wtorek, 31 stycznia, 2023

Top Model 11 online za darmo. Powtórki, odcinki

Top Model 11 online – odcinek 4 za darmo w internecie można oglądać za darmo zarówno na żywo, jak i powtórki. TVN live stream udostępnia na WP Pilot, a powtórki dostępne są na Player.

Top Model 2022 to sezon 11. Odcinki emitowane będą w telewizji TVN w środy o godzinie 21:35.

Top Model online za darmo

Gdzie oglądać Top Model online za darmo? Całe odcinki na żywo dostępne są na WP Pilot, gdzie za free można oglądać TVN stream online.

Powtórki wszystkich odcinków Top Model online za darmo publikowane są na Player. Można tam oglądać zarówno sezon 10, jak i wcześniejsze.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ TVN W INTERNECIE ZA DARMO

Top Model 11 odcinek 4

Top Model 11 odcinek 4 można obejrzeć w środę 28 września. Poznamy w nich pierwszych kandydatów do uczestnictwa w programie? Emisja oczywiście w TVN. Dzisiejszy odcinek Top Model online za darmo można o 21:30 obejrzeć na WP Pilot. Powtórka dostępna będzie na Player.PL.

Do jedenastej edycji programu Top Model zakwalifikowali się następujący uczestnicy: Aleksandra Helis (złoty bilet) Borys Barchan, Krystian Embradora, Filip Ferner, Adriana Hyzopska, Martyna Kaczmarek, Karolina Kuracińska, Klaudia Nieścior, Adrian Nkwamu, Weronika Pawelec, Maciej Skiba, Michalina Wojciechowska, Natalia Woś, Marcelina Zetler.

Zobacz również

Ostatnie artykuły