środa, 22 marca, 2023

Sanditon sezon 2 ile odcinków? Streszczenie szczegółowe

Sanditon odc. 10 i 11 streszczenie szczegółowe. Ile odcinków ma serial? Kiedy i gdzie oglądać powtórki w TV i internecie?

Ile odcinków ma serial Sanditon?

Sanditon to serial kostiumowy zainspirowany niedokończoną, ostatnią powieścią Jane Austen. Akcja rozgrywa się w XIX – wiecznej Anglii. Pisarka demaskuje światek średniozamożnej angielskiej szlachty okresu Regencji, w którym obowiązywały sztywne reguły postępowania. Tytułowe Sanditon to rybackie miasteczko, zmieniające się w modny kurort, do którego przenosi się główna bohaterka serialu, wrażliwa i krucha Charlotte Heywood.

Młoda kobieta, która przybyła tu z prowincji, wpada w wir zupełnie innego życia, pełnego intryg, wielkich romansów i wielkich dramatów, skomplikowanych układów osobistych i różnych zdarzeń na tle zachodzących przemian społecznych i ekonomicznych początku XIX wieku. Charlotte musi się odnaleźć w tej nowej rzeczywistości. Poznaje m.in. Lady Denham, pannę Georginę Lambe, czarnoskórą spadkobierczynię pokaźnej fortuny oraz Sidneya Parkera, z którym połączy ją płomienne uczucie.

Sanditon można oglądać w telewizji TVP 2. W listopadzie 2022 emitowany jest sezon 2. Odcinek 11 już w środę 9 listopada o godzinie 21:45. Sanditon sezon 2 ile ma odcinków? Podobnie jak pierwszy liczy osiem epizodów.

Sanditon powtórki VOD. Gdzie oglądać?

Serial Sanditon sezon 2 po polsku można oglądać w TVP2. Powtórki w telewizji nie są jednak dostępne, ale na szczęście w internecie nie trzeba ich szukać na CDA, Dailymotion czy z hasłem „napisy PL”, ponieważ wszystkie odcinki udostępniane są online na platformie TVP VOD. Ostatni odcinek trafia tam po emisji w TVP 2.

Jeśli jednak przegapiliście ostatni odcinek i chcecie nadrobić szybko zaległości, lub jesteście ciekawi co wydarzy się w następnych częściach, to prezentujemy szczegółowe streszczenia Sanditon.

Sanditon sezon 2 streszczenia odcinków

Sanditon sezon 2 odc. 1 streszczenie

Charlotte wraca do Sanditon osiem miesięcy po swojej pierwszej wizycie. Tym razem towarzyszy jej siostra, Alison. Sanditon rozwija się, a do miasteczka, przybywa pułk żołnierzy. Georgiana codziennie odrzuca zalotników poszukujących u niej szczęścia. Tymczasem Esther zostaje z ciotką, aby zaczerpnąć trochę morskiego powietrza.

Sanditon sezon 2 odc. 2 streszczenie

Charlotte rozpoczyna nową pracę dla tajemniczego Alexandra Colbourne’a. Alison tęskni za swoim rycerzem w lśniącej zbroi. Jest zdeterminowana, by spotkać się z kochankiem. Georgiana dostaje złe wieści. Lady Denham otrzymuje nieoczekiwaną niespodziankę.

Sanditon sezon 2 odc. 3 streszczenie

Charlotte i Alexander Colbourne dochodzą do porozumienia. Alison zakochuje się w swoim nowym kochanku. Tymczasem Clara prosi Esther o pomoc. Edward zaś opracowuje plan.

Zobacz również

Ostatnie artykuły