poniedziałek, 4 grudnia, 2023

Dziedzictwo odc. 165, 166, 167 VOD. Streszczenia szczegółowe, ostatni odcinek

Serial Dziedzictwo streszczenie szczegółowe odcinków 165, 166, 167 po polsku. Zobacz co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu. Wszystkie odcinki online można oglądać na WP Pilot i TVP VOD.

Dziedzictwo ostatni odcinek po polsku. Kiedy oglądać turecki serial po polsku w TVP 1?

Turecki serial Dziedzictwo po polsku emitowany jest w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05. Ostatni odcinek powtarzany jest następnego dnia rano.

Dziedzictwo odc. 165 w TV pojawi się w piątek 1 grudnia. W kolejnych dniach będzie można obejrzeć odcinek 166, 167, 168. Jeżeli jesteście ciekawi co wydarzy się w serialu, to poniżej prezentujemy streszczenia szczegółowe serialu tureckiego Dziedzictwo.

Dziedzictwo wszystkie odcinki VOD

Dzisiejszy odcinek Dziedzictwo online na żywo za darmo po polsku można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna za darmo i legalnie jest telewizja TVP 1 online.

Sporo osób szuka „Dziedzictwo ostatni odcinek napisy PL na OK RU”, a przecież powtórki odcinków publikowane są po polsku na TVP VOD. Dzisiejszy odcinek trafia tam zawsze po emisji w telewizji. Pod adresem vod.tvp.pl można obejrzeć już ostatni odcinek serialu.

Dziedzictwo streszczenie szczegółowe serialu

Dziedzictwo odc. 164 streszczenie

Tuż przed ślubem okazuje się, że teczka z dowodami przeciwko Seher zniknęła. İkbal jest wściekła, a Zuhal pogrąża się w rozpaczy. Gorączkowo próbuje odszukać materiały. Wkrótce Yaman ma przyjechać po Seher, by zabrać ją do rezydencji. Obydwoje z trudem tłumią w sobie szalejącą burzę emocji. Ślub zbliża się nieuchronnie, Zuhal miota się jak oszalała, żeby odnaleźć teczkę z materiałami.

Dziedzictwo odc. 165 streszczenie

Nadire przekazuje swoją przybraną córkę Yamanowi. Młodzi udają się do rezydencji. Seher jest zachwycona wystrojem. W poszukiwaniu teczki Zuhal jedzie do firmy, to ostatnia nadzieja, by zatrzymać uroczystość. Yaman i Seher z rosnącą niecierpliwością czekają na spóźniającego się urzędnika. Coraz większe zniecierpliwienie ogarnia również Selima.

Dziedzictwo odc. 166 streszczenie

Gdy Seher i Yaman schodzą do gości, którzy nie mogą oderwać od nich oczu. Do rezydencji przybywa spóźniony urzędnik stanu cywilnego. Zuhal i Ikbal uświadamiają sobie, że ich plan udaremnienia ślubu skończył się porażką. Yaman i Seher pobierają się. Na weselu Frat poznaje Neslihan. Młodzi tańczą ze sobą przez cały wieczór. Choć Frat jest zauroczony Neslihan, z emocji nie pyta dziewczyny o imię.

Dziedzictwo odc. 167 streszczenie

Wieczór weselny przebiega w uroczystej i radosnej atmosferze. Goście są zachwyceni nowożeńcami. Tylko Ikbal i Zuhal z trudem udają dobry humor. Seher próbuje przedłużyć wesele. Przeraża ją świadomość, że tę noc spędzi u boku Yamana.


Turecki serial Dziedzictwo oglądać można nie tylko w TVP 1, ale także internecie. Odcinki na żywo znaleźć można na WP Pilot, a powtórki na TVP VOD. Serial dostępny jest po polsku, a nie z napisami PL. Szczegółowe streszczenie znajdziesz w serwisie Turkweb.

Ile odcinków ma Dziedzictwo? Dokładna liczba odcinków nie jest znana. Można jednak przypuszczać, że na pewno będzie ich ponad 500.

Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnie artykuły