poniedziałek, 4 grudnia, 2023

Trzy Siostry ile odcinków w Polsce? Streszczenia, powtórki

Trzy Siostry ile odcinków? Turecki serial można oglądać od połowy marca w telewizji Novelas+. Prezentujemy najważniejsze informacji o tej produkcji.

Trzy Siostry gdzie oglądać po polsku?

Trzy Siostry (oryginalny tytuł to Üç Kız Kardeş) to turecki serial, który cieszył się bardzo dużą popularnością. 14 marca 2023 roku w Novelas+ wyemitowany Trzy Siostry odc. 1. Serial emitowany jest pięć razy w tygodniu o godzinie 15:55 i 20:30.

Powtórka dostępna jest zarówno w TV, jak i w VOD. Dzisiejszy odcinek serialu Trzy Siostry powtarzany jest następnego dnia 5:50 i 10:25. Wszystkie odcinki po polsku (lektor PL) publikuje platforma Canal+ Online.

Ile odcinków ma serial Trzy Siostry?

Fani zadają sobie to pytanie bardzo często: Trzy Siostry ile odcinków w Polsce? W Turcji ukazały się dwa sezony. Każdy z nich liczy po 50 epizodów, ale jeden odcinek trwa około dwóch i pół godziny. W Polsce obecnie wyemitowano ponad krótszych 150 odcinków (stan na październik 2023).

Jeśli nie możecie obejrzeć jakiegoś odcinka, to strzeszczenia szczegółowe dostępne są m.in. na Turkweb.

O czym opowiada serial Trzy Siostry?

Turecki serial „Trzy siostry” opowiada losy trzech sióstr: pięknej Turkan (Özgü Kaya), wyważonej Donus (Almila Ada) i zbuntowanej Deryi (Melisa Berberoglu). Akcja rozpoczyna się w Ayvalik w 1998 roku. Nesrin (Iclal Aydin) i Sadik (Reha Ozcan) są małżeństwem od 25 lat. Wiodą dobre życie w małym miasteczku na wybrzeżu Morza Egejskiego. Żyją szczęśliwie razem z trzema córkami, które są sobie tak bliskie, że dzielą jedną sypialnię, marzenia, rozczarowania i szczęście. Kiedy jednak Turkan wychodzi za mąż, nic już nie będzie takie jak wcześniej.  

Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnie artykuły