„Tajemnice” serial ukraiński streszczenie. Ile ma odcinków?

Tajemnice to serial ukraiński, który można oglądać w TVP 3. Ile ma odcinków? Kiedy leci? Streszczenia można przeczytać poniżej. Serial Tajemnice online po polsku dostępny jest na VOD TVP.

Tajemnice – serial ukraiński w TVP 3

Serial ukraiński „Tajemnice” początkowo emitowany był pięć razy w tygodniu w telewizji TVP 1, ale w lipcu przeniesiono go do ramówki TVP 3. Odcinki emitowane są jedynie w poniedziałki i wtorki. Live stream znaleźć można na platformie TVP VOD.

Wszystkie odcinki jako powtórki można znaleźć na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Jeśli przegapiliście jakiś odcinek, to możecie również przeczytać streszczenie odcinków ukraińskiego serialu.

Ile odcinków?

Serial Tajemnice ma 95 odcinków. Początkowo wydawało się więc, że będzie go można oglądać do września, ale ponieważ w TVP 3 emitowane są dwa razy w tygodniu, to emitowany będzie zdecydowanie dłużej.

Tajemnice streszczenie odcinków serialu

Tajemnice odc. 61 streszczenie

By zrealizować plan podpalenia hotelu, Wiktorija podpisuje dokumenty rozwodowe i razem z Iwanem jedzie do adwokata. Hryć mieszka kątem w hotelu i nie rezygnuje z alkoholu ani hazardu. Katia nie może się pogodzić z wyjazdem Sofiji. Łora jest zawiedziona skromnymi warunkami życia Kostii. Czyni mu wyrzuty i postanawia wrócić nocą do domu.

Tajemnice odc. 62 streszczenie

Wołodymyr postanawia przenieść Sofiję do innego klasztoru. Sofija jednak nie wyraża zgody na wyjazd. Jej decyzja ma poważne konsekwencje. Hałyna i Wiktorija chcą wysadzić hotel, ale nieoczekiwanie wraca Łora. Wiktorija rzuca się córce na ratunek. Wala i Iwan domyślają się, kto zepsuł instalację gazową. Nadijka czuje się znacznie lepiej i wychodzi ze szpitala. Lusia staje się o nią bardzo zazdrosna i ma żal do Katii, że musi mieszkać w nowym domu.

Tajemnice odc. 63 streszczenie

Sofija odchodzi z klasztoru. Iwan wyznaje jej miłość, ale Sofija przypomina mu o obowiązkach wobec Asi i dziecka. Katia przyjmuje matkę pod swój dach. Nadijka dowiaduje się, że ma babcię. Łora widzi, jak matka opłaca Hałynę. Zaczyna się domyślać, kto chciał zniszczyć hotel. Serhij poznaje przeszłość Wali. Chce się z nią rozstać, ale staje w jej obronie, kiedy Hałyna grozi jej nożem.

Tajemnice odc. 64 streszczenie

Serhij i Wala pozbywają się ciała Hałyny. Serhija męczą wyrzuty sumienia. Łora domyśla się, że wyciek gazu, który mało jej nie zabił, nie był przypadkowy. Wyjawia Iwanowi, że Wiktorija chciała wysadzić hotel w powietrze. Zina chce się rozwieść z Hryciem. Katia zamartwia się, że Taras, Maksym i Lusia są wychowywani przez obcych ludzi. Stas ma pomysł, jak jej pomóc odzyskać dzieci.

Hitweb.pl
Logo
Enable registration in settings - general