wtorek, 31 stycznia, 2023

Papiery na Szczęście online powtórki. Streszczenie odcinków 210, 211

Serial Papiery na Szczęście 210, 211 online. Streszczenie odcinków, gdzie oglądać powtórki? Zobacz ile odcinków ma sezon 1 serialu Papiery na Szczęście.

Papiery na szczęście online za darmo?

Od początku września 2021 roku w telewizji TVN 7 zamiast Zakochany po uszy emitowany jest nowy serial Papiery na Szczęście. Odcinki lecą od poniedziałku do czwartku. Każdy z nich zaczyna się o godzinie 19:30 i trwa ok. 22-24 minut.

Papiery na Szczęście 210 można obejrzeć w poniedziałek. W następnych dniach premiera odcinków 211, 212

Powtórki ostatniego odcinka można obejrzeć następnego dnia o godzinie 7:30 w TVN7. Ponadto serial Papiery na Szczęście online można oglądać na platformie Player. Powtórki dostępne są tam w formie VOD.

Streszczenia odcinków serialu Papiery na Szczęście

Papiery na szczęście 208

Julia i Konrad liczą na szybkie i duże pieniądze z szantażu i obmyślają plan ich zdobycia. Kazimierz rozmawia o szantażu z Pauliną, jednak kobieta zabrania mu zgłaszania sprawy policji. Załamany Kazimierz upija się w Paryskiej, gdzie zastają go Magda i Kamil. Kownacki zwierza się Kamilowi ze swoich kłopotów. Tymczasem Beatka musi opanować emocje związane z pojawieniem się Patryka i prosi o pomoc Agatę. Czuje, że Patryk wciąż jej się podoba. Za radą Agaty postanawia zorganizować romantyczny wieczór ze Staszkiem, jednak nie wszystko układa się po myśli Beatki. Staszek zauważa wiadomość od Patryka w telefonie ukochanej. Beatka okłamuje Staszka, że Patryk jest jej kolegą sprzed lat.

Papiery na szczęście odc. 209 streszczenie

Julka ma nóż na gardle, Henryk żąda od niej pieniędzy za lokal, a ekipa remontowa zapłaty. Za namową Konrada bierze chwilówkę, którą wydaje Konrad. Julka jest wściekła na beztroskę chłopaka. Magda i Konrad zaczynają podejrzewać, że za szantażem Kownackiego stoi jego syn i była narzeczona Kamila… Wahają się, czy ostrzec Kazimierza. Tymczasem Kownacki, po rozmowie z Alicją, postanawia jednak zgłosić sprawę policji. Staszek jest zazdrosny o Patryka i nie do końca wierzy w zapewnienia Beatki. Wandzia przypadkiem spotyka Patryka i żąda, by trzymał się z daleka od jej przyjaciółki. Nieoczekiwanie Beatka odwiedza byłego chłopaka. Kamil i Magda planują romantyczny weekend we dwoje.

Papiery na szczęście 210

Kamil rozpoczyna pracę w szpitalu, w którym pracuje również Dawid. Nieoczekiwanie spotyka tam Julkę z Konradem, którzy przyjechali na SOR po tym, jak Konrad uszkodził sobie rękę. Obydwoje z Julką są zdenerwowani, bo tego dnia mają odebrać pieniądze z szantażu. Tymczasem policja przygotowuje akcję przekazania pieniędzy szantażystom. Kamil mówi Julce i Konradowi wprost, że podejrzewa ich o szantażowanie Kownackiego. Parze grunt pali się pod nogami. Magda jest pochłonięta poszukiwaniem miejsca na wyjazd z Kamilem i nie dostrzega, że Pati potrzebuje jej pomocy. Dziewczyna ma poważny problem.

Papiery na szczęście 211 streszczenie

Julka wyrzuciła Konrada z mieszkania i wysłała anonimowo Kownackiemu wiadomość o tym, że szantaż był głupim żartem. Konrad został na lodzie, nie ma gdzie się zatrzymać, nie ma pieniędzy i pracy. Tymczasem Beatka czuje ulgę po tym, jak skończyła znajomość z Patrykiem. Kiedy odwiedza ją Paulina, Beatka prosi matkę, by nie wspominała o Patryku przy Staszku. Jednak Paulina celowo wyjawia przy Staszku, że Patryk tak naprawdę był chłopakiem jej córki… Nieoczekiwanie w mieszkaniu Magdy i jej przyjaciółek pojawia się Rafał. Chłopak liczy na coś więcej ze strony Patrycji, ale dziewczyna traktuje go chłodno. Wkrótce Rafał wyznaje Pati, że zakochał się w niej…

Zobacz również

Ostatnie artykuły