środa, 22 marca, 2023

Serial Miłość i Przeznaczenie 139, 140, 141 streszczenia, ile odcinków, powtórki

Turecki serial „Miłość i Przeznaczenie” po polsku zastąpi w ramówce telewizji TVP2 „Promyk Nadziei”. Ile odcinków ma „Miłość i Przeznaczenie”, kiedy oglądać, gdzie powtórki? Prezentujemy również streszczenia szczegółowe odcinków po polsku.

Miłość i Przeznaczenie serial turecki

„Miłość i Przeznaczenie” to kolejny turecki serial, który po polsku można oglądać w TVP 2. Opowiada on losy Zeynep, która pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowana przez zamożnych ludzi. W roli Zeynep zobaczymy Demer Ozdemir, znaną w Polsce jako Sanem z serialu „Wymarzona Miłość”.

Serial „Miłość i Przeznaczenie” telewizja TVP 2 emitować będzie od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15. Ostatni odcinek w telewizji nie będzie powtarzany, ale oczywiście wszystkie odcinki po polsku można obejrzeć w VOD na platformie TVP VOD. Nie trzeba więc szukać serialu na CDA, Dailymotion czy innych tureckich serwisach.

OGLĄDAJ SERIAL MIŁOŚĆ I PRZEZNACZENIE NA TVP VOD

Ile odcinków ma film Miłość i Przeznaczenie?

Miłość i przeznaczenie ile odcinków? Wszystko wskazuje na to, że serial liczy nieco ponad 150 odcinków. Każdy z nich trwa nieco ponad 40 minut. W najbliższych dniach można obejrzeć odcinki 139, 140 (ostatni odcinek).

Miłość i Przeznaczenie streszczenie szczegółowe odcinków po polsku

Zobacz również

Ostatnie artykuły