„Tajemnice” serial ukraiński streszczenie. Ile ma odcinków?

Tajemnice to serial ukraiński, który można oglądać w TVP 3. Ile ma odcinków? Kiedy leci? Streszczenia można przeczytać poniżej. Serial Tajemnice online po polsku dostępny jest na VOD TVP.

Tajemnice – serial ukraiński w TVP 3

Serial ukraiński „Tajemnice” początkowo emitowany był pięć razy w tygodniu w telewizji TVP 1, ale w lipcu przeniesiono go do ramówki TVP 3. Odcinki emitowane są jedynie w poniedziałki i wtorki. Live stream znaleźć można na platformie TVP VOD.

Wszystkie odcinki jako powtórki można znaleźć na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Jeśli przegapiliście jakiś odcinek, to możecie również przeczytać streszczenie odcinków ukraińskiego serialu.

Ile odcinków?

Serial Tajemnice ma 95 odcinków. Początkowo wydawało się więc, że będzie go można oglądać do września, ale ponieważ w TVP 3 emitowane są dwa razy w tygodniu, to emitowany będzie zdecydowanie dłużej.

Tajemnice streszczenie odcinków serialu

Tajemnice odc. 28 streszczenie

Katia z dziećmi wyprowadziła się z hotelu. Zaczyna pracę w karczmie Wyszniaków. Podekscytowany Serhij wprowadza ją we wszystkie tajniki. Zina widzi, że uczucie syna jest nieodwzajemnione. Łora na złość Kostii umawia się z Romanem. Roman kupuje pierścionek zaręczynowy. Iwan zaskakuje Wiktoriję ze Stasem i żąda rozwodu.

Tajemnice odc. 29 streszczenie

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.