Papiery na Szczęście online powtórki. Streszczenie odcinków 143, 144

Papiery na szczęście online za darmo streszczenia

Serial Papiery na Szczęście 143, 144 online. Streszczenie odcinków, gdzie oglądać powtórki? Zobacz ile odcinków ma sezon 1 serialu Papiery na Szczęście.

Papiery na szczęście online za darmo?

Od początku września 2021 roku w telewizji TVN 7 zamiast Zakochany po uszy emitowany jest nowy serial Papiery na Szczęście. Odcinki lecą od poniedziałku do czwartku. Każdy z nich zaczyna się o godzinie 21:25 i trwa ok. 22-24 minut.

Papiery na Szczęście 143 można obejrzeć w czwartek. W następnych dniach premiera odcinków 143

Powtórki ostatniego odcinka można obejrzeć następnego dnia o godzinie 7:30 w TVN7. Ponadto serial Papiery na Szczęście online można oglądać na platformie Player. Powtórki dostępne są tam w formie VOD.

Streszczenia odcinków serialu Papiery na Szczęście

Papiery na szczęście 141 streszczenie

Alicja jest załamana, nie wie, gdzie razem z Olą zamieszkają, i z czego będą żyć, jeśli Henryk obierze im firmę. Adam zapewnia ją, że nie pozwoli na to dziadkowi. Jadwiga zabiera Mateusza na badania DNA. Alicja dowiaduje się, że to Jadwiga poinformowała Henryka o przekazaniu Mateuszowi udziałów. Jest na nią wściekła i nie chce jej znać. Sandra szantażuje Mateusza żądając od niego pieniędzy na spłatę kredytu, który wyłudziła jakiś czas temu przy pomocy dowodu osobistego Beatki – a teraz grunt pali jej się pod nogami. Mateusz jest wściekły, ale zgadza się jej pomóc. Julka szpieguje Ninę, żeby dowiedzieć się, co łączy ją z Adamem i pomóc w ten sposób Sergiuszowi. Marta bije się z myślami, czy powinna ufać Adamowi, ale gdy widzi go załamanego, zabiera go na sentymentalny spacer.

Papiery na szczęście 142 streszczenie

Adam również dostaje od Henryka nakaz opuszczenia mieszkania. Dodatkowo w biurze Kowalczyków pojawiają się ludzie Henryka, którzy wynoszą z niego dosłownie wszystko, co da się wynieść. Mateusz przynosi Sandrze część pieniędzy na spłatę jej kredytu, ale to tylko niewielka suma, więc Sandra wpada w furię. Między kochankami dochodzi do szarpaniny, a Sandra niefortunnie rozbija głowę… Mateusz ucieka w szoku z miejsca zdarzenia.

Papiery na szczęście 143 streszczenie

Kowalczykowie są w szoku po zatrzymaniu Mateusza i starają się mu pomóc, nie wierzą w jego winę do momentu, gdy kompletnie rozbity chłopak sam przyznaje się, że to on zabił Sandrę. Tymczasem Jadwiga otrzymuje wynik badania DNA…Henryk idzie do Mateusza do aresztu, mówi mu o wyniku testu DNA i proponuje układ – uchroni go od więzienia pod warunkiem, że ten odda mu swoje udziały w firmie, które dostał od Alicji. Adam w końcu zbiera się na odwagę i wyznaje Marcie skrywaną prawdę.

Papiery na szczęście 144 streszczenie

Niestety Papiery na Szczęście 143 to ostatni odcinek serialu i na odc. 144 nie ma co liczyć w najbliższym czasie. Czy będzie sezon 2? Tak, być może już jesienią 2022.

Brzydula 2 online

Brzydula 2 online za darmo. Powtórki, streszczenia odcinków 291 i 292

Liverpool - Real online za darmo

Liverpool vs Real online ZA DARMO. Mecz na żywo w internecie