środa, 21 lutego, 2024

Skoki narciarskie online za darmo. Transmisja na żywo w internecie z PŚ w Lake Placid

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TRANSMISJĘ ZE SKOKÓW

Poniżej wyniki live z PŚ w Lake Placid

Dzisiaj skoki narciarskie w Lake Placid. Transmisja na żywo dostępna będzie w TVN i Eurosport 1. Skoki narciarskie online za darmo można śledzić w naszym serwisie.

Skoki narciarskie online za darmo – transmisja w internecie

Gdzie oglądać skoki narciarskie na żywo w internecie? Transmisja online z Pucharu Świata w Oberstdorfie dostępna jest za darmo na dwóch platformach. Live stream online za darmo udostępnia Player, a ponadto TVN online można oglądać na WP Pilot.

Transmisję z Eurosport 1 online również znaleźć można na Player. Nie jest to jednak darmowa usługa, ale oferuje ciekawą promocję. Za 49 zł można wykupić dostęp do transmisji przez cały sezon skoków narciarskich. Przede wszystkim możemy oglądać kwalifikacje, a te nie zawsze dostępne będą w TV. Ponadto Pakiet ten umożliwia cofanie transmisji o 2 godziny, oglądanie Eurosport 1 i Eurosport 2, co daje dostęp do innych transmisji, w tym również do zimowych igrzysk olimpijskich w Pekinie. W cenie 49 zł otrzymasz również dostęp do pakietu Player, który pozwoli oglądać seriale i programy.

Wyniki na żywo z PŚ Vikersund 2022 można śledzić za free w naszym serwisie.

Skoki na żywo: transmisja TV za darmo

Transmisje ze skoków narciarskich można oczywiście oglądać w telewizji. PŚ Lahti 2022 na żywo pokazuje TVN i Eurosport 1.

Skoki narciarskie 2022 na żywo – PŚ Vikersund: Transmisja na żywo w TV i online

Data: 13.03.2022
Transmisja TV: TVN, Eurosport 1
Stream online za darmo: Player, WP Pilot
Wyniki na żywo w internecie: Hitweb.pl

Zobacz również

Ostatnie artykuły