Rolnik szuka żony 9 online odc. 1 na żywo. Powtórka w TVP 1 i na TVP VOD

Rolnik szuka żony 9 odcinek 1 na żywo w telewizji można obejrzeć już 18 kwietnia o godzinie 21:15. Powtórki dostępne są również w internecie na TVP VOD. Wszystkie odcinki Rolnik Szuka Żony 2022 online za darmo można oglądać również na żywo za granicą.

Nadszedł czas na nowy sezon programu. Premiera Rolnik Szuka Żony 9 odcinek 1 będzie miała miejsce w niedzielę 4 września 2022 roku o godzinie 21:15 w telewizji TVP 1.

Rolnik szuka żony odcinek 1 – powtórka

Jeśli przegapiliśmy Rolnik szuka żony 9 odcinek 1, to powtórka w TV poleci również w środę o północy i w niedzielę o 8:00 w TVP Kobieta oraz w sobotę o 15:55 w Jedynce. Powtórka z niedzieli to opcja dla tych, którzy nie mogli zasiąść przed telewizorem w trakcie premiery odcinka.

Jeśli chcecie obejrzeć Rolnik szuka żony 9 online, to telewizja TVP 1 na żywo w internecie za darmo dostępna jest na WP Pilot. Live stream działa również za granicą.

Oglądaj TVP 1 na żywo w WP Pilot

Rolnik szuka żony 9 odcinek 1 powtórka opublikowana będzie również w TVP VOD. Dostępne są tam wszystkie odcinki. Za darmo i bez rejestracji

Oglądaj Rolnik szuka żony VOD <- KLIKNIJ TUTAJ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.