niedziela, 28 maja, 2023

Papiery na Szczęście online powtórki. Streszczenie odcinków 244, 245

Serial Papiery na Szczęście 244, 245 online. Streszczenie odcinków, gdzie oglądać powtórki? Zobacz ile odcinków ma sezon 1 serialu Papiery na Szczęście.

Papiery na szczęście online za darmo?

Od początku września 2021 roku w telewizji TVN 7 zamiast Zakochany po uszy emitowany jest nowy serial Papiery na Szczęście. Odcinki lecą od poniedziałku do czwartku. Każdy z nich zaczyna się o godzinie 19:30 i trwa ok. 22-24 minut.

Papiery na Szczęście 243 można obejrzeć w poniedziałek. W następnych dniach premiera odcinków 244, 245

Powtórki ostatniego odcinka można obejrzeć następnego dnia o godzinie 7:30 w TVN7. Ponadto serial Papiery na Szczęście online można oglądać na platformie Player. Powtórki dostępne są tam w formie VOD.

Streszczenia odcinków serialu Papiery na Szczęście

Papiery na szczęście 244 streszczenie

Tego dnia Nina wraz z synkiem wychodzą ze szpitala, a Dawid odwozi ich do domu. Postanawia też zostać z nimi tak długo, jak Nina będzie go potrzebowała. Adam, który martwi się stanem mamy, nakłania ją do odwiedzenia Niny. Mimo początkowej niechęci Alicji, pomysł okazuje się bardzo trafiony. Adam wyznaje Alicji, że jest gotowy, by mieć swoje dziecko, jednak na razie nie miał okazji, by porozmawiać o tym z Martą. Tymczasem Marta pomaga Beatce urządzić jej butik i poznaje Patryka. Natomiast Julka znajduje okazję do zemsty na mecenasie Wicherku.

Papiery na szczęście 245 streszczenie

Marta przestrzega Beatkę przed Patrykiem, którego uważa za fałszywego człowieka. Sądzi, że Patryk nie jest z Beatką szczery. Tego dnia przyszłe panny młode, Renia i Marta, mają przymiarki sukien ślubnych. Jest z nimi Wera, która wpada na dość kontrowersyjny pomysł, jak pomóc Beatce i Staszkowi się pogodzić. Beatka jest zachwycona pomysłem przyjaciółki. Przypadek sprawia, że Beatka odkrywa podejrzane faktury w butiku i żąda, by Patryk natychmiast to wyjaśnił. Wkrótce Beatka zostaje porwana… Tymczasem Adam próbuje porozmawiać z Martą o dziecku. Tak bardzo chciałby zostać ojcem, że pyta nawet o zdanie wróżkę Adelę. Ku jego zaskoczeniu karty mówią, że na rozmowę o dziecku jest już jednak za późno.

Papiery na szczęście 246 streszczenie

Zobacz również

Ostatnie artykuły