środa, 22 marca, 2023

Tajemnice Miłości online za darmo. Gdzie oglądać odcinki i powtórki w internecie?

Tajemnice Miłości odc. 5, 6, 7. Ile odcinków ma serial? Gdzie obejrzeć odcinki za darmo? Prezentujemy streszczenia odcinków Tajemnice Miłości.

Serial Tajemnice Miłości można oglądać w telewizji TVN 7 od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00. Powtórki ostatniego odcinka emitowane są następnego dnia o 12:50.

Tajemnica Miłości online za darmo można oglądać w porze emisji na platformie WP Pilot, gdzie można znaleźć telewizję TVN online za darmo bez logowania.

Ponadto wszystkie odcinki serialu udostępniane są w internecie na platformie Player. Niestety obecnie dostęp do niej nie jest już darmowy, ale miesięczny koszt najtańszego pakietu to 5 zł, a często są znakomite promocje. Umożliwia on oglądanie wszystkich seriali i programów w VOD.

ZAŁÓŻ KONTO NA PLATFORMIE PLAYER

– Przygotowaliśmy „Tajemnice miłości” w oparciu o najlepsze doświadczenia z „Ukrytej prawdy”. W każdym odcinku poznamy emocjonujące historie bohaterów postawionych na życiowym rozdrożu, mierzących się z niespodziewanym uczuciem i zmuszonych dokonać najważniejszego wyboru w swoim życiu. Czy zaryzykują i będą walczyć o miłość? Jakie będą konsekwencje ich decyzji – a przede wszystkim: jaka tajemnica kryje się za rodzącym się uczuciem? Na tych angażujących widza pytaniach osadziliśmy każdą historię – i zapewniam: warto czekać na rozwiązanie zagadki – mówi Michał Brożonowicz, General Manager Constantin Entertainment Polska.

W serialu Tajemnice Miości każdy odcinek ma drugie dno – tytułową tajemnicę, czyli zwrot akcji, który wychodzi na koniec odcinka i odmienia życie wszystkich par. Finały są więc różne – raz bohaterowie osiągają pełnię szczęścia, inni z kolei muszą jeszcze chwilę na nie zaczekać. Wiedzą jednak, że jest ono na wyciągnięcie ręki!

Zobacz również

Ostatnie artykuły