poniedziałek, 4 grudnia, 2023

Stulecie Winnych sezon 4 odc. 52 streszczenie, powtórka odcinków

Stulecie Winnych odc. 52 już 15 maja 2022 roku. To ostatni odcinek sezonu 4. Zobacz streszczenie odcinków oraz gdzie oglądać wszystkie odcinki w internecie. Powtórki w 2022 roku dostępne są nie tylko w TVP 1, ale również na VOD TVP.

Stulecie Winnych sezon 4 odcinek 52

Stulecie Winnych to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Pierwsze trzy sezony oglądało bardzo dużo ludzi, a już w marcu premiera sezonu 4. Odcinek 52, czyli odc. 13 sezonu 4 już 15 maja. Początek odcinka w TVP 1 o godzinie 20:15.

Serial emitowany jest co tydzień. Gdzie oglądać Stulecie Winnych sezon 4 online? W niedzielny wieczór można skorzystać z platformy WP Pilot, która udostępnia live stream z TVP 1.

Stulecie Winnych sezon 4 odcinki:

  • Stulecie Winnych odc. 51 (sezon 4 odcinek 12) – 8 maja 2022
  • Stulecie Winnych odc. 52 (sezon 4 odcinek 13) – 15 maja 2022
  • Stulecie Winnych odc. 53 (sezon 5 odcinek 1) – data premiery jeszcze nie jest znana

Stulecie Winnych powtórki odcinków

Serial Stulecie Winnych gdzie obejrzeć powtórki w 2022 roku? Wszystkie odcinki udostępniane są w internecie. Sporo osób szuka ich na Youtube, CDA, Dailymotion, a serial online za darmo bez rejestracji można oglądać na platformie VOD TVP. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w TVP 1.


Oglądaj Stulecie Winnych na TVP VOD

Stulecie Winnych 4 odc. 52 powtórka dostępna będzie również w telewizji. Odcinek 13 wyemitowany zostanie w niedzielę 15 maja o godzinie 17:30 w TVP 1.

Stulecie Winnych sezon 4 streszczenie odcinków

W serwisie hitweb.pl znajdziesz szczegółowe streszczenia odcinków serialu. Obecnie nie są one jeszcze dostępne i pojawią się na kilka dni przed premierą nowych odcinków.

Stulecie Winnych odc. 51 streszczenie

Ania czeka na przyjazd Ewy i Stasia. Michał z kolei liczy, że uda im się spędzić tydzień na Mazurach tylko we dwoje. Janusz od 3 lat jest szantażowany i śledzony pomimo zapewnień, że nie ma dostępu do archiwum umorzonych śledztw. Z tego powodu znajduje się u kresu sił psychicznych. W dodatku trudno mu zapanować nad zazdrością. Michał junior startuje do sejmu z listy Solidarności. Może liczyć na pomoc w organizacji wieców wyborczych. Zakochany Wojtek wciąż walczy o względy Michelle. Ula i Jula szykują się do egzaminów maturalnych. Ania opowiada o swojej książce i rodzinie Winnych, która zdołała przetrwać dwie wojny.

Stulecie Winnych odc. 52 streszczenie

Rodzina Winnych przeżywa wolne wybory do Sejmu i Senatu. Wszyscy kibicują synowi Ani, Michałowi, kandydatowi Komitetu Obywatelskiego. Szesnastoletni Stasiek nie może zaaklimatyzować się w Brwinowie. Tęskni za dziewczyną i domem w Izraelu. Ewa martwi się, że chłopak wpadnie w złe towarzystwo. Choroba Ignacego postępuje. Duchowny traci pamięć i orientację. Rozpada się małżeństwo Tomka i Basi. Mężczyzna uważa, że nic już nie łączy go z żoną, nawet dorastające córki. Michał wraca z wakacji. Ma ogromny żal do Ani, że po raz kolejny nie znalazła dla niego czasu. Zbliżają się setne urodziny Władka.

Zobacz również

Ostatnie artykuły