Przysięga 734, 735, 736 streszczenia szczegółowe. Ostatni odcinek VOD

Przysięga streszczenie szczegółowe odcinków 734, 735, 736 po polsku. Zobacz co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu. Wszystkie odcinki online można oglądać na WP Pilot i TVP VOD.

Przysięga ostatni odcinek po polsku

Turecki serial Przysięga po polsku emitowany jest w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05. Ostatni odcinek Przysięgi powtarzany jest następnego dnia rano.

Przysięga odc. 734 w TV pojawi się w piątek 7 października. W kolejnych dniach będzie można obejrzeć odcinek 735, 736, 737. Jeżeli jesteście ciekawi co wydarzy się w serialu, to poniżej prezentujemy streszczenia szczegółowe Przysięgi.

Przysięga wszystkie odcinki VOD

Dzisiejszy odcinek Przysięgi online na żywo za darmo po polsku można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna za darmo i legalnie jest telewizja TVP 1 online.

Sporo osób szuka „Przysięga ostatni odcinek napisy PL na OK RU”, a przecież powtórki odcinków publikowane są po polsku na TVP VOD. Dzisiejszy odcinek trafia tam zawsze po emisji w telewizji. Pod adresem vod.tvp.pl można obejrzeć już ostatni odcinek serialu Przysięga.

OGLĄDAJ SERIAL PRZYSIĘGA NA TVP VOD

Streszczenie szczegółowe serialu Przysięga

Przysięga odc. 731 streszczenie szczegółowe

Gulperi nie chce uwierzyć, że Emir nie żyje i robi wszystko, żeby go odnaleźć. Nie ufa Savasowi, ale nie ma wyboru. Tylko on może jej pomóc. Narin i Kemal są zaskoczeni decyzją Merta, ale dają mu czas do przemyślenia jej. Mert rozmawia z Munevver i zaczyna rozumieć zachowanie Narin. Cała rodzina rozpacza po zniknięciu Emira i wszyscy podejrzewają o porwanie Savasa.

Przysięga odc. 732 streszczenie szczegółowe

Savas wpada na trop, prowadzący go do człowieka związanego z przetargiem, który wygrał Emir. Okazuje się, że to on go porwał. Gulperi jest zszokowana zachowaniem Savasa. Boi się, że mężczyzna jednak nadal chce się zemścić na Emirze. Mert zmienia zdanie i Narin jest szczęśliwa. Kemal i Narin postanawiają jednak adoptować Merta.

Przysięga odc. 733 streszczenie szczegółowe

Gulperi jedzie z Savasem w miejsce, gdzie jest przetrzymywany Emir. Kemal przygotowuje dla Merta wyjątkowy prezent. Cavidan nie może się doczekać powrotu syna. Niespodziewanie w domu Kemala pojawia się Masal. Nikt nie wiedział o powrocie dziewczynki z zagranicy. Cavidan próbuje wyrzucić Beyhan ze swojego domu.

Przysięga odc. 734 streszczenie szczegółowe

Rozżalona Masal uprzykrza domownikom życie. Przypadkowo słyszy rozmowę o adopcji Merta. Stan chorego Yigita poprawia się. Chłopiec nie może się doczekać powrotu ojca. Gulperi traktuje znalezione obrączki jak znak od Emira. Tulay robi wymówki Gulperi. Cavidan staje w obronie dziewczyny.

Przysięga odc. 735 streszczenie szczegółowe

Tulay spotyka się z Płowym Ismailem i proponuje mu, by uwolnił Emira, a porwał Gulperi, co pozwoli mu łatwiej osiągnąć cel. Masal nadal jest urażona i z nikim – poza ojcem – nie chce rozmawiać.

Przysięga odc. 736 streszczenie szczegółowe

Tulay pomaga Plowemu Ismailowi porwać Gulperi, ale ten nie dotrzymuje słowa i nie uwalnia Emira. Mert, jako jedyny spadkobierca Meltem, odmawia jej prawnikowi przejęcia spadku po siostrze.

Przysięga odc. 737 streszczenie szczegółowe

Ismail szantażuje Savasa. Myśli, że pokona go podstępem. Ale Savas ma inny plan. Udaje mu się uratować Gulperi. Dziewczyna liczy, że równie szybko Emir wróci do domu. Masal stawia warunki, Kemal jest zaskoczony. Tulay chce się pozbyć Gulperi i dzwoni do Ismaila, żeby go ostrzec. Yigit tęskni za ojcem i nie chce jeść. Wszyscy się denerwują, bo Emir wciąż nie wraca.

Przysięga odc. 738 streszczenie szczegółowe

Narin przypadkiem się dowiaduje, że Masal została wyrzucona ze szkoły. Chce jej pomóc, ale dziewczyna prosi, żeby nie mówiła nic jej ojcu, bo sama mu powie. Kemal odkrywa prawdę, a Masal ma pretensje do Narin. Gulperi za wszelką cenę chce ratować Emira. Ismail odkrywa podstęp. Gulperi się boi, że Emir zginie zamiast niej. Savas obiecuje, że uratuje Emira.

Przysięga odc. 739 streszczenie szczegółowe

Kemal nie potrafi zrozumieć zachowania córki. Uważa, że Masal popełnia błąd za błędem. Narin szuka sposobu, by zbliżyć się do dziewczynki. Gulperi jest zdeterminowana, by za wszelką cenę odnaleźć Emira. Masal ucieka z domu. W opuszczonym budynku, gdzie jest więziony Emir, dochodzi do strzelaniny.


Turecki serial Przysięga oglądać można nie tylko w TVP 1, ale także internecie. Odcinki na żywo znaleźć można na WP Pilot, a powtórki na TVP VOD. Serial dostępny jest po polsku, a nie z napisami PL. Szczegółowe streszczenie znajdziesz w serwisie Turkweb.

Przysięga odc. 734, 735, 736 napisy PL w serwisie OK RU.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.