Serial Miłość i Przeznaczenie 139, 140, 141 streszczenia, ile odcinków, powtórki

Miłość i przeznaczenie streszczenie

Turecki serial „Miłość i Przeznaczenie” po polsku zastąpi w ramówce telewizji TVP2 „Promyk Nadziei”. Ile odcinków ma „Miłość i Przeznaczenie”, kiedy oglądać, gdzie powtórki? Prezentujemy również streszczenia szczegółowe odcinków po polsku.

Miłość i Przeznaczenie serial turecki

„Miłość i Przeznaczenie” to kolejny turecki serial, który po polsku można oglądać w TVP 2. Opowiada on losy Zeynep, która pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowana przez zamożnych ludzi. W roli Zeynep zobaczymy Demer Ozdemir, znaną w Polsce jako Sanem z serialu „Wymarzona Miłość”.

Serial „Miłość i Przeznaczenie” telewizja TVP 2 emitować będzie od poniedziałku do piątku o godzinie 19:15. Ostatni odcinek w telewizji nie będzie powtarzany, ale oczywiście wszystkie odcinki po polsku można obejrzeć w VOD na platformie TVP VOD. Nie trzeba więc szukać serialu na CDA, Dailymotion czy innych tureckich serwisach.

OGLĄDAJ SERIAL MIŁOŚĆ I PRZEZNACZENIE NA TVP VOD

Ile odcinków ma film Miłość i Przeznaczenie?

Miłość i przeznaczenie ile odcinków? Wszystko wskazuje na to, że serial liczy nieco ponad 150 odcinków. Każdy z nich trwa nieco ponad 40 minut. W najbliższych dniach można obejrzeć odcinki 139, 140 (ostatni odcinek).

Miłość i Przeznaczenie streszczenie szczegółowe odcinków po polsku

Miłość i przeznaczenie odc. 137 streszczenie

Barysz dowiaduje się, że Tarik i Nesrin to para oszustów. Sultan i Ali Ryza biorą ślub. Sakine rozpoznaje w Nesrin swoją córkę. Gulbin rzuca oskarżenia na rodzinę.

Miłość i przeznaczenie odc. 138 streszczenie

Gulbin zgadza się spędzić noc w domu Zejnep. Wszyscy wspominają dawne czasy. Nazajutrz okazuje się, że Gulbin zniknęła.

Miłość i przeznaczenie 139 streszczenie

Zejnep i Barysz odnajdują Gulbin i ku radości Sakine sprowadzają ją do domu. Nermin przekazuje Sakine swe udziały w restauracji, a Ali Ryza – Sultan. Sawasz bez powodzenia usiłuje wyznać Emine miłość.

Miłość i przeznaczenie odc. 140 streszczenie

W finałowym odcinku Zejnep bierze ślub z Baryszem. Dżemile zachodzi w ciążę. Emine proponuje Sawaszowi wspólne mieszkanie. Zejnep otwiera z Gulbin fundację wspierającą młode kobiety.

Serial Zapukaj do moich drzwi

Zapukaj do moich drzwi 132, 133, 134. Ile odcinków, powtórki, streszczenia

Polska - Walia transmisja

Polska – Belgia online za darmo na żywo