środa, 22 marca, 2023

„Tajemnice” serial ukraiński streszczenie. Ile ma odcinków?

Tajemnice to serial ukraiński, który można oglądać w TVP 3. Ile ma odcinków? Kiedy leci? Streszczenia można przeczytać poniżej. Serial Tajemnice online po polsku dostępny jest na VOD TVP.

Tajemnice – serial ukraiński w TVP 3

Serial ukraiński „Tajemnice” początkowo emitowany był pięć razy w tygodniu w telewizji TVP 1, ale w lipcu przeniesiono go do ramówki TVP 3. Odcinki emitowane są jedynie w poniedziałki i wtorki. Live stream znaleźć można na platformie TVP VOD.

Wszystkie odcinki jako powtórki można znaleźć na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Jeśli przegapiliście jakiś odcinek, to możecie również przeczytać streszczenie odcinków ukraińskiego serialu.

Ile odcinków?

Serial Tajemnice ma 95 odcinków. Początkowo wydawało się więc, że będzie go można oglądać do września, ale ponieważ w TVP 3 emitowane są dwa razy w tygodniu, to emitowany będzie zdecydowanie dłużej.

Tajemnice streszczenie odcinków serialu

Tajemnice odc. 95 streszczenie

Ostatni odcinek serii, w którym spotykają się niemal wszyscy jej bohaterowie. Dobro zostaje nagrodzone, a zło ukarane. Serhij przyznaje się do zabójstwa Hałyny i odbywa karę więzienia. Pojawienie się Stasa sprawia, że Wiktoriji nie udaje się wybronić od zarzutów. Ginie w więzieniu. Prowokacja Hanny i Ihora skutkuje ukaraniem Niny Dandiuk. Katia odzyskuje prawo do opieki nad dziećmi. Dzięki Łorze i Katii w odbudowanym hotelu powstaje rodzinny dom dziecka. Mykoła i Katia biorą ślub.

Tajemnice odc. 96 streszczenie

Zobacz również

Ostatnie artykuły