Iga Świątek mecz na żywo. Transmisja TV, live stream online (dzisiaj 10.09)

Mecz Igi Świątek na żywo pokaże telewizja Eurosport oraz za darmo TVN. Transmisje z rywalizacji z Ons Jabuern można również w internecie. Live stream online za darmo udostępnia Player i WP Pilot

Iga Świątek transmisja – kiedy i o której godzinie finał US Open?

Przed kibicami tenisa i Igi Świątek emocjonująca sobota związana z finałem US Open. Polka pierwsze pół roku miała znakomite i wygrywała właściwie wszystko, co się dało. Ostatnie tygodnie pokazały większe wahania formy, ale mimo to Polka awansowała do finału.

Podczas US Open stoczyła wiele ciężkich meczów, w tym np. w półfinale z Aryną Sabalenką, ale trud może zostać nagrodzony zwycięstwem w Wielkim Szlemie.

W finale US Open Iga Świątek zagra z Ons Jabeurn. Mecz Świątek na żywo odbędzie się w sobotę 10 września o godzinie 22:00. Gdzie oglądać? Transmisja w Eurosport 1, a także w TVN, co z pewnością wpłynie na wielką oglądalność pojedynku Świątek vs Jabeur.

Mecz Świątek online. Gdzie oglądać dzisiaj transmisję z meczu w internecie?

Mecz Świątek online na żywo można oglądać również w internecie. Telewizja Eurosport live stream udostępnia na Player. Dostęp do transmisji online nie jest jednak darmowy i wymaga wykupienia specjalnego pakietu.

Finał US Open na żywo w internecie można obejrzeć jednak za darmo. Mecz Świątek – Jabern online za free udostępni Player oraz WP Pilot, gdzie można oglądać telewizję TVN za darmo.

Do tej pory Iga Świątek oraz Ons Jabeur rywalizowały ze sobą czterokrotnie. Obie zawodniczy odniosły po dwa zwycięstwa. Ostatnie ich spotkanie miało miejsce w tym roku podczas finału WTA Rzym. Polka wygrała 6:2, 6:2. Liczymy, że w US Open będzie podobnie. Zapraszamy do oglądania transmisji za darmo.

US Open 2022 rozpoczął się w poniedziałek 29 sierpnia i potrwa do 11 września. Oprócz Igi Swiątek w wielkim szlemie wystąpią inni Polacy: Magda Linette, Magdalena Fręch, Hubert Hurkacz i Kamil Majchrzak.

Mecz Igi Świątek na żywo za free (transmisja Eurosport)

Data i godzina: 10.09.2022, o godzinie 22:00.
Gdzie obejrzeć w TV? Eurosport 1 i TVN.
Stream online: Player.
Relacja na żywo: GdzieOgladac.pl.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.