środa, 22 marca, 2023

Przysięga 833, 834, 835 VOD. Streszczenia szczegółowe, ostatni odcinek

Przysięga streszczenie szczegółowe odcinków 833, 834, 835 po polsku. Zobacz co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu. Wszystkie odcinki online można oglądać na WP Pilot i TVP VOD.

Przysięga ostatni odcinek po polsku

Turecki serial Przysięga po polsku emitowany jest w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05. Ostatni odcinek Przysięgi powtarzany jest następnego dnia rano.

Przysięga odc. 833 w TV pojawi się w środę 22 marca. W kolejnych dniach będzie można obejrzeć odcinek 834, 835, 836. Jeżeli jesteście ciekawi co wydarzy się w serialu, to poniżej prezentujemy streszczenia szczegółowe Przysięgi.

Przysięga wszystkie odcinki VOD

Dzisiejszy odcinek Przysięgi online na żywo za darmo po polsku można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna za darmo i legalnie jest telewizja TVP 1 online.

Sporo osób szuka „Przysięga ostatni odcinek napisy PL na OK RU”, a przecież powtórki odcinków publikowane są po polsku na TVP VOD. Dzisiejszy odcinek trafia tam zawsze po emisji w telewizji. Pod adresem vod.tvp.pl można obejrzeć już ostatni odcinek serialu Przysięga.

OGLĄDAJ SERIAL PRZYSIĘGA NA TVP VOD

Streszczenie szczegółowe serialu Przysięga

Przysięga odc. 831 streszczenie szczegółowe

Munevver i Mulayim wyznaczają datę ślubu. Emir i Savas łączą siły, by odnaleźć Bekira. Gulperi nie może się doczekać powrotu ojca. Postanawia przygotować jego ulubione danie. Kemal dostaje telefon z dawnej szkoły Masal. Rodzina, poprzez losowanie, wybiera imiona dla dzieci Narin i Kemala.

Przysięga odc. 832 streszczenie szczegółowe

W wyniku strzelaniny Bekir zostaje ranny i trafia do szpitala. Gulperi oddaje krew dla ojca. Policja aresztuje Ekrema. Savas składa zeznania. Masal bardzo cieszy się, że wróci do szkoły w Wiedniu. Emir opiekuje się załamaną Gulperi.

Przysięga odc. 833 streszczenie szczegółowe

Narin i Kemal idą na badanie USG. Wreszcie dostają dobre wieści. Do Kemala dzwoni dyrektor szkoły Masal. Okazuje się, że dziewczyna musi szybko lecieć do Wiednia do szkoły, bo czeka ją egzamin. Cała rodzina postanawia zorganizować Masal pożegnanie. Gulperi jest z Emirem w szpitalu i czeka na wiadomość o stanie zdrowia ojca. Martwi się, że Bekir umrze. Beyhan jest zła, że Savas pomógł Bekirowi. Masal jest smutno, że musi wyjechać i zostawić rodzinę.

Przysięga odc. 834 streszczenie szczegółowe

Bekir czuje się coraz lepiej i snuje plany na wspólne życie z Gulperi. Emir jest smutny, że ojciec chce zabrać Gulperi do ich rodzinnej miejscowości. Beyhan jest wściekła na Savasa, że nie chce się mścić. Nie może się pogodzić z tym, że to jej mąż był tym złym. Kemal z rodziną urządzają Masal pożegnanie przed jej wyjazdem do szkoły. Wszyscy są bardzo wzruszeni.

Przysięga odc. 835 streszczenie szczegółowe

Gulperi nie potrafi powiedzieć ojcu, że nie chce wyjeżdżać. Hasan zauważa jej niepokój i proponuje rozmowę. Savas szykuje dom dla Gulperi i Bekira. Jego rozmowę podsłuchuje Beyhan. Masal nie chce lecieć do Wiednia. Wraca do domu, kiedy wszystkim wydaje się, że dziewczynka jest już w samolocie.

Przysięga odc. 836 streszczenie szczegółowe

Beyhan zleca spalenie domu Bekira w Mardin. Do wszystkiego przyznaje się Savasowi. Narin i Kemal nie chcą, by Masal rezygnowała z realizacji marzeń. Postanawiają lecieć całą rodziną do Wiednia. Emir zabiera Gulperi do kawiarni na nabrzeżu.


Turecki serial Przysięga oglądać można nie tylko w TVP 1, ale także internecie. Odcinki na żywo znaleźć można na WP Pilot, a powtórki na TVP VOD. Serial dostępny jest po polsku, a nie z napisami PL. Szczegółowe streszczenie znajdziesz w serwisie Turkweb.

Przysięga 833, 834, 835 napisy PL w serwisie OK RU.

Ile odcinków ma Przysięga? Ostatni odcinek wyemitowany zostanie 29 marca.

Zobacz również

Ostatnie artykuły