku paliwa, poświadczała swoją lojalność wobec nowo poznanych koleżanek. Czy Anka, Inga, Zuza i Patrycja odwdzięczą się tym samym w obliczu prawdy?

Relacje małżeńskie Strzeleckich tylko z pozoru ulegają poprawie. Małżonkowie nadal śpią oddzielnie i spotykają się głównie w pracy. Zatroskana o koleżankę Marta odwiedza ich i trafia na kłótnię. Widząc, w jakim stanie jest przyjaciółka, naskakuje na jej męża.

Czy właśnie dlatego bohaterka nie ufa mężczyznom, a pobyt w więzieniu wyjaśnia jej skrytość? Czy tajemnica z przeszłości stanie na przeszkodzie przyjaźni Marty z Anką i resztą przyjaciółek?


Przyjaciółki to obok Pierwszej Miłości jeden z najpopularniejszych seriali emitowanych przez Polsat. Wszystkie odcinki ogląda wiele widzów. Z pewnością każdy zastanawia się czy powstanie sezon 21. Tego jak na razie nie wiadomo.

Zobacz również

Ostatnie artykuły