Przysięga 559, 560 streszczenia szczegółowe. Ostatni odcinek VOD

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga streszczenie szczegółowe odcinków 559, 560 po polsku. Zobacz co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu. Wszystkie odcinki online można oglądać na WP Pilot i TVP VOD.

Przysięga ostatni odcinek po polsku

Turecki serial Przysięga po polsku emitowany jest w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05. Ostatni odcinek Przysięgi powtarzany jest następnego dnia rano.

Przysięga odc. 558 w TV pojawi się we wtorek. W kolejnych dniach będzie można obejrzeć odcinek 559, 560, 561. Jeżeli jesteście ciekawi co wydarzy się w serialu, to poniżej prezentujemy streszczenia szczegółowe Przysięgi.

Przysięga wszystkie odcinki VOD

Dzisiejszy odcinek Przysięgi online na żywo za darmo po polsku można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna za darmo i legalnie jest telewizja TVP 1 online.

Sporo osób szuka „Przysięga ostatni odcinek napisy PL na OK RU”, a przecież powtórki odcinków publikowane są po polsku na TVP VOD. Dzisiejszy odcinek trafia tam zawsze po emisji w telewizji. Pod adresem vod.tvp.pl można obejrzeć już ostatni odcinek serialu Przysięga.

Oglądaj serial “Przysięga” na TVP VOD <- KLIKNIJ

Streszczenie szczegółowe serialu Przysięga

Przysięga 557 streszczenie odcinka

Feride szykuje się do wyjazdu. Emir wszystko zorganizował. Cavidan i Taci pomagają jej w ostatnich przygotowaniach. Umit domyśla się, kto jej pomaga. Kemal idzie podpisać umowę w nowej pracy, ale czeka go tam niespodzianka. Feride przed wyjazdem odwiedza Emira w areszcie. Chce mu za wszystko podziękować. Ozlem kłóci się z bratem o Feride. Wreszcie widzi, że Umit to szaleniec.

Przysięga 558 streszczenie odcinka

Kemal przejmuje pracę, którą miał wykonywać Taci. Nie mówi o tym Narin, ale postanawia zdemaskować Songul i jej pomocników. Emir zostaje ranny w więzieniu i trafia do szpitala. Feride martwi się o niego i nie wsiada na statek. W szpitalu spotyka Umita, który znów grozi, że skrzywdzi jej bliskich. Songul zaczyna korzystać z pieniędzy. Postanawia zadbać o swoją urodę.

Przysięga 559 streszczenie odcinka

Feride podstępem wchodzi do pokoju Emira. Umit postanawia osobiście rozprawić się z rywalem. Kemal zaczyna pracować jako taksówkarz. Songul ma nadzieję, że joga pozwoli jej się zrelaksować. Taci pomaga Feride ukryć rannego Emira.

Przysięga 560 streszczenie odcinka

Kemal przyznaje się Narin, że pracuje jako taksówkarz. Stan Emira pogarsza się. Taci sprowadza pomoc. W tajemnicy przed mężem, Narin załatwia pożyczkę w banku. Nowe informacje przekonują Kemala, by nadal badał sprawę testamentu brata. Umit wycofuje oskarżenia.

Przysięga 561 streszczenie odcinka

Narin dostaje kredyt bankowy i wynajmuje dla Kemala elegancką kancelarię. Emir opuszcza areszt i uniemożliwia Umitowi i Feride wyjazd; posyła do ich domu fałszywych policjantów, którzy pozornie aresztują go pod zarzutem morderstwa, a w rzeczywistości go uprowadzają.

Przysięga 562 streszczenie odcinka

Emir usiłuje zmusić Umita, by przyznał się do popełnionych zbrodni. Feride domyśla się, gdzie Emir przetrzymuje Umita, udaje się tam i błaga, by go nie zabijał, lecz oddał w ręce sprawiedliwości. Munevver i Kemal zastawiają pułapkę na adwokata Songul, by mieć przeciwko niemu dowód, iż jest fałszerzem. Ten w ostatniej chwili odmawia jednak współpracy. Wiadomo już, że Narin urodzi dziewczynkę.

Przysięga 563 streszczenie odcinka

Feride szuka Emira. Boi się, że kiedy Emir znajdzie Umita, zabije go. Dlatego prosi o pomoc Kemala. Emir chce pomścić swojego ojca i wszystkie ofiary Umita. Komisarz policji trzyma Umita w areszcie, ale prosi Kemala i Emira o dowody, żeby móc go oskarżyć o morderstwa. Obaj mężczyźni szukają dowodów na to, że Umit zabił Hikmeta.

Przysięga 564 streszczenie odcinka

Songul nie może się skontaktować ze swoim prawnikiem. Boi się, że rodzina Hikmeta odkryje jej tajemnicę i zostanie z niczym. Emir namawia Feride do wyjazdu, ale dziewczyna postanawia zostać. Odwiedza Umita w areszcie i oznajmia mu, że chce się z nim rozwieść. Narin znajduje dowód na winę Umita, ale zostaje napadnięta przez zbira, wynajętego przez niego.

Przysięga 565 streszczenie odcinka

Kemal z Emirem szukają dowodów, które pozwolą zatrzymać Umita w areszcie. Songul uzmysławia sobie po rozmowie z prawnikiem, że jest zdana tylko na siebie. Ozlem postanawia odciąć się od brata i wyjechać za granicę. Feride udaje się przekonać ofiarę Umita, by złożyła obciążające zeznania. Narin i Feride zostają porwane.


Turecki serial Przysięga oglądać można nie tylko w TVP 1, ale także internecie. Odcinki na żywo znaleźć można na WP Pilot, a powtórki na TVP VOD. Serial dostępny jest po polsku, a nie z napisami PL. Szczegółowe streszczenie znajdziesz w serwisie Turkweb.

Przysięga napisy PL w serwisie OK RU.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.