środa, 22 marca, 2023

The Voice Kids 6 na żywo online. Powtórki, ostatni odcinek VOD

The Voice Kids online za darmo można oglądać na żywo, jak i powtórki. Wszystkie odcinki dostępne są na TVP VOD. Ostatni trafia tam po emisji w TVP 2.

The Voice Kids na żywo

The Voice Kids 6 odc. 3 i 4 można obejrzeć 4 marca w telewizji TVP 2 od godziny 20:00. Program można oglądać również w internecie. The Voice Kids na żywo w internecie za darmo w formie live streamingu można obejrzeć na WP Pilot.

OGLĄDAJ TVP 2 LIVE STREAM NA WP PILOT

The Voice Kids 2023 powtórki

A co jeśli przegapiliśmy ostatni odcinek i szukamy powtórki The Voice Kids 6? W 2023 roku wszystkie odcinki można obejrzeć oczywiście w internecie na platformie TVP VOD. Ponadto powtórka odcinka z soboty leci również w niedzielę o 11:45 w TVP 2, w poniedziałek o 22:40 i w następny piątek o 15:15 w TVP HD.

OGLĄDAJ THE VOICE KIDS NA VOD TVP

Program The Voice Kids cieszy się bardzo dużą oglądalnością, dlatego nie było wątpliwości, że w 2023 roku będzie można oglądać sezon 6. W roli trenerów po raz kolejny wystąpują Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental.

Na początku można oglądać przesłuchania w ciemno. W programie występują dzieci w wieku od 8 do 14 lat. Trenerzy wybiorą łącznie 54 uczestników, po 18 w każdej drużynie. Zwycięzca The Voice Kids 6 otrzyma nagrodę wynoszącą 50 tysięcy złotych.

Zobacz również

Ostatnie artykuły