poniedziałek, 25 września, 2023

Przysięga 59, 60, 61 VOD. Streszczenia szczegółowe, ostatni odcinek

Przysięga streszczenie szczegółowe odcinków 59, 60, 61 po polsku. Zobacz co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu. Wszystkie odcinki online można oglądać na WP Pilot i TVP VOD.

Przysięga ostatni odcinek po polsku

Turecki serial Przysięga po polsku emitowany jest w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05. Ostatni odcinek Przysięgi powtarzany jest następnego dnia rano.

Przysięga odc. 59 w TV pojawi się w czwartek 8 czerwca. W kolejnych dniach będzie można obejrzeć odcinek 60, 61, 62. Jeżeli jesteście ciekawi co wydarzy się w serialu, to poniżej prezentujemy streszczenia szczegółowe Przysięgi.

Przysięga wszystkie odcinki VOD

Dzisiejszy odcinek Przysięgi online na żywo za darmo po polsku można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna za darmo i legalnie jest telewizja TVP 1 online.

Sporo osób szuka „Przysięga ostatni odcinek napisy PL na OK RU”, a przecież powtórki odcinków publikowane są po polsku na TVP VOD. Dzisiejszy odcinek trafia tam zawsze po emisji w telewizji. Pod adresem vod.tvp.pl można obejrzeć już ostatni odcinek serialu Przysięga.

OGLĄDAJ SERIAL PRZYSIĘGA NA TVP VOD

Streszczenie szczegółowe serialu Przysięga

Przysięga odc. 58 streszczenie szczegółowe

Soner dzwoni do Leyli z propozycją pracy, jej rozmowę słyszy Kemal. Cemre i Cavidan są wściekłe, widząc, że ich intryga na niewiele się zdała. Emir zabiera Reyhan nad brzeg morza, gdzie para spędza czas tylko we dwoje. Kemal jest zaskoczony, widząc Leylę w swojej firmie. Nigar odkrywa, że Sefer ją okłamuje.

Przysięga odc. 59 streszczenie szczegółowe

Emir wręcza Reyhan czek w zamian za dotrzymanie mu towarzystwa. Dziewczyna jest zdezorientowana, szofer odwozi ją do domu. Nigar i Sheriye udaje się przyłapać Sefera na gorącym uczynku. Na ulicy dochodzi do awantury. Cemre próbuje namówić Emira na zwierzenia. Reyhan postanawia wyprowadzić się z rezydencji. Leyla umawia się z Sonerem na spotkanie.

Przysięga odc. 60 streszczenie szczegółowe

Cavidan z radością patrzy, jak Reyhan opuszcza jej dom. Zafer opowiada Kemalowi, jakie plotki słyszał o Sonerze. Kemal w ostatniej chwili ratuje Leylę. Reyhan niespodziewanie wraca do rezydencji. Emir utwierdza się w przekonaniu, że żona jest z nim tylko dla pieniędzy. Taci, z rozkazu Talaza, śledzi Leylę.

Przysięga odc. 61 streszczenie szczegółowe

Cemre jest przekonana, że Reyhan nie ma już w domu Tarhunów. Jest rozczarowana, kiedy dowiaduje się, że Reyhan jednak została. Razem z Cavidan spiskuje, żeby się jej pozbyć. Talaz idzie do Sonera, żeby go nastraszyć. Dowiaduje się od niego, że to Kemal jest zagrożeniem, nie Soner. Reyhan gubi portmonetkę. Znajduje ją bezdomna dziewczynka Zeynep. Reyhan martwi się o nią i postanawia sprawdzić, gdzie Zeynep mieszka.

Przysięga odc. 62 streszczenie szczegółowe

Reyhan próbuje powiedzieć Emirowi o Zeynep, ale on nie chce słuchać. Kobieta martwi się o dziewczynkę i chce jej pomóc. Leyla idzie do nowej pracy, a Masal do przedszkola. Talaz jest wściekły na córkę, bo nie powiedziała mu o nowej pracy. Sefer ma kłopoty. Postanawia spłacić zaciągnięty dług, ale odsetki wciąż rosną. Yonca jest zazdrosna o Leylę, bo liczy, że w końcu zdobędzie serce Kemala.

Przysięga odc. 63 streszczenie szczegółowe

Nigar szuka domu. Nie zwraca uwagi na cenę, a Sefer jest przerażony i nic nie mówi żonie o swoich kłopotach finansowych. Yonca zawozi dokumenty do domu Kemala. Udaje, że ma skręconą nogę, żeby zostać na noc. Suna broni Reyhan przed Cavidan, a Reyhan opowiada jej o Zeynep. Obie postanawiają pomóc dziewczynce, ale po kryjomu. Reyhan przyprowadza Zeynep do domu.


Turecki serial Przysięga oglądać można nie tylko w TVP 1, ale także internecie. Odcinki na żywo znaleźć można na WP Pilot, a powtórki na TVP VOD. Serial dostępny jest po polsku, a nie z napisami PL. Szczegółowe streszczenie znajdziesz w serwisie Turkweb.

Przysięga 59, 60, 61 napisy PL w serwisie OK RU.

Ile odcinków ma Przysięga? Ostatni odcinek wyemitowany zostanie 29 marca.

Zobacz również

Ostatnie artykuły