Papiery na Szczęście online powtórki. Streszczenie odcinków 170, 171, 172

Serial Papiery na Szczęście 170, 171, 172 online. Streszczenie odcinków, gdzie oglądać powtórki? Zobacz ile odcinków ma sezon 1 serialu Papiery na Szczęście.

Papiery na szczęście online za darmo?

Od początku września 2021 roku w telewizji TVN 7 zamiast Zakochany po uszy emitowany jest nowy serial Papiery na Szczęście. Odcinki lecą od poniedziałku do czwartku. Każdy z nich zaczyna się o godzinie 21:25 i trwa ok. 22-24 minut.

Papiery na Szczęście 170 można obejrzeć w czwartek. W następnych dniach premiera odcinków 171, 172, 173

Powtórki ostatniego odcinka można obejrzeć następnego dnia o godzinie 7:30 w TVN7. Ponadto serial Papiery na Szczęście online można oglądać na platformie Player. Powtórki dostępne są tam w formie VOD.

Streszczenia odcinków serialu Papiery na Szczęście

Papiery na szczęście 168

Adam jest zadowolony, bo być może znalazł nowego inwestora do Parku Technologicznego. Okazuje się, że mężczyzna jest znajomym Marty sprzed lat. Tymczasem Wera i Sergiusz zakochują się w sobie coraz bardziej. Staszek odkrywa, że dziwne zachowanie Beatki ma związek z wizytą kogoś z zagranicy. Z pomocą Filipa dowiaduje się, że tajemniczą osobą jest matka jego narzeczonej.

Papiery na szczęście 169

Julka namawia Konrada, żeby zorganizował zbiórkę charytatywną. Jest przekonana, że to zaimponuje Magdzie i sprawi, że dziewczyna da mu szansę. Tymczasem Kamil z Sergiuszem przychodzą do Paryskiej, gdzie spotykają Magdę. Sergiusz widzi, że Magda z Kamilem świetnie się dogadują… Marta przypadkiem dowiaduje się od Krisa, że inwestor, z którym ma spotkać się Adam, współpracuje z Henrykiem. Czy zdąży uprzedzić o tym Adama i Alicję przed podpisaniem umowy z inwestorem?

Papiery na szczęście 170

Fryzjerki przygotowują się do ogniowego show. Ku zaskoczeniu Wery i Oliwki, Żaneta planuje wystąpić razem z nimi, mimo zaawansowanej ciąży. Jednak podczas próby sama uświadamia sobie, że to już niemożliwe. Dziewczyny szukają zastępstwa, a na ochotnika zgłasza się Sergiusz. Nina z Adamem dowiadują się, że ich dziecko jest zdrowe, więc alarm po złych wynikach Niny był przedwczesny. Nina świętuje dobrą nowinę kieliszkiem wina z koleżanką. Adam jest zły, że Nina zachowuje się nieodpowiedzialnie. Dochodzi między nimi do sprzeczki. Tymczasem Paulina, mama Beatki, przychodzi na kolację do córki i Staszka. Beatka robi wszystko, żeby wypaść przed nią jak najlepiej.

Papiery na szczęście 171

Beatka bardzo przeżywa kłótnię z mamą. Tadeusz, chcąc pogodzić kobiety, podstępem zwabia Beatkę na spotkanie z Pauliną. Tymczasem Kamil nie może się doczekać, aż pozna rodziców Julki. Julka stara się przekonać Kamila, że nie powinien na to liczyć, bo jej rodzice są zapracowani i nie będą mogli przylecieć ze Stanów. Temat ich ślubu staje tak czy inaczej w miejscu, bo wymarzona przez Julkę sala jest niedostępna. Okazuje się jednak, że dzięki znajomościom Konrada uda się zorganizować tam wesele. W zamian za pomoc Konrad oczekuje, że Julka pomoże mu poderwać skutecznie Magdę. Natomiast Magda zaczyna powoli wierzyć w to, że Konrad naprawdę się zmienił.

Papiery na szczęście 172

Magda postanawia spotkać się z Konradem. Ten, postępując dokładnie tak, jak poleciła mu to Julka, oczarowuje Magdę, i dochodzi do pocałunku. Nina nie może znieść tego, że wszyscy ją pouczają. Marzy o tym, by razem z Adamem wyjechać z kraju. Po długiej nieobecności wraca do domu mąż Agaty – Wiktor. Rodzinną kolację przerywa telefon od notariusza, który informuje Agatę, że odziedziczyła spadek po niejakim Karolu Koryńskim. Agata jest zaskoczona i przekonana, że to jakiś żart lub pomyłka, bo nikogo takiego nigdy nie znała. Tymczasem Alicja z Wiktorem są zszokowani – wygląda na to, że oboje wiedzą, o co chodzi i ukrywają jakąś tajemnicę.

Papiery na szczęście 173

Kamil naciska na obecność rodziców Julki na ich ślubie, a Julka nie umie już szukać kolejnych wymówek. Nieoczekiwanie do Julki dzwoni jej matka, która jest na wycieczce w Krakowie i chce się z nią spotkać. Julka odmawia, ale matka i tak ją znajduje. Dziewczyna w obawie, że prawda o jej rodzicach wyjdzie na jaw, przekonuje Kamila, że nie chce mieć wielkiego wesela, tylko kameralną uroczystość w wąskim gronie. Zrobi wszystko, by trzymać go z daleka od swojej rodziny, od której już dawno się odcięła. Magda jest zachwycona po kolejnej randce z Konradem i jest już jasne, że znów zaczyna jej na nim zależeć. Tymczasem Agata przyjmuje swoją pierwszą pacjentkę w klinice Kownackiego – Beatkę, która namawia ją, żeby spotkała się z notariuszem w sprawie tajemniczego spadku.

Papiery na szczęście 174

Adam i Nina podejmują decyzję o wyjeździe do Włoch. Tymczasem Oliwka przychodzi do Henryka i próbuje wymusić na nim rezygnację z podwyżki czynszu salonu fryzjerskiego. Henryk ją wyśmiewa, wyrzuca z pracy Filipa, który staje w obronie swojej dziewczyny, a fryzjerkom wypowiada lokal w trybie natychmiastowym. Wera jest zła na Oliwkę i przejęta całą sytuacją. Agata próbuje się dowiedzieć, kim był człowiek, który zostawił jej spadek. Umawia się z koleżanką sprzed lat, z którą mężczyzna prawdopodobnie był jakoś powiązany. Kiedy później wypytuje o szczegóły Alicję, ta nagle mdleje…

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.