Przysięga 668, 669, 670 streszczenia szczegółowe. Ostatni odcinek VOD

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga streszczenie szczegółowe odcinków 668, 669, 670 po polsku. Zobacz co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu. Wszystkie odcinki online można oglądać na WP Pilot i TVP VOD.

Przysięga ostatni odcinek po polsku

Turecki serial Przysięga po polsku emitowany jest w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05. Ostatni odcinek Przysięgi powtarzany jest następnego dnia rano.

Przysięga odc. 668 w TV pojawi się w środę 29 czerwca. W kolejnych dniach będzie można obejrzeć odcinek 669, 670. Jeżeli jesteście ciekawi co wydarzy się w serialu, to poniżej prezentujemy streszczenia szczegółowe Przysięgi.

Przysięga wszystkie odcinki VOD

Dzisiejszy odcinek Przysięgi online na żywo za darmo po polsku można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna za darmo i legalnie jest telewizja TVP 1 online.

Sporo osób szuka „Przysięga ostatni odcinek napisy PL na OK RU”, a przecież powtórki odcinków publikowane są po polsku na TVP VOD. Dzisiejszy odcinek trafia tam zawsze po emisji w telewizji. Pod adresem vod.tvp.pl można obejrzeć już ostatni odcinek serialu Przysięga.

OGLĄDAJ SERIAL PRZYSIĘGA NA TVP VOD

Streszczenie szczegółowe serialu Przysięga

Przysięga odc. 661 streszczenie szczegółowe

Gulperi daje się zwabić w pułapkę. Cavidan odkrywa zniknięcie złotych moment. Kemal prosi Meltem, by odsprzedała mu swoje udziały. Ercan zostaje wyrzucony z posiadłości Emira. Kemal ukrywa przed żoną to, co usłyszał od Meltem.

Przysięga odc. 662 streszczenie szczegółowe

Gulperi próbuje uciec Ahmetowi. Kemal jest gotów zapłacić każdą sumę za udziały Meltem. Emir robi wszystko, by odnaleźć Gulperi. Narin zauważa błąd pielęgniarki i postanawia ją zwolnić. Melike przeprasza Gulperi za zdradę Ercana.

Przysięga odc. 663 streszczenie szczegółowe

Ahmet dostaje się nocą do pokoju Gulperi i znów próbuje ją wykraść. Rzuca się na Emira z nożem, ale to Emir go obezwładnia i rani w udo. Meltem okłamuje Narin, że jej udziały w firmie Kemala, to zabezpieczenie przyszłości Merta, któremu je kiedyś przekaże. Dlatego nie zamierza ich sprzedać.

Przysięga odc. 664 streszczenie szczegółowe

Emir zostaje zatrzymany w areszcie. Gulperi prosi Ahmeta, by wycofał przeciwko niemu oskarżenie. Yildiz kradnie dla Meltem telefon Kemala i na jej polecenie dolewa do soku Narin prawie całą fiolkę leku. Tulay płaci Cengizowi, by zabił Emira. Cengiz zamierza trafić na jeden dzień do aresztu.

Przysięga odc. 665 streszczenie szczegółowe

Tulay wysyła do więzienia mordercę, który ma się pozbyć Emira. Liczy, że w ten sposób z jej życia zniknie także Gulperi. Ale Emir wraca do domu. Dowiaduje się, że Gulperi była w szpitalu u Ahmeta i prosiła go o wycofanie skargi. Narin czuje się coraz gorzej. Mdleje, ale nikt jej nie może znaleźć. Meltem kradnie Kemalowi telefon i szykuje kolejny podstęp. Levent postanawia się na niej zemścić.


Turecki serial Przysięga oglądać można nie tylko w TVP 1, ale także internecie. Odcinki na żywo znaleźć można na WP Pilot, a powtórki na TVP VOD. Serial dostępny jest po polsku, a nie z napisami PL. Szczegółowe streszczenie znajdziesz w serwisie Turkweb.

Przysięga odc. 668, 669, 670 napisy PL w serwisie OK RU.

Wspaniałe Stulecie odc. 49, 50. Ile odcinków, streszczenia, powtórki

Zranione Ptaki ile odcinków

Zranione Ptaki odc. 69, 70. Streszczenia, ile odcinków ma serial?