środa, 22 marca, 2023

Winnice Miłości 52, 53, 54 streszczenia. Ile odcinków ma serial?

Ile odcinków ma serial Winnice Miłości? Streszczenia szczegółowe odc. 52, 53, 54. Zobacz co wydarzy się w serialu, który po polsku emituje telewizja TVP Kobieta.

Grecki serial Winnice Miłości to najnowsza premiera w TVP Kobieta. Odcinki emitowane są od poniedziałku do soboty o godzinie 17:55. Ile odcinków ma Winnice Miłości? W Grecji wyemitowano 722 odcinki. Można spodziewać się, że w Polsce również będzie to podobna liczba.

Winnice miłości odc. 52 można obejrzeć w wtorek. Ostatni odcinek powtarzany jest również następnego dnia o 9:45.

Wszystkie odcinki serialu Winnice Miłości dostępne są online. W formie VOD – za darmo i bez rejestracji – można je oglądać na platformie TVP VOD. Znaleźć tam można nie tylko ostatni odcinek Winnice Miłości, ale innych produkcji, które pokazuje Telewizja Publiczna.

W naszym serwisie można przeczytać również szczegółowe streszczenia odcinków, które znajdują się poniżej. Jeśli przegapisz dzisiejszy odcinek lub ostatni, albo ciekawie Cię co wydarzy się w kolejnych, to warto zapoznać się z opisem serialu.

Streszczenia odcinków serialu Winnice Miłości

Winnice Miłości odc. 50 streszczenie

Znając prawdę o związku Meliny i Achilleasa, Sifis go atakuje i nie pozostawia mu miejsca na kłamstwa ani wymówki. Sprawy przybierają jednak inny obrót, gdy Achilleas zauważa broń ukrytą przez Sifisa. Aggeliki jest wściekła i walczy z Anastasią, bo czuje, że nie cieszy się szacunkiem i że Sifis zaczyna uzyskiwać prawa do swojej córki. Wkrótce Stefania znajduje omdlałą Aggeliki. Diamantis bardzo się złości, gdy dowiaduje się, że Minas pomagał Daphni w jej księgarni, a Konstantina w jej stołówce. Mattheos próbuje przekonać Nektariosa, by ze względu na swoje dzieci wrócił do Dimitry, podczas gdy Christina zrywa z Lefterisem. Eva, kuzynka Vasiliki, wraca do Chanii i wpada na Sifisa. Wygląda na to, że to spotkanie jest czymś, co naprawdę im się podoba. Daphni bardzo zbliża się do Markosa i jest zszokowana, gdy Eurydiki mówi jej, że jest w ciąży i że zamierza powiedzieć o tym Melinie.

Winnice Miłości odc. 51 streszczenie

Kiedy Melina słyszy o ciąży Eurydiki, wpada w ogromną złość, wierząc, że Achilleas ją zdradził. W tym samym czasie Sifis próbuje ją odzyskać i zaprasza na kolację. Sugeruje, by zaczęli od nowa. Nie wiedząc nic o tym wszystkim, Achilleas podąża za nimi, nie będąc w stanie zrozumieć nagłej zmiany zachowania Meliny. Tymczasem Sifis i Eva zbliżają się do siebie. Diamantis zawsze wyprzedza Anastasię, badając wypadek rodziców Mattheosa. Aggeliki nie potrafi się opanować i coraz bardziej zaniedbuje Stefanię, przez co dochodzi do kłótni między nią a Sifisem. Eva wydaje się być oczarowana Sifisem.

Winnice Miłości odc. 52 streszczenie

Sifis jest zdeterminowany, by odegrać się na Melinie w możliwie najostrzejszy sposób, mimo że Minas ma inne zdanie na ten temat. Antonis przekazuje Anastasii informacje dotyczące kobiety, która może jej pomóc w odkryciu tajemnicy śmierci rodziców Mattheosa. Anastasia postanawia pojechać na Cypr, by się z nią spotkać. Diamantis próbuje jednak pokrzyżować jej plany. Sifis odbiera telefon i dowiaduje się, że mała Stefania miała wypadek, podczas gdy Aggeliki była prawie nieprzytomna w swoim domu. Zachowanie Aggeliki staje się jeszcze bardziej podejrzane, kiedy wychodzi na jaw, że jej dom zapalił się i wypełnił dymem, a ona i Stefania były uwięzione w środku.

Winnice Miłości odc. 53 streszczenie

Sifis bardzo się martwi o bezpieczeństwo Stefanii po pożarze w domu Aggeliki. Tymczasem Achilleas dalej naciska na Melinę, która próbuje dowiedzieć się prawdy o ciąży Eurydiki. Markos i Sifis po raz kolejny próbują zniszczyć winnice Mattheosa, a przebywająca na Cyprze Anastasia jest zszokowana, gdy dowiaduje się od Alexandry Ioannou, że istnieją obciążające dowody dotyczące Diamantisa. Anastasia postanawia poprosić Mattheosa o pomoc w rozwiązaniu zagadki wypadku samochodowego. Konstantina organizuje otwarcie swojego nowego lokalu, a Daphni i Minas próbują jej w tym pomóc.

Winnice Miłości odc. 54 streszczenie

Człowiek, którego Mattheos wysłał, by zniszczył jego winnice, zostaje złapany na gorącym uczynku przez braci Mattheou. Christina odwiedza Dimitrę, co doprowadza ją do szału. Vasiliki próbuje przekonać Melinę do powrotu do Sifisa, podczas gdy w tym samym czasie Sifis coraz bardziej zbliża się do Evy. Diamantis wysłyła jednego ze swoich ludzi, by śledził Daphni, a jednocześnie ma propozycję biznesową dla Markosa. Eva wyznaje Vasiliki, że interesuje się Sifisem, a także wyraża niechęć do Meliny. Melina zauważa to i stawia Vasiliki w niezręcznej sytuacji, próbując zrozumieć zachowanie Evy.

Zobacz również

Ostatnie artykuły