poniedziałek, 4 grudnia, 2023

Papiery na Szczęście online powtórki. Streszczenie odcinków 252, 253

Serial Papiery na Szczęście 252, 253 online. Streszczenie odcinków, gdzie oglądać powtórki? Zobacz ile odcinków ma sezon 1 serialu Papiery na Szczęście.

Papiery na szczęście online za darmo?

Od początku września 2021 roku w telewizji TVN 7 zamiast Zakochany po uszy emitowany jest nowy serial Papiery na Szczęście. Odcinki lecą od poniedziałku do czwartku. Każdy z nich zaczyna się o godzinie 19:30 i trwa ok. 22-24 minut.

Papiery na Szczęście 252 można obejrzeć w poniedziałek. W następnych dniach premiera odcinków 253. Będzie to ostatni odcinek, dlatego nie ma co liczyć na premierę Papiery Na Szczęście odc. 254.

Powtórki ostatniego odcinka można obejrzeć następnego dnia o godzinie 7:30 w TVN7. Ponadto serial Papiery na Szczęście online można oglądać na platformie Player. Powtórki dostępne są tam w formie VOD.

Streszczenia odcinków serialu Papiery na Szczęście

Papiery na szczęście 252 streszczenie

Kamil proponuje Magdzie wspólne zamieszkanie, a w tej sytuacji także z Pati i Helą. Hela postanawia jednak wprowadzić się do Rafała. Patrycja, która jako jedyna z przyjaciółek nie jest w związku, umawia się na terapię do Agaty, aby dowiedzieć się, dlaczego tak jest. Tymczasem Beatka i Staszek nie mogą się sobą nacieszyć. Marta i Adam starają się przywrócić datę ich wspólnego ślubu. Beatka zasiada do szycia sukni ślubnej. Tadeusz proponuje Alicji randkę. Sergiusz oświadcza się Werze.

Papiery na szczęście 253 streszczenie

Dzień ślubu Marty i Adama, Beatki i Staszka, Reni i Henryka. W mieszkaniu fryzjerek trwają przygotowania, jest zamieszanie, Beatka postanawia spędzić cały dzień w sukni ślubnej, przyjeżdżają dzieci Marty, Maks i Marysia, wszyscy są podekscytowani i szczęśliwi. Alicja i Tadeusz są w sobie zakochani. Wszyscy spotykają się na hucznym weselu.

Papiery na szczęście 254 streszczenie

Fani serialu liczący na kolejne odcinki będą rozczarowani. Nie ma szans na ukazanie się Papiery na Szczęście odc. 254. Telewizja TVN podjęła decyzję o zakończeniu serialu.

Zobacz również

Ostatnie artykuły