Przysięga 761, 762 streszczenia szczegółowe. Ostatni odcinek VOD

Przysięga streszczenie szczegółowe odcinków 761, 762 po polsku. Zobacz co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu. Wszystkie odcinki online można oglądać na WP Pilot i TVP VOD.

Przysięga ostatni odcinek po polsku

Turecki serial Przysięga po polsku emitowany jest w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05. Ostatni odcinek Przysięgi powtarzany jest następnego dnia rano.

Przysięga odc. 761 w TV pojawi się w piątek 18 listopada. W kolejnych dniach będzie można obejrzeć odcinek 762, 763, 764. Jeżeli jesteście ciekawi co wydarzy się w serialu, to poniżej prezentujemy streszczenia szczegółowe Przysięgi.

Przysięga wszystkie odcinki VOD

Dzisiejszy odcinek Przysięgi online na żywo za darmo po polsku można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna za darmo i legalnie jest telewizja TVP 1 online.

Sporo osób szuka „Przysięga ostatni odcinek napisy PL na OK RU”, a przecież powtórki odcinków publikowane są po polsku na TVP VOD. Dzisiejszy odcinek trafia tam zawsze po emisji w telewizji. Pod adresem vod.tvp.pl można obejrzeć już ostatni odcinek serialu Przysięga.

OGLĄDAJ SERIAL PRZYSIĘGA NA TVP VOD

Streszczenie szczegółowe serialu Przysięga

Przysięga odc. 760 streszczenie szczegółowe

Emir wyrzuca Gulperi z domu i zabrania jej się widywać z Yigitem, co budzi jego żal i protest. Baran oświadczył się Fidan, a teraz czeka na rozmowę z Beyhan, która musi jego wybór zaakceptować. Ozan, po udawanej bójce z Cezminem w obronie Masal, trafia po raz pierwszy do jej domu. Tu Narin opatruje mu odniesioną w czasie bójki ranę.

Przysięga odc. 761 streszczenie szczegółowe

Kemal i Narin czekają na decyzję sądu w sprawie adopcji Merta. Koleżanka namawia Masal, żeby powiedziała ojcu prawdę o szantażyście. Masal jest przerażona groźbami i martwi się, że jej ojciec zostanie skrzywdzony. Yigit bardzo tęskni za Gulperi, nie chce jeść ani się bawić. Cavidan zaprasza ją po kryjomu, żeby ratować wnuka. Baran zawiadamia Beyhan, że chce się ożenić. Mert postanawia śledzić Masal. Odkrywa jej tajemnicę i zostaje aresztowany.

Przysięga odc. 762 streszczenie szczegółowe

Streszczenie odcinka 762 nie jest na razie dostępne. Wyemitowany zostanie on dopiero w grudniu ze względu na trwające mistrzostwa świata w piłce nożnej.


Turecki serial Przysięga oglądać można nie tylko w TVP 1, ale także internecie. Odcinki na żywo znaleźć można na WP Pilot, a powtórki na TVP VOD. Serial dostępny jest po polsku, a nie z napisami PL. Szczegółowe streszczenie znajdziesz w serwisie Turkweb.

Przysięga odc. 761, 762 napisy PL w serwisie OK RU.

Tags:

Hitweb.pl
Logo
Enable registration in settings - general