środa, 22 marca, 2023

The Voice Senior 2023 online na żywo. Powtórki TVP VOD

The Voice Senior to program TVP 2, który na żywo oglądać można w sobotnie wieczory zamiast The Voice of Poland. Zobacz gdzie oglądać The Voice Senior online. Finał już dziś na żywo! Wszystkie odcinki w formie powtórki dostępne będą na TVP VOD.

The Voice Senior 3. Kiedy leci?

Program The Voice Senior na żywo oglądać można w soboty o godzinie 20:00 w telewizji TVP 2. 14 stycznia 2022 roku wyemitowany zostanie premierowy odcinek 2.

The Voice Senior online – Odcinki na żywo

Jeśli nie możecie oglądać odcinków The Voice Senior w telewizji TVP 2, to nic straconego. Zawsze możecie znaleźć live stream w internecie. Gdzie oglądać telewizję TVP 2 online za darmo? Ten kanał TV dostępny jest w darmowym pakiecie WP Pilot i co ważne stream aktywny jest również za granicą Polski.

Oglądaj TVP 2 na WP Pilot

Telewizja TVP 2 na żywo w internecie dostępna jest również na TVP Stream.

The Voice Senior odcinki VOD

A jeśli nie jesteście w stanie obejrzeć The Voice Senior na żywo w sobotni wieczór, to również nie macie się czym martwić. Każdy odcinek w internecie jest dostępny na platformie TVP VOD.

Voice of Poland VOD za darmo można znaleźć pod TYM ADRESEM

Występy seniorów oceniać będzie jury, którego w 2023 roku skład tworzą Alicja Węgorzewska, Tomasz Szczepanik, Maryla Rodowicz oraz Piotr Cugowski.

„The Voice Senior” zabierze widzów w podróż pełną muzyki, pasjonujących wspomnień, ciekawych anegdot. Na scenie nie zabraknie wspólnych występów uczestników z trenerami. To program pełen pozytywnych emocji, który pokazuje, że warto spełniać marzenia w każdym wieku.  

Nowy, muzyczny show poprowadzą Małgorzata Tomaszewska oraz Rafał Brzozowski.

Zobacz również

Ostatnie artykuły